Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Przemo żyje :)


Sammael

Rekomendowane odpowiedzi

Jest akurat odwrotnie. Przemo może i nie jest badziewny, ale supportu nie ma żadnego. Jeśli ekipa nawet zna się na rzeczy (bo musi skoro ten skrypt pisze) to swoich użytkowników oraz (przede wszystkim) donatorów którzy przysłali niemałe kwoty na rozwój projektu, olewa. Przemo tak czy inaczej mi pomógł. Dzięki phpbb2 od Przema, i później phpbb3, nauczyłem się wiele. Instalacji, modyfikacji, poprawnej edycji za pomocą notepad++ i to była ciężka droga która trwała lata. Problem w tym, że sam do wszystkiego doszedłem i żaden support od Przema mi w tym nigdy nie pomógł, pomimo pytań. Jeśli będę myślał o dotacjach, to dziś już wiem kto na to zasługuje a kto nie i komu dotację prześlę gdy przyjdzie na to czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbazyl, mają dobry support, bo co drugi temat na przemie to "PLIS NIE DZIALA MI FORUM POMUZSCIE!!!!!!!!!111", bo tam mają śmieszne problemy, a na myBB są osoby, głównie takie, które bez problemu prowadzą forum i tylko czasami proszą o pomoc.

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie zgodzę się z Wami w 100%. Są osoby (moderatorzy, support'owcy), którzy faktycznie rozwiązują błahe problemy po raz setny. Pomimo tego są osoby, które naprawdę znają się na rzeczy. Nie mówię tutaj o samym skrypcie, ale całym świecie programowania. Zawsze podziwiałem Widmo. Jego wiedzę i zaangażowanie. Absolutnym mistrzem, jest Centurion. Zna się chyba najlepiej na tym wszystkim, widać, że ma ogromną wiedzę.

Wracając do supportu, 99% problemów jest już rozwiązana. Wystarczy poszukać :) No, a przecież ktoś to musiał rozwiązać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na myBB są osoby, głównie takie, które bez problemu prowadzą forum i tylko czasami proszą o pomoc.

Chcesz powiedzieć, że zarządzanie MyBB jest dziecinnie proste, podczas gdy na ize wciąż przybywa nowych tematów? Czuję się oszukany, że kazali mi płacić za licencję :( Wziąłbym darmowe MyBB i nie miał żadnych problemów. Ehhh, mądry Amfi po szkodzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na myBB są osoby, głównie takie, które bez problemu prowadzą forum i tylko czasami proszą o pomoc.

Chcesz powiedzieć, że zarządzanie MyBB jest dziecinnie proste, podczas gdy na ize wciąż przybywa nowych tematów? Czuję się oszukany, że kazali mi płacić za licencję :( Wziąłbym darmowe MyBB i nie miał żadnych problemów. Ehhh, mądry Amfi po szkodzie :(

Porównaj przemo w którym co druga modyfikacja kaleczy forum, a mybb. Tak, zarządzanie mybb jest dziecinnie proste.

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Absolutnym mistrzem, jest Centurion. Zna się chyba najlepiej na tym wszystkim, widać, że ma ogromną wiedzę.

A te jego forum sadistic.pl (coś pięknego pod względem treści) i edycji skryptu.

Nie bądź pijawką. Rozwiązałeś problem? Podziel się rozwiązaniem na forum.

Małe jest piękne ale.... duże bardziej cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ta edycja nie podoba, ale to inna sprawa. Brak stopki nie świadczy o wygryzaniu autora. Już pisałem kiedyś w tym samym temacie, że na forum przema jest taka opcja jak VIP. Swego czasu przemo osobiście przysłał mi instrukcję usunięcia stopki z mojego skryptu po dokonaniu dotacji. Więc z tymi uwagami o wygryzaniu, to bym był ostrożny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.