Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ciekawe, zaskakujące filmy


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 478
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ale zauważ, że one się nie psują same z siebie. No może część z nich poniekąd tak, bo tak zostały przecież zaprojektowane żeby się tuż po gwarancji zepsuć, ale ten duży srebrny robot moim zdaniem symbolizuje presję otoczenia, która sprawia że nawet sprawny iPhone 4 przestaje ociekać "emejzingiem" i cieszyć właściciela, bo nadszedł sygnał z góry, że pora kupić nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zabłądziłem na youtube i przypadkiem znalazłem niesamowity wywiad z człowiekiem, który po 20 latach od premiery złamał konsolę Sega Saturn :fan_1:Generalnie problem jest dokuczliwy, bo we wszystkich tych konsolach zaczęły padać masowo po 20 latach użytkowania napędy CD. A jak nie ma napędu, to nie ma grania i konsola staje się bezużyteczna. Naprawić nie ma jak. A jak obejść zabezpieczenia, żeby odpalić grę z innego źródła? Dla wszystkich prawdziwych nerdów pozycja obowiązkowa, gdyż niejeden się tu głowi, jak to się robi, a robi się to tak:

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Śpieszmy się oglądać filmy, tak szybko kasują ? Generalnie był do wytapetowania pokój dziecka. Robota na 4 godziny dla fachowca, budżet 300 PLN. Przyszedł Ykrainiec taki co to go prosto od pługa oderwali i on się zna na rzeczy xD Tapetę ciął nożem kuchennym po panelach i pociął panele, potem smarował klej rękami, tapetę kleił tak krzywo, że było 50 cm odstępów a potem miał pomalować ścianę przy wnęce okna to pomalował razem z ramą okna :D Więcej szkód niż pożytku ?

Ale widzę, że fachowców mają więcej:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ilArB2qxECI

 

https://youtu.be/nUa7ZkWej0Q

 

Господи, помилуй...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
8 godzin temu, Jurij napisał:

Przyszedł Ykrainiec taki co to go prosto od pługa oderwali i on się zna na rzeczy xD Tapetę ciął nożem kuchennym po panelach i pociął panele, potem smarował klej rękami, tapetę kleił tak krzywo, że było 50 cm odstępów a potem miał pomalować ścianę przy wnęce okna to pomalował razem z ramą okna :D Więcej szkód niż pożytku ?

Było od razu mówić. Kojarzę tę "robotę". :D

 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jako że bez roweru nie potrafię się obejść, zacząłem dzisiaj szukać dobrego zabezpieczenia, żeby się potem nie okazało, że wydałem stówę czy dwie na dziadostwo. Londyńska Policja pokazała mi co są warte dostępne "zabezpieczenia" i jak to się robi:

 

 

 

Masakra. A jak tam Wasze linki? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.