Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Filmy


Gość Flanger

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie po komentarzach w sieci zauważyłem, że skoro zabili głównego bohatera, to scenariusz jest mega-wypaśny i Ci, którzy krytykują film, są totalnymi debilami :szczerbaty:

Zgodzę się, miło było zobaczyć takie zakończenie, ale cała reszta to jakieś nieporozumienie. Nie wiem, dlaczego Statham dał się w to wciągnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu lubie kiedy główny aktor ginie.

I pooglądane ^_^ Nie możecie spoilerować? :P

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dlaczego Statham dał się w to wciągnąć...

No tak, ale coś tam poruszają że mają kłopoty finansowe jakieś.

"-Jak sie czujesz?

-Nie wiem, jak my za to zapłacimy? Zastawiliśmy dom.

-Wiedziałem.

-To przez Ciebie jeszcze żyje.

-Decydowaliśmy wspólnie.

-Wspólnie postanowiliście być na ulicy?

-Przez 18 lat z matką spłacaliśmy dom, żebyś Ty go przekichał. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, pytanie brzmi, dlaczego jeden z najlepszych obecnie aktorów dał się wciągnąć w taką szmirę, a nie dlaczego główny bohater zrobił to, co zrobił :lol:

A z nielogiczności...

- Kilka razy w filmie podkreślają doświadczenie psychicznego brata. W jaki sposób ma ono być niby pomocne w dwóch pierwszych rundach?

- Na cholerę zapala się ta żarówka, skoro sędzia i tak macha łapą? wystarczy strzelić, jak machnie - nikt nie zauważy tego ułamka sekundy false-startu (czas reakcji włączającego światło = czas reakcji strzelca). Naprawdę tak kasiastych ludzi nie było stać na jakiś bezprzewodowy włącznik światła, skoro już ten facet na drabince (sic!) musiał wszystkim sterować?

- Bracia przyjechali na rozgrywki nowym porschakiem - czego więc on szukał na końcu filmu na dworcu kolejowym?

- Nie jestem pewien, ale chyba wszystkie przesyłki międzystanowe/lotnicze są prześwietlane po 9/11.

- U Was na dworcach też worki ze śmieciami są rzucane na środek zamkniętego peronu, tuż za przeszklonymi drzwiami?

itd. itd. itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będąc w temacie o Statham'anie oglądałem Mechanika, aktor zagrał jak zawsze bardzo fajnie i dobrze, a film ogólnie taki średni, trochę bardzo irytujące a zarazem ciekawe było to że mikrofony się wbijały od góry na plan, szczególnie w tych scenach gdzie były dłuższe wymiany zdań :D dałbym tak 5/10 ujdzie obejrzeć jak już się wszystko obejrzało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie też najmniejszego wrażenia nie zrobił. Chociaż słyszałem, że niektórym na tym forum się podobał ;)

Ja dzisiaj dokończyłem The King's Speech. Na kolana mnie nie powalił, po oskarowej produkcji naprawdę spodziewałem się czegoś więcej. Może i poruszył jakiś nowy wątek w dramacie, ale był nużący, dialogi i gra aktorska były na poziomie, ale fabułą ciągnęła się niesamowicie. To samo można by było opowiedzieć w pół godziny bez jakiegokolwiek uszczerbku.

A dla fanów Odysei, przez przypadek znalezione: http://kubrick2001.com/

Film ten także znajduje się na mojej topliście, ale pozostanie chyba jedynym, którego nie opiszę, w obawie przed profanacją arcydzieła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to oglądać, ale ostatnio odpaliłem Moulin Rouge (tak się chyba to pisze?) i mnie mocno zniechęcił, ale skoro Ty polecasz to może zdecyduję się spróbować.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa dojrzałość... :lol:

  • Lubię to 1

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj Rajta, na nasze tłumaczonego jako Rytuał z Hopkinsem. I muszę przyznać, że nawet przyjemna bajka na wieczór :) Miał być stylizowany na film oparty na faktach autentycznych, więc nie jest może straszny i przepełniony efektami specjalnymi, ale niczego nie można zarzucić scenariuszowi ani aktorom. Więc chyba polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Również polecam - nawet w kinie byłem na Rajcie, a że mało osób na sali, daleko od siebie to przyznam, że ciekawie było. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja obejrzałem dzisiaj szybcy i wściekli 5 , według mnie ciekawy film , tylko zwrot akcji był dla mnie bardzo zaskakujący przy końcu:P

Nie bądź pijawką. Rozwiązałeś problem? Podziel się rozwiązaniem na forum.

Małe jest piękne ale.... duże bardziej cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W ten weekend zaserwowałem sobie mini maratonik w kinie: Tożsamość I Kod nieśmiertelności. W pierwszym gra jeden z moich nowych ulubionych aktorów (Liam Neeson), więc głównie dlatego się udałem - polecam, do samego końca nie wiesz o co chodzi. A przecież ... o to chodzi. :)

Drugi to już typowa bajeczka, dość ciekawa, ale chyba do kina bym tego filmu nie polecał.. ;)

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się wybrałem do kina bo jakoś tak dawno nie byłem. Łupem padł Thor.

No i już na dzień dobry pierwsza rzecz, która mnie odrzuciła to okulary 3D, które dostałem. Nie to, że były niewygodne, czy nie spełniały swojego zadania, ale sam fakt, że film mogłem obejrzeć tylko w 3D mnie lekko zniechęcał. Pomyślałem, że może dużo się zmieniło w tej technice, ale nie - równie dobrze w 2D można oglądać i wyglądało by to tak samo :)

Jednak wracając do filmu.

Po seansie wyszedłem z sali w pozytywnym nastroju. Film jest powiązany z Iron Manem (ostatnia scena drugiej części, ta po napisach, została użyta tutaj) i od połowy filmu ważną rolę gra agent znany właśnie z IM, który jest tutaj przedstawicielem TARCZY. Ogólnie fajna sprawa. Sama historia opowiedziana w tym filmie nie trzyma w jakimś nadzwyczajnym napięciu, jednak zaskakująca jest postać Lokiego, bardzo fajna kreacja Idrisa Elba (nie znam w sumie człowieka xD) grającego Heimdalla i oczywiście bardzo dobra gra Anthony'ego Hopkinsa, który doskonale sprawdził się jako Odyn, prezentując zarówno jego spokojną stronę, jak i porywczość.

Całość okraszona jest dobrymi, prostymi gagami i luźnymi nawiązaniami do nordyckiej mitologii jako takiej.

Koniec końcem film nieco gorszy od Iron Mana, ale i tak bardzo dobry, warto obejrzeć, bo z pewnością nikt nie powinien się nudzić.

Oczywiście nie oznacza to, że warto iść do kina. Jak dla mnie za taki film 28zł tylko dlatego, że jest w technologii trójwymiarowej to dużo za dużo.

  • Lubię to 1

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piraci z Karaibów - trzymają jak zawsze bardzo dobry poziom, chociaż wydaje mi się delikatnie że ostatnia cześć była trochę lepsza. Mi osobiście brakowało więcej scen z przepięknym słońcem i piaskami. Z drugiej strony pewnie ta cześć trylogi się rozkręci z biegiem czasu :)

Polecam film!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony pewnie ta cześć trylogi się rozkręci z biegiem czasu :)

Teraz to muszę się wybrać :D Mam rozumieć, że będzie kolejna trylogia? Bo ostatnio jakoś nie siedzę w tych niusach^^

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.