Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Poziom dyskusji


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle musze miec coś do powiedzenia od siebie ^_^ Więc jedziemy po kolei:

1)Piraci - tu się całkowicie z tobą zgadzam. Duzo osób ( w tym ja ) miało nulla a później kupiło legalną. Więc pomagajmy im z nadzieja że kupią licencję. Oczywiście pisanie ,,Mam pirata, ale mi pomóżcie" będzie bynajmniej przeze mnie pietnowane - masz pirata to ok , ale nie chwal się tym bo nie ma czym sie chwalić.Tak samo bede postepować z osobami którym trzeba pomóc bo uważają że im się to nalezy i mamy taki obowiązek - fakt malo wnosze do tej spoleczności ale jak pomoge czy cos spolszcze to robie to dla przyjemności i chęci pomocy, a nie dlatego że muszę.

2) Sb to fajna sprawa ale patrząc po niektórych którzy piszą by robić zadymę albo podnieśc własne ego zaśmiecając sb to czasami jednak chyba warto by było przesiasc się na czat ( na ktorym chyba nigdy nikogo nie ma)

3) Włączyć negatywne można, ale

wymagać wpisania komentarza dlaczego daje punt negatywny

ograniczenia dawania od pewnej ilości postów i najlepiej jakiejś blokady że max 3 głosy w tygodniu w tym kazdy dla innego usera.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Maciek by się nadawał bo bardzo dużo firm zna.

Co do okresów testowych to nie wszystkie firmy da się poznać - najcześciej wszystko jest pięknie do oplacenia faktury, a później to już różnie bywa :%-):

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozwiniętego tematu już dawno u Ciebie nie widziałem :%-): W każdym razie (uwydatniłem najważniejsze fragmenty moich wypowiedzi jakby nie chciało się komuś czytać całości):

1. Odnośnie piractwa trzymam się prostej zasady. Twierdzisz, że tworzymy tu na forum wspólną społeczność i rzeczywiście tak jest, ale nie zmienia to faktu, że forum jest Twoje. Tworzysz tu pewne zasady, kiedy chcesz, jakie chcesz, a ja zawsze mówię, że skoro zgodziłem się być aktywnym na forum to dlaczego miałbym nie działać tutaj zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, czyt. Twoimi prośbami. Byłeś ostrzej nastawiony w stosunku do użytkowników posiadających skrypt "w wersji" nulled, teraz zmieniasz to nastawienie, więc i ja nie będę się nikogo czepiał.

2. Kłótni nie wyprzesz, a ja jestem nawet skłonny powiedzieć, że nie powinno się tego robić. To dobrze, że rozmowy wzbudzają emocje, dzięki temu widać na ile ludzie są zainteresowani danym tematem, który akurat jest omawiany, jak bardzo zależy im by ktoś ich słuchał. Wszak najlepiej poznajemy człowieka po alkoholu i właśnie w kłótni. Inna sprawa, że można prowadzić kłótnie na przyzwoitym poziomie i to chciejmy osiągnąć. Nie rzucajmy mięsem na każdym kroku, nie obrażajmy i nie wyśmiewajmy osób z którymi rozmawiamy. Takie zachowanie do niczego nie prowadzi i niestety stawia nas samych w złym świetle, a chcąc nie chcą inni użytkownicy zaczną nas źle postrzegać, pomyślą, że jesteśmy kimś kim nie jesteśmy.

