Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP.Board beta 4 wydana!


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem 3.0 Beta jest bardzo podobna do 1.0, a natomiast ma zadużo zbędnych bajerów.

Hmm, ja zaczynałem przygodę z IPB od wersji 2.0.0 więc nie znam co to wersje wcześniejsze, ale patrząc logicznie w tamtych czasach taki wygląd jaki teraz ma IPB 3.0 były hitem, rewolucją, ciekawostką. Teraz może najlepszy design to nie jest, ale jak pisałem wcześniej - Oni mają zrobić dobry silnik forum i dobrą podstawę dla twórców skórek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja zaczynałem przygodę z IPB od wersji 2.0.0 więc nie znam co to wersje wcześniejsze, ale patrząc logicznie w tamtych czasach taki wygląd jaki teraz ma IPB 3.0 były hitem, rewolucją, ciekawostką. Teraz może najlepszy design to nie jest, ale jak pisałem wcześniej - Oni mają zrobić dobry silnik forum i dobrą podstawę dla twórców skórek :/

Mnie interesuje co miał na myśli autor pisząc: za dużo zbędnych bajerów?

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie testowałem nowej wersji: podaje kawę? :P

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 3.0 Beta jest bardzo podobna do 1.0, a natomiast ma zadużo zbędnych bajerów.

To, że ma za dużo zbędnych bajerów, to jeszcze mogę się zgodzić, bo lubię minimalizm - tylko to co jest niezbędne i użyteczne, a 1000 funkcji, z czego użyję może tylko 50 :P.

Ale to, że jest to podobne do 1.0, to chyba coś ci się pomieszało w głowie :P

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Skąd można pobrać beta4 do testów ? Nie mogę znaleźć.

W panelu klienta, zakładka Your Downloads, a potem IP.Board -> Development Releases.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś ile jeszcze ma być (tak mniej więcej) wydań zanim będzie finalna wersja? I czy aż do samego końca forum jest kodowane Ioncubem, dopiero finalna wersja odkodowana, czy już np. wersje RC są odkodowane? (Tutaj proszę o wypowiedź doświadczonych użytkowników, którzy śledzili premierę wersji 2.0, być może w wersji 3.0 będzie analogicznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Czy orientuje się ktoś ile jeszcze ma być (tak mniej więcej) wydań zanim będzie finalna wersja?

Nikt tego nie wie, myślę, że nawet sam IPS. Jedynie można śledzić wersje w trackerze, choć i to pewne nie jest, długo dość widziałem tam tylko beta 4, aż nagle wskoczyło beta 5.

I czy aż do samego końca forum jest kodowane Ioncubem, dopiero finalna wersja odkodowana, czy już np. wersje RC są odkodowane? (Tutaj proszę o wypowiedź doświadczonych użytkowników, którzy śledzili premierę wersji 2.0, być może w wersji 3.0 będzie analogicznie)

Finalna na pewno będzie odkodowana, czy RC to ciężko powiedzieć. Mimo wszystko kodowanie ma sens z kilku względów -> to nadal produkt zawierający znane błędy, braki i niedoróbki, nie ma sensu tego używać na dłuższą metę, poza tym w każdej chwili można wyłączyć wersję zakodowaną ( tak sądzę, nie znam się dokładnie na ioncube ).

Z uwagi na zupełną nowość tego produktu trudno powiedzieć czy RC będzie kodowane.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.