Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Filmy


Gość Flanger

Rekomendowane odpowiedzi

Kac Vegas w Bangkoku - miazga i to konkretna, najlepsza komedia od czasów jedynki :D obydwa filmy są świetne :)

Popieram i dopiero na dzisiejszym seansie zrozumiałem fenomen tego filmu. Po prostu jest to taka lekka komedia jak te sprzed 20 lat (przełom '80 i '90) :)

PS. małpa najlepsza :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Kac Vegas w Bangkoku - miazga i to konkretna, najlepsza komedia od czasów jedynki :D obydwa filmy są świetne :)

Gdy Odejdą Wody - za***ista komedia, a szczególnie jak się ogląda ją w HD :).

Kac Vegas w Bangkoku - miazga i to konkretna, najlepsza komedia od czasów jedynki :D obydwa filmy są świetne :)

Popieram i dopiero na dzisiejszym seansie zrozumiałem fenomen tego filmu. Po prostu jest to taka lekka komedia jak te sprzed 20 lat (przełom '80 i '90) :)

PS. małpa najlepsza :D

Na wszystkich dwóch byłem w kinie. Na kacu w piątek - konkretna komedia! Polecam każdemu, no może z tym przynajmniej 16 letnim bagażem doświadczeń. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj padło na Sucker Punch - genialna parodia dzisiejszych efekciarskich filmów akcji. Jeżeli ktoś umie się zdystansować do grupy skąpo ubranych nastolatek szturmujących katanami oddział steam-punkowych nazistowskich zombie, ciężkimi działami maszynowymi zastępy orków i smoków, żeby w końcu wyciąć w pień star-warsowe humanoidalne roboty, to będzie sie na tej produkcji bawił tak dobrze, jak ja :D No i ten soundtrack ^_^

Wczoraj za to obejrzałem film Hanna. Zapowiedzi mi się bardziej podobały od samego seansu. Dobra gra aktorska nie zrekompensowała naciąganej fabuły, która wręcz odpychała od dalszego oglądania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tę drugą opinię. Właściwie to myślałem nawet nad kinowym seansem tego filmu, ale chyba nie będę ryzykował, bilety tanie są, a podobno kryzys mamy :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę nie na czasie, ale polecam:

W pogoni za szczęściem - film z Will Smithem, starszej produkcji, bardzo fajny obraz osobistej determinacji i bycia dobrym człowiekiem. Ogólnie to pewnie i tak wszyscy widzieli już go, ale można niektórym przypomnieć klasyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę nie na czasie, ale polecam:

W pogoni za szczęściem - film z Will Smithem, starszej produkcji, bardzo fajny obraz osobistej determinacji i bycia dobrym człowiekiem. Ogólnie to pewnie i tak wszyscy widzieli już go, ale można niektórym przypomnieć klasyk.

Tak samo, jak można przypomnieć Pulp Fiction, Szklaną Pułapkę czy Ojca Chrzestnego. Ale jaki w tym sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Source Code - Dosyć oryginalna produkcja, trzyma w napięciu i ukazuje całkiem sporo akcji. Do tego dobrze zagrane role pierwszoplanowe i mamy niezłą rozrywkę na półtorej godziny. Zdecydowanie polecam, tym bardziej, że na forach niektórzy potrzebują tłumaczenia zakończenia, a więc film pewnie wpisuje sie w mój ukochany nurt mindfucków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Byłem w kinie jakiś czas temu - niby film OK, ale jednak jakoś nas nie zachwycił. No nie wiem, w sumie tylko zakończenie było ciekawe. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Death Race 2 - Nie wiem co Ci ludzie myśleli tworząc ten film, to jest (dosłownie) pierwsza część, kiepscy aktorzy.

Teraz to wygląda tak:

Pierwsza część - Baba z więzienia zatrudnia kierowcę (Jason Statham) którego wrobili za zabójstwo żony dlatego że "frankenstein" zdechł w wyścigu z początku filmu.

Druga część - Inni aktorzy, koleś rabuje bank i wpada do więzienia gdzie inna baba wpada na pomysł zrobienia Death Race (na początku drugiej części to był Dead Match) żeby była większa oglądalność. Główny aktor na koniec się pali i zakłada maskę wraz z pseudonimem "frankenstein" który ginie w pierwszej części filmu.

Fajnie/.

Oglądałem właśnie Wyścig Śmierci 2 i muszę przyznać, że nie jestem zniesmaczony, ani nawet nie zawiodłem się na prequelu.

