Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z CKEDITOR


XvAK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na forum http://rzeznia.eu mam problem z wyświetlaniem CKEDITORa podczas odpowiedzi (w obu przypadkach: szybkiej i zwykłej). Po kliknięciu na pole tekstowe wyświetla się zwykły textarea.

Po czym problem się pojawił - nie mam pojęcia, tak z dnia na dzień bez żadnej ingerencji.

Nie pomogło:

- wgranie oryginalnych plików IPB 3.3.4

- przywrócenie bazy sprzed kilku miesięcy, gdzie ten problem na 100% nie występował

- zmiana stylu

Pomogło natomiast:

- zmiana domeny, a właściwie zmiana z domeny na subdomene

Nie mam pojęcia jaki ma to związek z tym edytorem, ale na backupie oraz aktualnym forum pomogło. Dlaczego więc dla głównej domeny nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portek, screen jest z mojego forum? Bo oczywiście na tym forum CKE działa.

Problem pojawia się u wszystkich użytkowników (nie tylko u mnie), bez względu na przeglądarkę.

Co do cache, to faktycznie przy przywróceniu backupu forum nic z nim nie robiłem, oprócz załączenia admin/upgradeFinish (więc teoretycznie powinno się wszystko od nowa wygenerować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja rozwiązałem. Jeśli masz problem z edytorem - zmień język na angielski i sprawdź czy ustąpił. Jeśli tak, usuń spolszczenie i zainstaluj jeszcze raz lub zainstaluj inne. Jeśli to nie pomoże, to włącz sobie konsolę błędów i sprawdź te na czerwono. Włącza się ją w firefoxie za pomocą skrótu ctrl + shift + j . Analizując błędy możesz sprawdzać które wskazują na polskie słowa w tłumaczeniu - jeśli trafisz na jakieś, znajdujesz je w acp i przywracasz do domyślnego. Zauważyłem ostatnio że jak się edytor poprawnie nie wczytuje to wystarczy samo odpalenie konsoli błędów, zamknięcie jej i edytor śmiga jak nowy :) Nie potrafię wytłumaczyć tego zjawiska ale tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wszelkie sposoby zawiodą

edytujemy plik : /public/js/3rd_party/prototype.js

tam znajdujemy linijkę
if (value != undefined) value = decodeURIComponent(value);
i zamieniamy na :

if (value != undefined) value = decodeURIComponent(escape(value));

mnie osobiście tylko to pomogło, jako rozwiązanie tymczasowe

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.