3. Nie jestem przekonany co do tego. Zapewne doszło by Ci skarg i przysporzyło więcej pracy, Tobie lub Pavulonowi, bo o ile nikt nie czepia się, że dostał "+" za nic, to "-" już bywa bolesny i o dziwo - zawsze jest niesłuszny ^_^ Ludzie pisaliby, że dostali minusa niesłusznie, że ktoś był zły i niedobry i zrobił nam krzywdę. Sądzisz, że tego chcesz? Chwilowo i tak mamy napiętą sytuację na forum związaną z dwoma w/w punktami, więc to chyba jeszcze nie czas. Inna rzecz:

3) Włączyć negatywne można, ale

wymagać wpisania komentarza dlaczego daje punt negatywny

ograniczenia dawania od pewnej ilości postów i najlepiej jakiejś blokady że max 3 głosy w tygodniu w tym kazdy dla innego usera.

to już są ograniczenia, a ograniczenia zabijają wolność wypowiedzi. System musi być długofalowy, a załóżmy, że po nowym roku nagle będzie aktywnych 200 użytkowników i nie wszystkie ich wypowiedzi będą odpowiednie, będziemy chcieli klepnąć minusa przy profilu, a tu nic - brakło nam tych trzech. I co? Zmiana systemu po 3 miesiącach? Chyba nie o to chodzi.

Także ja jestem za tym by na razie pozostawić jak jest, bo chyba nie potrzebujemy jeszcze tych ujemnych punktów, imo nie jest na forum tak tragicznie.

Btw. system blogów trzeba będzie bardziej uwydatnić na forum, ale o tym może w innym temacie, jak sobie to lepiej przemyślę :a:

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie w tym rzecz, jednak sam wiesz jacy są ludzie, jacy my sami jesteśmy. Czasem działa się impulsywnie, a o ile przed pochwaleniem kogoś zastanowisz się trzy razy, to już żeby go zganić wystarczą 3 sekundy. Taka już ludzka natura. No nie wiem, jestem otwarty na zmiany, ale nie oznacza to, że wszystkie są dobre. Nie twierdzę też, że zawsze rację mam ja. Jakiej opcji byśmy nie wybrali - czas pokaże, czy wybór był dobry.

  • Lubię to 1

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Włączyć negatywne można, ale

wymagać wpisania komentarza dlaczego daje punt negatywny

ograniczenia dawania od pewnej ilości postów i najlepiej jakiejś blokady że max 3 głosy w tygodniu w tym kazdy dla innego usera.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zgadzam się. Sam odczułem to na własnej skórze w w kilku tematach napisanych jednego dnia, gdzie jeden i ten sam użytkownik: Dr.C4M3L3ON dał mi negatywy nie wiadomo za co. Tak nie może być! Tym bardziej, że starałem się pomóc, a moje wypowiedzi były "na poziomie".

  • Lubię to 1

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się wypowiem.

Przyznam, że punkt pierwszy mnie zaskoczył i niezbyt mi się podoba. Zwłaszcza po pewnym dodatku dla moderacji którego przecież nie tak dawno wprowadziłeś.

Jak tak zadecydowałeś to ok - ty tu rządzisz, ale ja tam swojego nastawienia nie planuje zmieniać. Ale co dla ciebie jest "perfidnym nullem" ? To że ma w stopce "nulled by" ? Jak chcemy traktować równo piratów i zwykłych użytkowników to czemu piraci mają być rozdzielani na tych złych i dobrych ?

Kłótnie na SB od tak po prostu nie znikną. Jak nie tam to będą w tematach i będzie tak dopóki będzie ktoś ciągle je wszczynał. Ale że karać użytkowników nawet obrzucających obelgami nie chcesz to trudno - ja już się przyzwyczaiłem. Tak czy inaczej na SB jest za duży luz i "każdy" robi to na co ma ochotę.

Co do reputacji to wprowadzi ona wiele zamieszania. Wiem jak u mnie wygląda to gdy ktoś dostanie minusa(a minusy może dawać tylko administracja). Tutaj już mało kto daje plusową reputację, a założe się że minusy będą o wiele częściej dawane. Pomysł ogólnie jest dobry, ale ciężko społeczność przekonać do właściwego posługiwania się reputacją.

Ograniczenie czasowo-ilościowe jest ciężkie do poprawnego wykonania, gdyż nigdy nie wiadomo czy jednego dnia będzie masa bezwartościowych postów czy ich brak.