Przede wszystkim film ma lepszą ścieżkę dźwiękową, doskonale pasującą do amerykańskiego stylu życia, główni aktorzy zagrali bardzo dobrze (nie wiem macsch15 czego oczekiwałeś i kto dla Ciebie jest kiepskim aktorem). Fabuła nie ciągnie się i całość ciekawie się rozwija, choć może to kwestia obejrzenia najpierw pierwszej części i chęci poznania początku Wyścigu Śmierci.

Mając na uwadze pierwszą część można spodziewać się, że akcja dwójki toczy się nawet kilka lat przed jedynką, więc liczyłem zobaczyć tutaj nieco starszą wersję mustanga, ale to już mój gust nie mający wpływu na ocenę filmu :D

Generalnie film godny polecenia dla osób, które widziały pierwszą część, reszta może być nieco zawiedziona, choć w filmie nie brakuje akcji, a scenariusz wyraźnie ustawiony jest pod samą koncepcję wyścigu, a nie pod aktora i tutaj duży plus dla twórcy scenariusza.

Edytowane przez godfather

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Maczetę, niezła sieczka. Trochę się dłużył, ale mimo to mocny film który warto zobaczyć.

The Hit List - Kolejny film który strasznie mnie wciągnął. Ciekawa fabuła, świetna gra aktorów, trochę strzelanki, dobrze nakręcony.

Polecam też na nudny wieczór świetną komedię kryminalną Jak obrabować Bank, z góry wydaje się nudny bo akcja dzieje się w jednym miejscu, ale strasznie mnie wciągnął, i nawet się pośmiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Hit List - Kolejny film który strasznie mnie wciągnął. Ciekawa fabuła, świetna gra aktorów, trochę strzelanki, dobrze nakręcony.

Polecam też na nudny wieczór świetną komedię kryminalną Jak obrabować Bank, z góry wydaje się nudny bo akcja dzieje się w jednym miejscu, ale strasznie mnie wciągnął, i nawet się pośmiałem.

Patrząc na oceny, to chyba się wstrzymam ^_^

Wczoraj obejrzałem film Arthur. Podobno remake, ale nie znając oryginału fabuła wydaje się być całkiem przyjemną. Szczególnie porównując z dzisiejszymi komediami dla debili. Cała produkcja to jednak nic specjalnego - tania rozrywka na wieczór, jak nie ma nic innego do oglądania. Na pewno sprzeda się w Polsacie na sobotnią noc.

Oglądałem również polecony na Wykopie Ostatni dzwonek - solidne kino! Ale o starociach nie będę się rozpisywał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

The Hit List - Kolejny film który strasznie mnie wciągnął. Ciekawa fabuła, świetna gra aktorów, trochę strzelanki, dobrze nakręcony.

Bryndza jakich mało. Zupełnie film bez jajec, nudny i przewidywalny. 1/10. Nic mi się w nim nie podobało, no może poza dość dobrą rolą Kuby, ale to tyle.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fast Five, czyli tzw. Szybcy i Wściekli 5 - doskonałe. Bardzo dobrze wykonane, szybkie i efektowne. Ktoś powie - nierealne, ale każda część taka była w pewnych scenach, więc na pewno nie jest to minusem.

Fabularnie bardzo dobre, na plus wyszło również zgranie postaci z kilku ostatnich filmów. Piąta część zrobiona z humorem, tym najlepszym - ironicznym - który jest charakterystyczny dla kina amerykańskiego. Pościgi w kolejnych filmach są jeszcze bardziej efektowne i jedyne czego żałuję to, że nie zdążyłem iść na to do kina, ale następna odsłona to już pozycja obowiązkowa.

Na przestrzeni wszystkich pięciu Szybkich i Wściekłych można śmiało stwierdzić, że jedynie część trzecia (Tokio Drift) zaniża poziom całości - reszta warta polecenia.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na tapetę poszedł Doctro Who z 1996 roku, na podstawie, którego miał być tworzony serial. Czy dobrze, że wyszło jak wyszło i serial powstał później z innymi aktorami, to już nie mnie oceniać.

Film opowiada o potyczce Doktor z odwiecznym wrogiem Mistrzem. Wątek nieco różni się od serialowego, z racji tego, że w serialu jest powiedziane, że byli oni kiedyś przyjaciółmi, tutaj natomiast od zawsze są wrogami. Szkoda takich różnic, ale cóż zrobić. Również Dalekowie są tutaj nieco inaczej przestawieni (a raczej jest o nich krótka wzmianka). Tak czy inaczej film godny polecenie dla osób lubiących tematykę ;)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem długo wyczekiwany X-Men: First Class. Nigdy nie byłem fanem serii, ale film zbierał raczej pozytywne opinie. Zawiodłem się trochę na liczbie scen walki - nastawiałem się na pojedynek gigantów, a dostałem go dopiero w samej końcówce. Ale trzeba przyznać, że film zrobiony na poziomie, jak zawsze.

