Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(Pav31) Tags System


Pavulon

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba by znaleźć konkretny przykład, zgłosić to na trackerze itd.

Najlepiej jakby potwierdził to ktoś kto ma blogi na swoim forum (i kodowanie ISO-8859-2).

Może jakby się DawPi'ego ładnie poprosiło to sprawdziłby czy u niego też występują te krzaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie

gdy chce usunąć lub przenieść post/temat wyskakuje mi taki błąd

Fatal error: Call to undefined method IPSLib::loadLibrary() in /home/naszskil/public_html/hooks/TagssModerateMod_029fb06b6ab4b465ce148ab25142e17d.php on line 15

pomocy

'trochę' za dużo tych linków. //by DawPi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

If you use "Insert the post" option to submitting Tags from post. it gather all your Fonts, STyle in it.

for example create topic: and write text Test in red color. with URL http:// test.com and click on "Insert the post" option so you get this tags from post like : http, color, red, style, font, center, bold, italic, veranda, test com.

so i just ask how can we just ignore Text style decoration color and links from posts to getting in Tags ?

another problem: if you delete Topic which have tags. so after deleting the topic Tags are still showing. and if click on them so it show you the message that topic or link was not available. so please fix this if we delete the topic so tags are also deleted with it.

and if you create new topic so their only show one option "Insert the post" but if you edit any topic their are show two option "Insert the post" , "Save" its really good if this save option working during new topic creation too.

Edytowane przez Intasar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ten mod gryzie się z modem sidebar w widoku tematu.

Wywala mi błąd:

Warning: func_get_arg(): Argument 4 not passed to function in /home/techroln/public_html/bydlo.org/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_topic.php on line 533

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/techroln/public_html/bydlo.org/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_topic.php:533) in /home/techroln/public_html/bydlo.org/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 109

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/techroln/public_html/bydlo.org/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_topic.php:533) in /home/techroln/public_html/bydlo.org/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 120

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/techroln/public_html/bydlo.org/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_topic.php:533) in /home/techroln/public_html/bydlo.org/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 129

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/techroln/public_html/bydlo.org/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_topic.php:533) in /home/techroln/public_html/bydlo.org/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 130

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/techroln/public_html/bydlo.org/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_topic.php:533) in /home/techroln/public_html/bydlo.org/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 134

Owa linijka w skin topic to:

$this->functionData['topicViewTemplate'][$count_a291a0de795994ec02522e491b6a21bd]['show_side_blocks'] = func_get_arg( 4 );

W widoku for i na stronie glównej jest ok, problem typlko jak sie czyta posty.

  • Lubię to 1

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tag na kodowaniu bazy latin2 coś nie trybi albo mam pecha.

po zainstalowaniu chce kliknac w tag pod logo i mam monit:

[#6 PTS] Nie znaleziono tagów

wtf?

------------

edit: wszystko trybi, sorrki za lame ;p

Edytowane przez FuBu
Metin2 - Największy Polski Portal o grze Metin2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak problem, sry ale nei moge edytkowac tej ostatniej wypowiedzi mojej.

gdy chcę skasować temat z tagiem, to mam monit o błędzie:

Fatal error: Class 'TagssModerateLib' not found in /home/xxx/domains/wacek.ltd/public_html/hooks/mod_notifications_action_267v0fc372bd65444417546f9be18702a.php on line 20

Wiecie co jest grane ?

  • Lubię to 1
Metin2 - Największy Polski Portal o grze Metin2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.