Opinie o firmach to ogólnie dobry pomysł(u siebie mam opinie o firmach hostujących serwery hlds), ale w tym przypadku można właściwie liczyć tylko na użytkowników. Przedstawiciele firm to właściwie mogą tylko parametry serwerów podać, a potrafią zachowywać się gorzej niż dzieci(spam ofertami lub multikonta).

Katalog for i mapka to wiadomo, albo dla osób które czują się częścią społeczności albo dla "spamerów" którzy tylko chcą dodać stronkę i koniec. Ciężko przekonać do tego nowych użytkowników, więc zapewne nic się w tym kierunku nie zmieni.

Blogi ? Niestety siedzą gdzieś tam w tle. Ukryte w pasku bocznym i między czatem a galerią. Może gdyby były jakoś bardziej dostępne, widoczne to by było większe nimi zainteresowanie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reputacji to wprowadzi ona wiele zamieszania. Wiem jak u mnie wygląda to gdy ktoś dostanie minusa(a minusy może dawać tylko administracja). Tutaj już mało kto daje plusową reputację, a założe się że minusy będą o wiele częściej dawane. Pomysł ogólnie jest dobry, ale ciężko społeczność przekonać do właściwego posługiwania się reputacją.

Ograniczenie czasowo-ilościowe jest ciężkie do poprawnego wykonania, gdyż nigdy nie wiadomo czy jednego dnia będzie masa bezwartościowych postów czy ich brak.

To ja jeszcze raz powrócę to tego tematu. Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi lekko zmodyfikowałem moje podejście do tego tematu. Uważam, że możliwość dawania negatywnych punktów reputacji powinna być rozszerzona o grupę Tłumaczy. Sam niejednokrotnie skorzystałbym z takiej możliwości, jako członek tego Zespołu często przeglądam różne tematy i widzę jak użytkownicy łamią zasady netykiety i właśnie w takich przypadkach używałbym tego systemu. A tak jak wszyscy będą mogli dawać minusy, to okaże się, że dostaje się go tylko dlatego, że ktoś nie zgadza się z Twoją wypowiedzią itp.

  • Lubię to 1

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przyznam, że punkt pierwszy mnie zaskoczył i niezbyt mi się podoba. Zwłaszcza po pewnym dodatku dla moderacji którego przecież nie tak dawno wprowadziłeś.

Jak tak zadecydowałeś to ok - ty tu rządzisz, ale ja tam swojego nastawienia nie planuje zmieniać. Ale co dla ciebie jest "perfidnym nullem" ? To że ma w stopce "nulled by" ? Jak chcemy traktować równo piratów i zwykłych użytkowników to czemu piraci mają być rozdzielani na tych złych i dobrych ?

I pierwsza osoba, która nie zrozumiała przesłania. Nie popieram piractwa! Mam na myśli tylko pisanie o tym 'oj, coś czuję, że kolega ma nulleda', 'a gdzie stopka' itd. Takie wypowiedzi nic nie dają. Widzisz pirata - jeśli chcesz to raportuj, nie pomagasz to nie rób tego, nikt nigdy na forum do niczego nie przymuszał, ale omiń temat. Jest mnóstwo innych, gdzie można się wykazać. :P

Kłótnie na SB od tak po prostu nie znikną. Jak nie tam to będą w tematach i będzie tak dopóki będzie ktoś ciągle je wszczynał. Ale że karać użytkowników nawet obrzucających obelgami nie chcesz to trudno - ja już się przyzwyczaiłem. Tak czy inaczej na SB jest za duży luz i "każdy" robi to na co ma ochotę.

Karać karać karać.. Co dają bajty w tabeli warns? Wg mnie nic.. To tak, jak za czasów dzieciństwa - dostałeś po d*pie pasem za coś, co zrobiłeś, ale i tak będziesz to robić, albo się przeraźliwie bać rodziców.

