Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Tematyka forum.


AdrianDudek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zamiar kupić licencje ipb i mam do was pytanie jaką tematykę wybrać ? Miałem robić o grach online,ale takich for jest dużo może macie jakieś pomysły??

Z góry thx

Zapraszam na mój kanał YT :

http://www.youtube.c...TV?feature=mhum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Rób forum o swojej pasji, coś co nie znudzi Ci się po paru tygodniach. Jeśli masz znajomych których fascynują podobne wariactwa, jak Ciebie to zróbcie coś razem. Z doświadczenia wiem, że rozkręcanie własnego forum w pojedynkę nie jest ani łatwe ani przyjemne - miałem tę okazję robić to forum od początku sam, a teraz zobacz, jak tu fajnie - wszyscy sobie pomagają, tłumaczą, spędzamy fajnie czas :) trzeba dać coś od siebie, by potem zbierać tego owoce. Bez pracy nie ma kołaczy. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo stwórz forum o tematyce, którą jeszcze nikt się nie zajął. Takich tematów wbrew pozorom jest mnóstwo, ale niesamowicie ciężko je znaleźć.I pamiętaj, że bardziej cenna jest garstka osób, które z zapałem będą prowadzić dyskusje, niż setki osób, które rejestrują się dla samej rejestracji, a o temacie niewiele wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz trochę dziwne podejście do sprawy. Bierzesz się za tworzenie forum, a brak Ci pomysłu na temat. W ten sposób w sieci pojawi się kolejne "bylejakie" forum o "niczym i o wszystkim", które umrze śmiercią naturalną zanim jeszcze powstanie.

To Ty musisz sam znaleźć tematykę odpowiadającą Twoim upodobaniom, hobby itp, a tutaj możesz poprosić o wskazówki kwestii technicznej lub ocenę stworzonego projektu, a nie na odwrót.

  • Lubię to 1

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno powiem: nie jest to pomysł innowacyjny, takich forów są dziesiątki i - moim skromnym zdaniem - nie uda ci się przebić. Szukałbym raczej jakiejś małopopularnej do tej pory niszy, ale zrobisz jak zechcesz - to Twój tron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Forum o katastrofach, wypadkach, spiskach dziejów.. Uhh, sam bym takie forum otworzył. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, ale na takim forum ściągnąć trochę hejterów opowiadających się za różnymi spiskami, NWO itd. i mamy nigdy nie kończący się flamewar, lub też - w zależności od tematu - merytoryczną dyskusję. To co, zrzuta na licencję? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż forum o... MNIE!

Czyż taka interesująca persona jak ja nie powinna mieć forum dyskusyjnego? :)

A tak na serio to ja zawsze mówię że zrobienie forum to pestka. Najtrudniejszy jest pomysł :) może forum o Palikocie? Albo o InVitro? Wyjątkowo popularne tematy :a:

A jeśli coś bardziej rozrywkowego to forum o PiszMów'ie Dobowym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

: ) Mam nadzieje że uda się wszystko dobrze zrobić : )

Temat mam już wybrany teraz czekam na kasę by licencje zakupić i domenę i wtedy można zacząć już robić : )

Edytowane przez AdrianDudek

Zapraszam na mój kanał YT :

http://www.youtube.c...TV?feature=mhum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.