Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

bbcode chowajacy treść dla administracij


Milek

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem w tym, lecz nie znalazłem tego, co chciałem. Jeżeli było, to chowało informacje przed gośćmi, a jeszcze jedno znalazłem, to gdy ktoś odpowiedział w temacie to można było od razu zobaczyć wiadomość.. Mógłby ktoś podać konkretny link lub cuś innego ?

Byłbym wdzięczny :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie obraź się, ale takie teksty to ja słyszałem setki razy.. Głównie wtedy kiedy ktoś chciał jakiegoś moda. Podawałem cenę na za jego przygotowanie po czym słyszałem 'Nie dałoby się taniej? Na pewno więcej osób go kupi, jestem pewny.' itd. Ludzie po prostu muszą zrozumieć, że to wszystko nie bierze się z powietrza i nie jest pisane w kilka minut.. A nawet jeśli czasem się tak zdarzy to nauczyć się pisać mody w kilka minut już kilka minut nie zajęło. :)

Takie nocne myśli.. :)

A teraz czekaj na odpowiedź do jutra, bo ja już mykam spać.

  • Lubię to 4

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Modyfikacja (Bim) Hide link and code powinna pomóc. Ma możliwość ukrywania treści wraz z buttonem bbcode w edytorze.

Posiada ustawienia grup, które będą mogły widzieć zawartość tagu, fora na których ma działać mod + funkcje ukrywania tagów CODE, linków i linków do obrazków.

Wada jest jedynie taka, że mod nie zabezpiecza ukrytej zawartości przed cytowaniem. Ale jeśli umieszczasz linki np. w pierwszym poście to możesz to wyłączyć - http://community.invisionbyte.net/topic/6627-tb-hide-quote-button-from-first-post/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.