Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: poszukiwania modyfikacji


spawn3d

Rekomendowane odpowiedzi

Ale można sobie ustawić "wyskakujące okienko" wiadomości prywatnej w opcjach powiadomień. Rozumiem że problem w tym że Userzy nie interesują się opcjami powiadomień, mam te same problemy u siebie na Forum. Co rusz, ktoś mi zawraca d*pę, jak to wyłączyć bo on nie chce tych wszystkich maili dostawać o każdej wiadomości. Ale zajrzeć do własnego Panelu, nie łaska. Więc zrobiłem poradnik o opcjach powiadomień, jest podpięty i teraz mnie nikt głowy nie suszy, albo odsyłam jednym linkiem do poradnika. To jest lepsze niż jakikolwiek dźwięk, bo ogólnie rozwiązania dźwiękowe nie są dobre. Zwłaszcza na ruchliwym Shoutbox. Pomyślcie sobie tylko, komp sobie gra coś, jakąś muzyczkę a tutaj brzęczy coś nad uchem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że chodzi o PW. Przecież piszę że to powiadomienie wyskakujące, dotyczy właśnie wiadomości prywatnej. O ShoutBox, napisałem tylko w "nawiasie" jako rozwinięcie tematu z cyklu "po co to w ogóle robić". Nie ma takiej opcji aby każdemu domyślnie włączyć wyskakujące powiadomienie PW. Może jest takie zapytanie do SQL ale ja nie znam składni tego zapytania, musiałbyś zapytać, wysłać ticket do IPS, albo zapytać kogoś kto wie. Lepiej jest uczyć swoich Użytkowników, namawiać do tego aby łaskawie zajrzeli do własnego Panelu Użytkownika-> Opcje Powiadomień i sobie ustawili wszystko wedle własnych potrzeb. Zrób dział u góry Forum, np "Ogłoszenia Administracyjne" stwórz tam "Instrukcję Obsługi Forum" i tam każdego żółtodzioba odsyłaj, aby sobie postudiował i sam sobie ustawił. Po co chcesz uszczęśliwiać cały naród? A jeśli ktoś sobie nie życzy wyskakujących powiadomień PW a nawet Ci powie że przez Ciebie i Twoje usprawnienie, jego matka, dziewczyna, ojciec, siostra mogli przeczytać patrząc mu przez ramię co kto do niego napisał :D Pomyślałeś o tym? ;) Niech sobie każdy sam włączy a Ty pokaż jak.

Napisz poradnik. Zrób screeny ze strzałkami.

Zawsze tak robię i każdy na moim Forum wszystko wie.

Zawsze piszę o nowych funkcjach, szeroko je opisuję. Do czego służą, jak je włączyć, gdzie.

Jak używać.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.