Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP31) iHost


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, nie wiedziałem gdzie napisać więc machnąłem tutaj. Czy można prosić o zastanowienie się i o ewentualne wykonanie spolszczenia do wersji:

(DP32) iHost 1.0.1 (en)?

Dziękuję, w razie złego miejsca proszę moderatora o przeniesienie tego posta w miejsce odpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to dalej jest en, nadpisałem wszystko i pozostało bz.

|Tzn, rano zainstalowałem wersję en dla 3.2 i pięknie mi pokazało w Pa że jest nowa wersja moda i że mogę ją zainstalować. Tak zrobiłem i pięknie poszło. Natomiast teraz kiedy wrzuciłem pliki na serwer z wersji pl, nic mi nie pokazało i nie zmieniło języka na pl. Dalej jest en, tak jakbym nic nie zrobił.....

Edytowane przez ania07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Manager

No wreszcie spakowałeś.. Trzymałem Cię w niepewności.. A wystarczyło przeczytać opis danego ustawienia.. ;)

P.s. i to nie ścieżka, a adres URL.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziwny problem wystąpił. Chyba ma to związek z dodaniem znaku "wodnego" do uploadowanych plików graficznych. Błąd wygląda tak:

Warning: imagecreatefrompng(http://www.pcsh.pl/znak.png) [function.imagecreatefrompng]: failed to open stream: HTTP request failed! in /home/pcshpl/domains/pcsh.pl/public_html/ips_kernel/classImageGd.php on line 542
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pcshpl/domains/pcsh.pl/public_html/ips_kernel/classImageGd.php:542) in /home/pcshpl/domains/pcsh.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 109
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pcshpl/domains/pcsh.pl/public_html/ips_kernel/classImageGd.php:542) in /home/pcshpl/domains/pcsh.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 120
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pcshpl/domains/pcsh.pl/public_html/ips_kernel/classImageGd.php:542) in /home/pcshpl/domains/pcsh.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 129
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pcshpl/domains/pcsh.pl/public_html/ips_kernel/classImageGd.php:542) in /home/pcshpl/domains/pcsh.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 130
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pcshpl/domains/pcsh.pl/public_html/ips_kernel/classImageGd.php:542) in /home/pcshpl/domains/pcsh.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 134

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

mam problem z iHost, po wgraniu wszystkiego na ftp, po pomyślnej instalacji, gdy wchodzę w: Aplikacje -->iHost--->Ustawienia-->Główne ustawienia

wyświetla mi się:

Fatal error: Class 'admin_core_tools_settings' not found in /home/nfgforum/public_html/admin/applications_addon/other/ihost/modules_admin/settings/settings.php on line 56

 

 

Jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.