Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nowy moderator! :)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

długo myślałem kogo pierwszego obsadzić w tej roli. Musiała to na pewno być mi znana osoba, o której coś więcej wiem niż tylko tyle, co z forum, z którą można normalnie porozmawiać i która co najważniejsze - ma 'obszerną' wiedzę nt. IP.Board i logicznie myśli.

Taką osobą wg mojego odczucia jest KliczeK, który to od teraz dostaje rangę moderatora, jak sam określił 'na próbę'.

Także gratuluję i myślę, że się nie zawiodę :blush:

Pozdrawiam,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za uznanie, takie słowa z Twojej strony ciężko "usłyszeć". :blush: Ja również sobie gratuluje, cofając się hen daleko w przeszłość - przypominają mi się czasy jak się tego wszystkiego uczyłem, zaczynając oczywiście od skryptu phpbb by przemo. Widząc jak DeadHit (visioN) pracuje na IP.Board 2.1.7, sądziłem że nigdy nie dam rady czegokolwiek w tym temacie zrozumieć, bo przecież ledwo radzę sobie z phpbb, a teraz... tu po takim czasie taka niespodzianka - dla chcącego nic trudnego. :)

Liczę się z tym że będzie nam się miło współpracowało, tak jak od samego początku... (Mniej więcej ;)) Starać się będę, mając nadzieje że nie będę musiał pracować tak ciężko jak nasz kochany NewsBot. :)

// KliczeK

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, lepiej się staraj bo news bot to duża konkurencja :)

Gratuluję tego wyróżnienia, na pewno sprawdzisz się na tym stanowisku, jeśli tylko zapał i ochota Cię nie opuszczą.

PS. DawPi, a czy ktoś Ci kiedyś powiedział, że żaden problem, kiedy dawałeś mu rangę? U Ciebie zawsze jest "na próbę" :blush:

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Taką osobą wg mojego odczucia jest KliczeK, który to od teraz dostaje rangę moderatora, jak sam określił 'na próbę'.
PS. DawPi, a czy ktoś Ci kiedyś powiedział, że żaden problem, kiedy dawałeś mu rangę? U Ciebie zawsze jest "na próbę" :blush:

:)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Gratulacje, mam nadzieję, że nie będziesz karał za byle co, bo normalnie... nie lubię tego (choć sam niekiedy stosuję xD // joke)

Nie będzie bo nie może :blush:

Ja w sumie dałem ze 2-3 warny tutaj tylko. To dobrze świadczy :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za gratulacje. :)

Gratulacje, mam nadzieję, że nie będziesz karał za byle co, bo normalnie... nie lubię tego (choć sam niekiedy stosuję xD // joke)

Zamierzałem was wszystkich pobanować i wyczyścić forum, no ale... DawPi nie mi dał "panelu". :blush:

// KliczeK

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Manager

Miło mi poinformować, że od dziś KliczeK jest pełnoprawnym moderatorem forum ze wszelkimi prawami do 'moderacji' treści na forum.

Dziękuję za wkład w forum i świeże spojrzenie w niektórych tematach, gdzie przyznaję, że gubiła mnie rutyna.

Tak trzymać! :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować, że od dziś KliczeK jest pełnoprawnym moderatorem forum ze wszelkimi prawami do 'moderacji' treści na forum.

Dziękuję za wkład w forum i świeże spojrzenie w niektórych tematach, gdzie przyznaję, że gubiła mnie rutyna.

Tak trzymać! ;)

Dzięki serdeczne.

Wiem że ostatnio nie za dużo mnie widać, ale działam po cichu. :) Problem w tym że na pytania które znam odpowiedź, już są udzielone przez Ciebie. Mam nadzieję że moderacją tematów, będę mógł się bardziej wykazać niż dotychczas. :)

// KliczeK

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Manager

Niewiele zawojował, ale i tak mu dziękuję.

Dziś wyskoczył mi na GG z jakimiś niedorzecznymi pretensjami, po czym zastanawiałem się nad tym krokiem. Ubiegł mnie deklarując, że rezygnuje.

Pozdrawiam i dziękuję za dotychczasowy wkład w forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Czyli NewsBot będzie musiał sobie radzić sam...

Jak do tej pory nie ma skarg, sam też mi się nie skarży, że mu źle, więc on na razie zostaje.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.