Dzisiaj natomiast włączyłem odkładany film Priest. Odkładany, ponieważ poprzedni film tego reżysera, Legion, okazał się totalnym gniotem klasy B, a tematyka walki kleru z wampirami nie wydawała mi się atrakcyjna. Ale nie żałuję tych kilkudziesięciu minut. Dużo akcji, mroczny klimat, fajne kreacje. Oczywiście, raziły potrójne salta i slow motion, ale jako odmóżdżacz do piwka Priest nadawał się idealnie :)

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dzisiaj Burleskę - i chociaż nie przepadam za gatunkiem, to film zrobiony na naprawdę wysokim poziomie!

Wszystko się zgadza, tylko Aguilera to raczej kiepska aktorka. Ogólnie nie wiem czemu piosenkarze uważają, że potrafią grać -_-

Tak czy inaczej nie zaniża to poziomu filmu, dobra historia, fajnie nagrana, dobre sceny muzyczne. Po prostu przyjemny lekki film na wieczór :)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tydzień się kończy, a tak się złożyło, że byłem 3 razy w kinie, więc opisuję. ;)

Super 8

Na szczęście na tym filmie byłem sam, bo poza fajnymi momentami, to jednak film z serii jakiej nie lubię - stworek na ziemi próbujący się uwolnić, a w tle historia miłosna dwójki nastolatków. Polecam dla wybitnie znudzonych.

Uwikłanie

Po obejrzeniu tego filmu odzyskałem wiarę w dobre polskie kino. Scenariusz jak dla mnie rewelacja, gra aktorska również - nawet Ostaszewska pokazała co nieco ;) więc nikt nie będzie zawiedziony.

Krótki epizodzik Leszka z 'Daleko od szosy', ale widać, że nadal jest w formie - rewelacja! ;)

Naznaczony

Strach się bać. Poważnie! ;) Dawno nie widziałem tak pozytywnie powalonego filmu. Czasem warto obejrzeć takiego psychodelika. Naprawdę polecam.

Ogólnie tydzień zaliczam do udanych pod względem doznań artystycznych.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, nic nie oglądacie, czy nie chcecie się dzielić? :D

Ja zacznę od tego czego seans właśnie się zakończył (no, może ze 2h temu:P), czyli Genezy Planety Małp.

Film nie spełnił moich oczekiwań. Okazał się jeszcze lepszy niż przypuszczałem. Dobry początek, ciekawie rozwijająca się fabuła i najważniejsze - małpy. Wszystko takie jak być powinno. Chyba najciekawsze było to, że małpy okazały się być bardziej ludzkie od samych ludzi.

Jako fan serii (poza tym czymś co nazwali remake'iem parę lat temu) mogę nie być obiektywny, ale w filmie nie dopatrzyłem się większych minusów. Nawet aktorzy dość dobrze robili swoje. Na pewno pójście na ten film nie było błędem:)

PS. później, albo jutro dodam jeszcze parę komentarzy do filmów, które ostatnio widziałem.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ja zacznę od tego czego seans właśnie się zakończył (no, może ze 2h temu:P), czyli Genezy Planety Małp.

Bardzo dobre. Byłem wczoraj i muszę przyznać, że efekty są bardzo okazale zrobione, a bitwa na moście to mistrzostwo! :)

Chętnie bym obejrzał, głównie dla efektów mimiki i zachowania głównego bohatera.

PS. później, albo jutro dodam jeszcze parę komentarzy do filmów, które ostatnio widziałem.

Czekamy!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wykombinowałem nieco inaczej to wpisywać, nieco barwniej, tylko brak czasu i mobilizacji :D

Jednak skoro czekasz to nie mogę Cię zawieść i muszę się sprężyć ;)

Co do Genezy... to podobało mi się budowanie społeczeństwa wśród małp, bardzo ciekawie było to przedstawione. Po prostu szkoda było tego ostatniego remake'u oryginalnej Planety Małp, strata czasu i dobrego smaku.

PS. cyknij screena za 3 Twoje posty bo fajny będzie :P

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po avatkiem masz:

  • 44449 postów

Mogło być 44444, ale przegapiłeś ^_^ Rzeczywiście męczący grill :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.