Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Edycja profilu CSS


Crackerz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiej opcji w panelu użytkownika. CSS edytuje się z panelu administracyjnego.

W ustawieniach użytkownika możesz jedynie zmienić kolor lub grafikę tła profilu.

Chyba że nadal Cię nie rozumiem - do tej pory jeszcze 'się nie określiłeś'. Najlepiej przedstaw na screenach co chcesz osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie też coś ale nie mam takowej opcji w panelu użytkownika, eh. Szkoda że nie ma takiego pluginu, a tut jak go napisać czy coś?

@edit: http://iv.pl/images/59513181414642510478.png

I posiadać możliwość zmiany kolorów, dodania zdjęcia jako background itp.

Edytowane przez Crackerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory zmieniasz tutaj:

http://forum.invisionize.pl/index.php?app=core&module=usercp&tab=members&area=customize

Plugin pomożemy napisać o ile opiszesz w końcu do czego on ma służyć.

Chociaż i tak pewnie nie zrozumiem, więc mogę jedynie zaprosić czo lektury :P

http://community.invisionpower.com/resources/documentation/index.html/_/developer-resources/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plugin ma dodać przycisk w profilu użytkownika(lub coś w podobnie, dostosuje się do tego) możliwość całkowitej edycji, między innymi: zmiana wszystkich kolorów, tabelek itp. oraz dodania zdjęcia tła.

Edytowane przez Crackerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem to chyba chodzi o możliwość indywidualnego dopasowania elementów skórki swojego profilu tak aby był on indywidualny, a zmiany były by widoczne dla innych. Jeden user zrobi sobie swój profil w zieleni, inny w samochody, a inny user będzie miał różowy...

Dobrze rozumiem?

Edytowane przez marrom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Wiem o co Ci chodzi. Chodzi Ci o panel gracza. Skrypterzy robią panele gracza pod IPB, związane z SA-MP (Czyt. San Andreas MultiPlayer).

Takie coś nie jest tanie, ale jeżeli ktoś Ci wyciągnie skrypt, który odpowiada za pełną edycje profilu, to wyjdzie Ci to taniej. Ten skrypt udostępnia pełną edycje profilu. Jak będę miał czas, to spróbuję coś takiego wykonać, nie jestem za dobry w skryptowaniu, ale jakoś może mi to wyjdzie.

Tak zwana edycja profilu HTML/CSS.

Co daje:

  • Pełną edycje całego układu CSS/HTML profilu
  • Możliwość dodania swojego kodu HTML.

Nie jest to tanie. ;]

Edytowane przez Skuban19

Pamiętaj:

IPB bez licencji, to jak auto bez rejestracji, jeżeli Cie złapią, masz przekichane!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.