Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nulled na localhoście


velta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy mogę sobie posiadać wersję nulled skryptu IP Board na swoim localhoście? Nie będę się z nikim innym łączył i nie będę go udostępniał w sieci - będzie on tylko i wyłącznie na moim komputerze, tak dla testów - mogę tak robić, czy to jest zabronione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

"Invision Power BoardInvision Power Board 3.3Ogólny support IPB"

do:

"Invision Power BoardRozmowy o IP.Board"

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To jak ma się sprawa z retailem? To paczka prosto z panelu klienta IPSu, ale podobno nie trzeba mieć wpisane klucza licencji w ACP.

Można mieć taką wersję zainstalowaną, ale z wpisanym kluczem, a na końcu klucza wpisuje się TEST.. Generalnie na jednej licencji można mieć dwa fora - główne i testowe.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale skoro nie można wgrać żadnych aplikacji przez ftp ani nic modyfikować w plikach, to co to za demo? Możemy przetestować sam skrypt, a skrypt bez dodatków to nie pokaże wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nulled jest nie legalny i tyle.. Gdyby był legalny to po co demo ipb na invisionpower? Jakub dobrze powiedział, chcesz przetestować auto? To idź na jazdę próbną, a nie kradnij.

No silnik pod maską, podwozie, czy wnętrze autka trzeba też obejrzeć prawda ? :D Tak samo przydałoby się zobaczyć pliki na FTP.

Zresztą na localhost'cie masz to tylko dla siebie w celu testowań i nie udostępniasz go w sieci, a ten skrypt jest po to żeby go udostepnić, więc nie wiem co się stanie jeżeli sciągnie sobie nulled'a z sieci i zacznie sobie go testować, korona z głowy twórcy przecież nie spadnie. Rozumiem jak by wgrał to na FTP serwera i zrobił forum z jakąś tematyką, ale tak to ma tylko i wyłącznie dla siebie w celach informacyjnych. Sam przyznasz zapewne że to jest bardzo dobry sposób na przetestowanie modyfikacji, czy skina, bo na forum tam gdzie siedzi 5k Użytkowników to już niezabardzo, bo coś nabroisz, popsujesz i będzie się działo dopiero.

No dobrze, ale skoro nie można wgrać żadnych aplikacji przez ftp ani nic modyfikować w plikach, to co to za demo? Możemy przetestować sam skrypt, a skrypt bez dodatków to nie pokaże wiele.

Zgadzam się w 100%

Witam. Czy mogę sobie posiadać wersję nulled skryptu IP Board na swoim localhoście? Nie będę się z nikim innym łączył i nie będę go udostępniał w sieci - będzie on tylko i wyłącznie na moim komputerze, tak dla testów - mogę tak robić, czy to jest zabronione?

Zrób tak jak DawPi napisał, pobierz i wpisz klucz i tyle :)

Edytowane przez szpakuziomek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

więc nie wiem co się stanie jeżeli sciągnie sobie nulled'a z sieci i zacznie sobie go testować, korona z głowy twórcy przecież nie spadnie. Rozumiem jak by wgrał to na FTP serwera i zrobił forum z jakąś tematyką, ale tak to ma tylko i wyłącznie dla siebie w celach informacyjnych.

Powiedz to samo muzykom albo producentom nagrań. Przecież to co powstaje nakładem ich pracy, to każdy sobie może dla siebie w celach informacyjnych, edukacyjnych i jakich kto woli jeszcze, pobrać z sieci i nikomu nie dawać, trzymać tylko na swoim dysku i sobie tylko słuchać :D A co do reszty, to jest skrypt a nie samochód. Doświadczony Administrator sobie poradzi. Niedoświadczony, po zakupie ma support IPS. I tyle. Dziwi mnie w ogóle ten temat. Co on zmieni, powstrzyma kogoś przed pobraniem nulleda i testowaniem go na swoim lokalhoście? Nie sądzę. Co z tego że to zabronione. I tak wielu to robi i będzie robić. Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak to jest z tą licencja można pobrać i przetestować wszystkie funkcje, a potem zakupić licencję po miesiącu testowania ??

Nie, na stronie IPSu masz dostępne demo: http://www.invisionp.../suite/demo.php

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.