Ja wychodzę z założenia, że jakby wychować lepiej dziecko, przetłumaczyć, wyjaśnić, pokazać swoją osobą co wolno, a co nie, to jest to lepsza nauka niż jakiekolwiek ograniczenia i kary.

Co do reputacji to wprowadzi ona wiele zamieszania. Wiem jak u mnie wygląda to gdy ktoś dostanie minusa(a minusy może dawać tylko administracja). Tutaj już mało kto daje plusową reputację, a założe się że minusy będą o wiele częściej dawane. Pomysł ogólnie jest dobry, ale ciężko społeczność przekonać do właściwego posługiwania się reputacją.

Ograniczenie czasowo-ilościowe jest ciężkie do poprawnego wykonania, gdyż nigdy nie wiadomo czy jednego dnia będzie masa bezwartościowych postów czy ich brak.

Mam podobne odczucia, ale nie do końca sprecyzowane potrzeby, więc dlatego zawarłem ten punkt w wypowiedzi, by poznać Wasze zdanie. :P

Katalog for i mapka to wiadomo, albo dla osób które czują się częścią społeczności albo dla "spamerów" którzy tylko chcą dodać stronkę i koniec. Ciężko przekonać do tego nowych użytkowników, więc zapewne nic się w tym kierunku nie zmieni.

Masz rację, ale obecni użytkownicy? Dla nich to, wg mnie, ciekawe źródło informacji. Poza tym widzę, że IP.Link umożliwia dodawanie wpisów od danej ilości postów - zaraz to zmienię na np. 25 i problem z głowy.

Blogi ? Niestety siedzą gdzieś tam w tle. Ukryte w pasku bocznym i między czatem a galerią. Może gdyby były jakoś bardziej dostępne, widoczne to by było większe nimi zainteresowanie.

Masz jakiś pomysł na ich wyeksponowanie? Z galerią jest łatwiej - można dać ostatnie X pozycji, a blogi? Co więcej można zrobić, niż ten panel w sidebarze? Mnie brak pomysłów.

  • Lubię to 1
  • Smutny 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz powrócę to tego tematu. Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi lekko zmodyfikowałem moje podejście do tego tematu. Uważam, że możliwość dawania negatywnych punktów reputacji powinna być rozszerzona o grupę Tłumaczy.

Hmm, w jednej wypowiedzi twierdzisz, że wszyscy użytkownicy posiadający fora bez licencji powinni być traktowani jednakowo, a już w następnej dodajesz, że na forum są równi i równiejsi. Mogę zrozumieć, że punkty ujemne będą dostępne tylko dla grupy trzymającej władzę (administratorzy i moderatorzy) bo to oni pilnują porządku na forum, ale czym jest grupa tłumaczy by dostać taki przywilej? Gdyby już rozszerzać taką możliwość to powinni dostać ją wszyscy.

Ja wiem, jesteście kimś więcej niż zwykłymi użytkownikami, robicie więcej i staracie się promować forum, ale nie sądzę by to było wystarczające, do takie rozszerzenia możliwości przypilnowania porządku na forum. Niech będzie to dostępne dla w/w grupy trzymającej władzę, a jeśli ktoś uzna, że użytkownik powinien dostać ujemny punkt za swoją wypowiedź (bo oczywiście zdarzają się tacy, którzy zasługują) to zawsze można zaraportować post. To tak fajna opcja, o której wszyscy zapominamy :P

EDIT: przekreślone tyczy się Pavulona, trochę pomieszałem wypowiedzi, ale nie usuwam, tylko przepraszam za pomyłkę. Reszta tekstu pozostaje bez zmian i tyczy się samej sytuacji.. Nie odbieraj tego osobiście :P

Edytowane przez godfather

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie nie, punkty reputacji, zarówno dodatnie lub ujemne będą mieć wszyscy lub nikt. Tak, jak jest teraz - wszyscy mogą dawać dodatnie.

