Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Mam za długą domenę


primo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I jaki z tego wniosek??

:unsure: trzeba pozycjonować swoje strony jak mamy parcie na szkło :)

"co z tego, że jesteś piękna jak nikt Cię nie zobaczy..."?

Samą zmianą skryptu z jednego na drugi nic nie załatwisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto woli...

Shari w drugim wydaniu się zepsuła, mocno się zawiodłam, a piałam za Nia jak nieopierzony kogutek kiedyś :unsure:

Jak trafisz pomarańczową - pierwsze wydanie - polecam.

W niebieskiej się pogubisz ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że popodniecam się jeszcze z deko tym co mnie tak zafascynowało :unsure:

Otóż. Wczoraj policzyłem z rana, że na słowo bieganie moja witryna wyskakuje na 167 miejscu. Wprowadziłem kilka zmian za radą Dori (za co wielkie dzięki) i dziś policzyłem ponownie. Jestem na 155 miejscu. Przypadek czy działania odnoszą skutek? Co ciekawe nadal nie widać nowego systemu tzn. linki kierują mnie do starej wersji, jestem ciekawy ile potrwa, aż roboty sobie to przetrawią. Będę informował na bieżąco o postępach :)

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj stronę do jakiegoś dobrego katalogu, gdzie przyjmą Cię od ręki.

Poza tym dodaj się do DMOZ'a z taką tematyką strony nie powinni Cię długo trzymać w poczekalni(PR mają 8). Jak masz robota na forum regularnie to podaj mu nowe linki do strony. Idź w narzędzia google dla webmastera i zweryfikuj własność witryny i zgłoś stronę do ponownego przeindexowania. I olej nową domenę, zostań przy tym co masz. Lepsze jest wrogiem dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie który poruszanie(optymalizacja w google) Dorcia dała linka, jest tam cos takiego napisane:

czy warto robic mapy witryn własnie?

Ja właśnie dodałem własną w formacie linku: http://www.treningbiegacza.pl/index.php/po.../view/sitemap/2 -- ale mi odrzuciło. Będę główkował później co z tym zrobić, bo w tym momencie ręcznie poprawiam wszystkie linki z forum, które odwołują się do strony. Mozolna robota :unsure:

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

primo: lepiej wykonaj test ruchu na tych wolnych domenach. To tylko bodajże 2zł lub 1zł plus vat. Niby rejestracja najtańsza 15zł, ale lepiej wziąć je najpierw na tasting. :unsure:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Bartek pisał o rejestracji domen póki są wolne, ja jednak uważam, że przed wydaniem 15zł na jedną rejestrację przekonaj się czy na tych domenach jest jakiś ruch, bo niby po co Ci te domeny jeśli nie konwertuje się z nich ruch?

Jakoś rok temu zarejestrowałem w home.pl sporo domen związanych z IPB i wydawało mi się, że jakiś ruch na nich jest, co się jednak okazało nieprawdą. Rejestrowałem głównie literówki dwóch for o IPB wtedy jeszcze aktywnych i rozwijających się w miarę ( teraz to już grobowce - jeden, dwa posty na dzień nowe :unsure: ).

I do czego zmierzam - jeśli chciałbyś nowe domeny to najpierw może powiedz czy ze względu na ruch ( dobre na przekierowane ) czy na 'rebranding'? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek pisał o rejestracji domen póki są wolne, ja jednak uważam, że przed wydaniem 15zł na jedną rejestrację przekonaj się czy na tych domenach jest jakiś ruch, bo niby po co Ci te domeny jeśli nie konwertuje się z nich ruch?

Jakoś rok temu zarejestrowałem w home.pl sporo domen związanych z IPB i wydawało mi się, że jakiś ruch na nich jest, co się jednak okazało nieprawdą. Rejestrowałem głównie literówki dwóch for o IPB wtedy jeszcze aktywnych i rozwijających się w miarę ( teraz to już grobowce - jeden, dwa posty na dzień nowe :unsure: ).

I do czego zmierzam - jeśli chciałbyś nowe domeny to najpierw może powiedz czy ze względu na ruch ( dobre na przekierowane ) czy na 'rebranding'? :)

Głównie na przekierowanie, bo rebranding to nawet nie wiem co znaczy :D

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dodałem własną w formacie linku: http://www.treningbiegacza.pl/index.php/po.../view/sitemap/2 -- ale mi odrzuciło. Będę główkował później co z tym zrobić, bo w tym momencie ręcznie poprawiam wszystkie linki z forum, które odwołują się do strony. Mozolna robota :unsure:

primo widocznie zle to robisz, ja tak próbowałem i też nic...pewnie czegoś nie zakumaliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Właśnie przekierowanie - testuj domeny za 2zł przez 14 dni ( http://www.dropped.pl/cennik.htm ) i sprawdź ruch. Jeśli będzie cię satysfakcjonował to rejestrujesz domenę za 15zł, jeśli nie - masz 13zł w kieszeni zamiast trzymać przez rok jakiegoś gniota.

Rebranding użyłem niejako w przenośni - miałem na myśli zmianę domeny, bo to chyba Twoja główna myśl tego tematu - choć przemyśl sprawę czy warto zmieniać. :unsure:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przekierowanie - testuj domeny za 2zł przez 14 dni ( http://www.dropped.pl/cennik.htm ) i sprawdź ruch. Jeśli będzie cię satysfakcjonował to rejestrujesz domenę za 15zł, jeśli nie - masz 13zł w kieszeni zamiast trzymać przez rok jakiegoś gniota.

Rebranding użyłem niejako w przenośni - miałem na myśli zmianę domeny, bo to chyba Twoja główna myśl tego tematu - choć przemyśl sprawę czy warto zmieniać. :unsure:

Zmieniać nie zamierzam. Za długo już na niej stoję :) Chcę tylko przypiąć coś bardziej przyjaznego.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

primo: nie daj się zwieść takim ofertom - a potem przedłużenie 122zł brutto! W dropped.pl masz przedłużenie za 50zł brutto.

home jak i nazwa to monopoliści ( oby już niedługo ) gdzie zdzierają taką kasę, że szok. Pomyśl - za jedno przedłużenie w home.pl masz prawie trzy w dropped! Widzisz różnicę?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.