Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nie wyświetla wszystkich awatarów


necik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po aktualizacji forum do wersji 3.2.1 zauważyłem taki "drobny" błąd:

OOZgM.png

Jak widać na powyższym screenie - awatary nie wszystkich użytkowników są poprawnie wyświetlane. Czy można coś na to poradzić?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak tak, to niejako błąd IPSu do którego z trudem chce się przyznać. :)

Sprawdź lokalizację brakujących grafik i doślij z profile/ do uploads/ lub odwrotnie - sprawdzisz ścieżki to będziesz wiedzieć co i jak.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie, nie możesz się tak podczepiać. Tutaj był, jest i będzie porządek. Czy tego chcesz czy nie.

I dlaczego zachowujesz się jak typowy 'przemowiec'? Przecież to ani fajne ani kul..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identyczny problem, tylko że na forum mam tylko 1500 niecałe userów to przydało by mi się zapytanie na wykasowanie avatarów wszystkich userów jakoś to przeżyją

Najbardziej optymalne, to chyba byłoby zapytanie do bazy kasujące avatar użytkownikom dla których występuje opisany w pierwszym poście błąd. Ręczna zmiana to czasami może być bardzo dużo pracy, w zależności od skali problemu :)

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.