W kwestii podziału forum na równych i równiejszych dawno mam wyrobione zdanie i ono na pewno się nie zmieni - taki podział już nigdy u nas nie zagości.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, punkty reputacji, zarówno dodatnie lub ujemne będą mieć wszyscy lub nikt. Tak, jak jest teraz - wszyscy mogą dawać dodatnie.

W kwestii podziału forum na równych i równiejszych dawno mam wyrobione zdanie i ono na pewno się nie zmieni - taki podział już nigdy u nas nie zagości.

Pomijając dostęp do SB :P

Wiem, wiem, chwytam za słówka, rozumiem, że na pisanie tam trzeba zasłużyć, ale jednak jednak drażni oczy.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To również można by podpiąć pisanie na forum - goście tego nie mogą, zablokowani również nie.

Nie o takie podziały mi chodziło. Poza tym co za podział, jak można napisać wymaganą ilość postów i zacząć udzielać się na SB?

Tak już wtrącając to limit postów na SB wynikł właśnie z niedojrzałości niektórych osób do dyskusji i zachowania jej zasad ( dwie zasady na forum, tylko dwie ).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, punkty reputacji, zarówno dodatnie lub ujemne będą mieć wszyscy lub nikt. Tak, jak jest teraz - wszyscy mogą dawać dodatnie.

W kwestii podziału forum na równych i równiejszych dawno mam wyrobione zdanie i ono na pewno się nie zmieni - taki podział już nigdy u nas nie zagości.

Takie rozwiązanie nie sprawdzi się. W komunizmie też wszyscy mieli po równo i co z tego wyszło. W demokracji nie o to chodzi, czasem trzeba podejmować niepopularne decyzje (np. zmiana podejścia do piratów, czy też moja propozycja odnośnie reputacji). Nie każdy potrafi korzystać z wolności i przywilejów demokracji. Zawsze będą równi i równiejsi.

  • Lubię to 1

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dobrze, ale dlaczego wg Ciebie również tłumacze mają mieć takie prawa? W czym są 'równiejsi'?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reputacja jest formą warnów, ale działa nie tylko negatywnie. Można komuś zaleźć za skórę i wtedy jesteśmy skazani na sztuczne zaniżanie naszej reputacji, co nie jest czymś powszechnie pożądanym.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz powrócę to tego tematu. Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi lekko zmodyfikowałem moje podejście do tego tematu. Uważam, że możliwość dawania negatywnych punktów reputacji powinna być rozszerzona o grupę Tłumaczy. Sam niejednokrotnie skorzystałbym z takiej możliwości, jako członek tego Zespołu często przeglądam różne tematy i widzę jak użytkownicy łamią zasady netykiety i właśnie w takich przypadkach używałbym tego systemu. A tak jak wszyscy będą mogli dawać minusy, to okaże się, że dostaje się go tylko dlatego, że ktoś nie zgadza się z Twoją wypowiedzią itp.

Nie nie, punkty reputacji, zarówno dodatnie lub ujemne będą mieć wszyscy lub nikt. Tak, jak jest teraz - wszyscy mogą dawać dodatnie.

W kwestii podziału forum na równych i równiejszych dawno mam wyrobione zdanie i ono na pewno się nie zmieni - taki podział już nigdy u nas nie zagości.

Takie rozwiązanie nie sprawdzi się. W komunizmie też wszyscy mieli po równo i co z tego wyszło. W demokracji nie o to chodzi, czasem trzeba podejmować niepopularne decyzje (np. zmiana podejścia do piratów, czy też moja propozycja odnośnie reputacji). Nie każdy potrafi korzystać z wolności i przywilejów demokracji. Zawsze będą równi i równiejsi.

matma4u, to twoim zdaniem ja, godzio i inni userzy są gorsi niz wy bo nie mają rangi?? Tak samo ja moge sie zgłosić na tłumacza chociaż na to nie zasługuje i cieszyć się z tego ze ja mogę dać negatywa.

