Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Instalacja forum pod starą bazę danych


melior

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że coś posypało mi się w starym silniku i nie mogę dojść co i jak chciałbym zainstalować forum raz jeszcze, a następnie podpiąć starą bazę danych pod to.

Brzmi całkiem prosto, ale wolałbym się upewnić, czy nie będzie tutaj jakiś problemów.

Mógłby się ktoś wypowiedzieć na ten temat? Czy mogę śmiało zabierać się do działania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zmieni się wersja, adres, katalogi i dostęp do sql powinno działać. Wszystko zależy od konkretnego przypadku.

Mimo to powinieneś przed takimi operacjami robić kopie zapasowe.

# Pamiętaj o wyłączeniu wszystkich modów przed nowymi plikami.

Edytowane przez Macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A nie możesz wykonać aktualizacji forum do najnowszej wersji? Byłoby chyba najlepiej.

Poza tym nie bardzo wiem, co chcesz taką operacją osiągnąć.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś sposób by pozyskać dokładnie tą wersję forum jaką się posiada aktualnie?

Logując się do IPS nie widzę takiej możliwości.

Jest jakieś archiwum wersji? Albo czy można jakoś ściągnąć wersję którą się zakupiło?

Niestety nie mając aktywnej licencji, nie masz dostępu do downloadu plików w swoim panelu Client Area. O ironio, dopiero aktywna licencja pozwoliłaby Ci pobrać archiwalne wersje IP Board. Ale przecież gdybyś miał aktywną licencję, to mógłbyś sobie pobrać najnowszą i swoje forum uaktualnić. W tej chwili nie pozostaje Ci nic innego jak naprawa istniejącej instalacji. Pewnie masz gdzieś "czystą" paczkę zapisaną u siebie, wówczas w połączeniu z poradnikiem instalacji, kopią bazy, powinieneś sobie poradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

O ironio, dopiero aktywna licencja pozwoliłaby Ci pobrać archiwalne wersje IP Board.

Tak jak pisałem - nie ma możliwości pobrania archiwalnych wersji IP.Board z Client Area.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.