Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Filmy


Gość Flanger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

To, że to zdjęcie jest maksymalnie przerobione, a jeśli to jest faktycznie Megan to na pewno przerobione, albo to nie ona. :lol:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomorrow, When The War Began - Fajna komedia! Śmieszna wtedy, gdy ma być dramatycznie, nudna, gdy ma być śmiesznie. Ogólnie oprócz tytułu, to nic im w tym filmie nie wyszło - nawet te nastolatki jakieś takie... pasztetowate (więc unbreakowi pewnie by się spodobały :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To film jest fajny, czy nieudany? Bo Twoje zdanie ma 2 różne konteksty :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem czy się skuszę, trochę mało zachęcająco to wygląda ^_^ W każdym razie oglądałem ostatnio:

The Social Network. Lubię ten typ filmów w stylu "jak to się zaczęło". Nie muszę się rozpisywać o czym to jest, więc dodam tylko, że warto obejrzeć, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że jest to pozycja obowiązkowa, podobnie jak...

Casablanca (1942). Nie wiem co jest takiego w tym filmie, że mi się spodobał, bo generalnie kto normalny ogląda melodramaty? Pokrótce jest to historia miłości, która odżywa na nowo przy spotkaniu dwojga ludzi po latach. Całość umiejscowiona jest w realiach II Wojny Światowej, w tytułowej Casablance, która jest swoistym "punktem tranzytowym" dla osób oczekujących na wizę do USA.

Jeszcze jedno co mogę polecić to Outlandera (2008). Jest to jeden z nielicznych filmów produkcji niemieckiej, który nie jest komedią, a mimo wszystko dobrze się go oglądało. Fabuła: na ziemi ląduje (raczej spada) statek kosmiczny na pokładzie, które jest dwóch przybyszów z obcej planety (wyglądają jak ludzie;)). Jeden z nich umiera krótko bo lądowaniu. Jak się później okazuje sprowadzili również drapieżnika, który zaczyna zabijać ludzi. Całość osadzona w realiach wikingów.

Prostota, ale dobrze przedstawiona. Wraz z rozwojem wydarzeń poznajemy historię przybysza z gwiazd, drapieżnika, jak również głównych bohaterów spośród Ziemian. Bez zachwytów, ale przyjemny film.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mamy zastój w filmach czy nikt nie ma obecnie czasu na oglądanie? :unsure:

Anyway, przedwczoraj pojawił się TRON: Legacy w dobrej jakości. Niestety, sama bajka rozczarowała - nie było ani powalających efektów specjalnych, ani fabuła nie była zbyt skomplikowana. Taki głupi film dla typowego amerykańskiego widza, przy którym Transformersi do dzieło sztuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Season of the witch - To powinno być kategoryzowane jako parodia gatunku. Niestety, śmiesznie też nie było. Film nudny, tandetny, mocno przewidywalny z tanimi efektami specjalnymi. Wiem, że Cage lubi takie produkcje, no ale kurcze, powinny być jakieś standardy, poniżej których się nie schodzi. Innymi słowy, gdyby nie główny aktor, to byśmy nigdy nie usłyszeli o tej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polazłem na Jeża Jerzego, nieźle się uśmiałem. Zresztą nie tylko ja, wszyscy buchali śmiechem.

Oby więcej takich filmów, a dubbing? Mistrzostwo Świata, pazura i ten jego sid wymięka przy tym co odstawił Koterski i Sokół. Polecam!!! Chyba jeszcze raz na to pójdę :)

Edytowane przez santoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mamy posuchę wśród filmów... Sięgnąłem dzisiaj po Hereafter. Zapowiadał się całkiem ciekawie, nawet fajnie przedstawiona pierwsza fala tsunami, ale po pierwszych katastroficznych 10 minutach masakrycznie wręcz się ciągnął. Totalnie naciągana fabuła, bez żadnych zwrotów akcji, bez żadnej akcji właściwie, a gra aktorska to jedna wielka porażka. Nie rozumiem, jak takie coś może się komuś podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukając czegoś nieszablonowego trafiłem na 13. I zdecydowanie odradzam. Nawet przy piwku nie dało się tego oglądać. Scenariusz miał ogrooomne luki, nie tyle fabularne, co zdrowo-rozsądkowe. Niestety, 90% budżetu poszła chyba na honoraria aktorskie (Statham, Rourke, 50cent itd.), ale nie na tym polega filmografia...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.