Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dobry, skuteczny antywirus..


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

parę dni temu skończyła mi się subskrypcja na McAfee i szukam jakiegoś zamiennika gdyż płacenie bodajże 90$ za rok nie uśmiecha mi się.

Chętnie wysłucham Waszych uwag, sugestii na co zwrócić uwagę i co wybrać. Co polecacie i dlaczego?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście również posiadam Noda, jeszcze w wersji 2.7, gdyż pozwala ona mi wyłączyć te usługi, z których nie korzystam, a które wykorzystują zasoby systemowe. Przechodziłem przez wiele aplikacji, włączając Avasta, Nortona i Kasperskiego - i od dwóch lat nieustannie siedze na Nodzie. Dla mnie ważna przede wszystkim była aktywność procesu. Nod zużywa 32MB. Kaspersky potrafił 100. Do tego dochodzą częste aktualizacje i wysokie miejsca w rankingach jeśli chodzi o wykrywalnośc wirusów. Do szczęścia nie trzeba mi niczego więcej.

Oczywiście, trzeba zapłacić za niego lekko ponad 100zł (115 na Allegro), ale otrzymuje się za to porządny produkt B-)

EDIT: Usunąłem fragment, który był niezręczny dla niektórych...

Edytowane przez Amfidiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... To ciekawe. A gdzie znajdę płatną wersje darmową? ;)

Nie wiem szukaj sobie gdzie chcesz. Jesli nie masz pojecia i nie widzisz to po co takie komentarze?

avast! Professional Edition -platna

avast! Home Edition -darmowa

Dziwia mnie osoby ,ktore robia z siebie na siłe geniuszy B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My bad. Przeczytałem 'wersja darmowa' B-) Chyba za duzo czasu siedziałem przed monitorem. Czas wyjść na świeże powietrze.

A swoją drogą Leo, skąd w Tobie tyle agresji? Może też już czas oderwać sie od komputera?

DawPi, http://www.frazpc.pl/b/226761

Edytowane przez Amfidiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja "wciskam kit"? W którym miejscu stwierdziłem, że wiem cokolwiek o Avaście? Zacytuj fragment, w którym popisałem się większą wiedzą na temat Avasta niż Ty, geniuszu...

DawPi, kolejna seria negatywnych komentarzy o Avaście: http://odpowiedz.pl/183378/3/Ktory-lepszy-...-czy-NOD32.html

Edytowane przez Amfidiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Amfidiusz @ pon, 25 maj 2009 - 16:51) *

Ooo... To ciekawe. A gdzie znajdę płatną wersje darmową? tongue.gif

i Pozniej edytowales post

Ten post edytował Amfidiusz Dzisiaj, 17:27

To wystarcza w zupelnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dajcie sobie na luz. ;)

Super dzień, mam nowego avka, dziewczyna zdała mega trudny egzamin na prawie, słońce świeci, przyszło oczekiwane zamówienie z Allegro, a Wy tak na siebie naskakujecie. B-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że edytowałem. Bo wiem, że jak DawPi wróci, to zrobi tu porządek z OT. Jeśli masz wątpliwości, jaką treść usunąłem, wystarczy że spojrzysz na swój post:

http://forum.invisionize.pl/index.php?s=&a...ost&p=22505

Jednak fakt mojej ingerencji we własne posty nie świadczy o tym, że próbowałem komuś wcisnąć kit. Wydaje mi się, że niepotrzebnie robisz szum, nie potrafiąc wskazać fragmentu, w którym napisałem kłamstwo lub opinię niezgodną z prawdą.

DawPi, test Avasta wg DobreProgramy:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=13&a=205&page=6

-------------

EDIT: Ooo, @DawPi... To pochwal się, na którego AV się zdecydowałeś B-)

Edytowane przez Amfidiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam pakiet ESET Smart Security 4

Kupiłem go tydzień temu i jestem bardzo zadowolony. Szybko działa, nie obciąża komputera i jest bardzo przyjazny. Intuicyjna obsługa. Wszystko jest ok B-)

EDIT: W składzie ma noda 32.

Czyli DawPi dokonał prawidłowego zakupu ;)

Edytowane przez Gexem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darmowy comodo antyvir + najlepszy darmowy firewall comodo fw ( 2 miejsce wśród wszystkich fw płatnych i darmowych) oba do stosowania w firmie (choć nie wiem jak teraz)

osobiście używam arca-vira i nigdy nie miałem żadnego problemu czy infekcji. (3 stanowiska koszt 120 zeta/rok)

  • Lubię to 1
jam_artists_button.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po ptokach, ale dodam od siebie: to, że avast nie wykrywa wirusów to nie znaczy, że ich nie ma :P

Tak poważnie to on nie jest zły, ale ma tendencję do przepuszczania tych niewygodnych wirusów. NOD32 jeszcze mi czegoś takiego nie zrobił - nigdy. Dodatkowo bez problemów usuwa wirusy (kiedyś używałem MKS i prawie nic nie usuwał, wszystko trzeba było ręcznie). Zdecydowanie polecam noda.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, bo są wersje 30-dniowe noda. Z tego co wiem to wpis w rejestrze nie pozostaje, czyli deinstall->install i znowu mamy legal. Ewentualnie wpis w rejestrze usunąć i też się da. Tylko... śmiem wątpić, że to nie narusza ich licencji. Po to jest 30-dniowa wersja żeby po tym okresie zakupić.

To, że można na nowo zainstalować nie oznacza jeszcze, że jest to legalna opcja.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Polecam COMODO Internet Security Premium (znakomity firewall, bardzo dobry HIPS - Defense+, szczelna piaskownica automatyczna i zwykła oraz solidny antywirus). Jest to najskuteczniejszy moim zdaniem pakiet zabezpieczający, darmowy także dla firm, który zapewnia wielowarstwową i wyjątkowo skuteczna ochronę komputera przed wirusami, szpiegowaniem i włamaniami. Sam antywirus, nawet najskuteczniejszy, nie zabezpieczy nas zbyt dobrze, ponieważ nie chroni przed hakerami, nie monitoruje połączeń internetowych, nie blokuje keyloggerów oraz nie wykrywa wielu, szczególnie najnowszych wirusów. Dlatego istotnymi elementami ochrony jest firewall, dobry HIPS oraz piaskownica.

Co myślicie o tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie ma co myśleć, jak Ci się obecny antywir nie sprawdza to przetestuj tego. Ja używam od lat NOD32 i nie widzę problemów.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.