Nigdy nie lubilem traktowania na równych i rowniejszych. Rozumiem ograniczenia wprowadzane dla nowych uzytkowników, ale takie ograniczenia tylko dzielą spolecznosc zamiast łączyć.

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie wszyscy rozumieją elementarne zasady współżycia społecznego. Jedną z takich zasad jest to, że pewna grupa ludzi zrzeka się lub ogranicza swoje prawa względem innej grupy, po to by ta grupa mogła pełnić określone cele w imieniu całej społeczności. Dlatego policjanci pilnują porządku, nauczyciele uczą itd. W zamian maja dodatkowe przywileje. Czy to tak ciężko zrozumieć?! Dlatego są równi i równiejsi. Ale nie o to chodzi w tej dyskusji.

Jako tłumacz jestem znany administracji i pozostałym użytkownikom, z racji pełnionej funkcji czuję się emocjonalnie związany z tym forum i zobligowany do przestrzegania zasad netykiety, co daję gwarancje, że mając możliwość dawania minusów nie będę nadużywał tej funkcji. Ot to wszystko.

A Wy zaraz rozumiecie mnie opacznie, że niby gardzę Wami itp. To nie tak. Gdyby każdy mógł robić to co mogą pozostali to bylibyśmy od krok od anarchii.

  • Lubię to 2

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog for i mapka to wiadomo, albo dla osób które czują się częścią społeczności albo dla "spamerów" którzy tylko chcą dodać stronkę i koniec. Ciężko przekonać do tego nowych użytkowników, więc zapewne nic się w tym kierunku nie zmieni.

Masz rację, ale obecni użytkownicy? Dla nich to, wg mnie, ciekawe źródło informacji. Poza tym widzę, że IP.Link umożliwia dodawanie wpisów od danej ilości wpisów - zaraz to zmienię na np. 25 i problem z głowy.

Osobiście jestem przeciwny wprowadzaniu limitu umożliwiającego dodawanie linków jedynie członkom społeczności. Wszyscy użytkownicy - bez względu na liczbę postów - powinni mieć możliwość dodania swojej strony. Po pierwsze, katalog jest tworzony nie dla spamerów, a dla nas, żebyśmy mieli przegląd różnych zastosowań skryptu IP.Board. Po drugie, jedynie strony oparte o IPB są akceptowane, więc spamu jako takiego nie będzie. Po trzecie, Katalog ma własne zasady (X postów, Y użytkowników) - nie zobaczymy więc w nim gołych, świeżo zainstalowanych forów z serwera cba.pl. Więc dlaczego ktoś, kto nie potrzebuje naszej pomocy lub nie czuje potrzeby pomagania innym ma być skreślony z listy?

PS forów.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja mam swoje zdanie i ty swoje.

Tylko chyba zapomniales ze do upominania uzytkowników słuzy system ostrzeżeń i czasowych banów.

Jak już pisałem: włączyć dla wszystkich z obowiązkiem wpisania powodu dania negatywa. Bo samo kliknięcie po pare sekund, ale wpisanie sensownego powodu skutecznie zniechęci od dawania minusów za nic.

A poza tym mamy świetna administracje ktora takie głupie minusy wyrzuci tak samo jak bezsensowne posty szły do kosza.

Jako tłumacz jestem znany administracji i pozostałym użytkownikom, z racji pełnionej funkcji czuję się emocjonalnie związany z tym forum i zobligowany do przestrzegania zasad netykiety, co daję gwarancje, że mając możliwość dawania minusów nie będę nadużywał tej funkcji. Ot to wszystko.

Czy aby troszeczkę nie przesadzasz??

Tyle ode mnie bo zaraz bedzie że sam zaniżam poziom dyskusji.

Edytowane przez Marek607

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.