Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Cena licencji oraz konwersji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

poniżej przedstawiam luźne tłumaczenie newsa z forum IPS.

Finalna wersja IP.Board wraz ze wszystkimi aplikacjami ( blogi / galeria / download ) już niedługo zostanie wydana! Przedstawiamy nową ofertę niższych cen przed wydaniem tej wersji.

Obniżka ceny standardowej licencji IP.Board

Od teraz do 30 czerwca 2009 do godziny 17.00 EDT standardowa cena za licencję czyli 149,99$ zostaje obniżona do kwoty 129,99$ dla wszystkich nowych zamówień. Opcjonalne odnowienie licencji na kolejne 6 miesięcy pozostaje w tej samej cenie.

Darmowa usługa konwersji

Jeśli aktualnie używasz innego skryptu forum, teraz jest odpowiedni czas na przejście na najlepszy system forum bez jakiejkolwiek dodatkowej pracy oraz kosztów z Twojej strony!

Nasz zespół wykona konwersję Twojego forum bez ponoszenia za to jakichkolwiek kosztów. Ta usługa normalnie kosztuje 60$, ale teraz jest za darmo! Usługa obejmuje większość for, których spis jest wyszczególniony na tej stronie. By skorzystać z tej oferty należy wysłać e-mail na adres [email protected], a całą resztą zajmie się nasz zespół. Musisz posiadać aktywną licencję by skorzystać z tej oferty.

Jeśli skrypt Twojego forum nie znajduje się na tej stronie to nadal możemy wykonać dla Ciebie konwersję, ale już za opłatą. By uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami!

Informacja

W ostatnim czasie odnotowaliśmy zwiększone zapotrzebowanie na konwersje, dlatego proszę mieć na uwadze dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na zrealizowanie zlecenia. Prosimy również o informację czy konwersja ma zostać wykonana do wersji 2.3.6 czy mamy poczekać do wydania wersji 3.0.0 przez wykonaniem konwersji.

Proszę wysłać swoje zgłoszenie najszybciej jak to tylko możliwe. Ponieważ wersja finalna IPB3 jest tuż tuż, chcemy być pewni, że wykonamy wszystkie konwersje przed jej wydaniem, ponieważ po tym fakcie zostaniemy zasypani dużą ilością identycznych zleceń od klientów. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czepiacie się. :) Jakoś mailing trzeba zrealizować. A tutaj nie dość, że jest obniżka 20$ za lickę to jeszcze darmowa konwersja, która standardowo u nich kosztuje 60$. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra... chcialbym z tego skorzystac.... dzis jest 21 wiec mam jeszcze pare dni.. ale u nich na stronie wciaz jest podane 149,99 wiec jak to zamowic zeby byla promocja?

Jestem zielony. Nigdy wczesniej nie zamawialem tego skryptu wiec prosze o jakies wskazowki. Najlepiej krok po kroku.

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jestem zielony. Nigdy wczesniej nie zamawialem tego skryptu wiec prosze o jakies wskazowki. Najlepiej krok po kroku.

Hej,

zobacz to: Zakup licencji IP.Board lub innego dodatku.

W dalszym kroku będziesz już mieć:

post-1-1245597223,0668_thumb.png

Także wszystko jest OK. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To jedne z tańszych odnowień w tego typu skryptach, więc wg mnie te opcjonalne ( co podkreślam ) 25$, które płaci się co sześć miesięcy nie jest to dużo. To nawet nie 5$ miesięcznie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że caritas się z nich zrobił, ale to:

Musisz posiadać aktywną licencję by skorzystać z tej oferty.

wyprowadziło mnie z błędu :)

Nie mniej jednak, jeśli dobrze się zareklamują to vB może zostać daleko w tyle do końca roku :)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dlaczego ja płacę 30$ raz na rok?

Czyżbyś miał dożywotnią licencję? I czy aby na pewno rozmawiamy o licencji na forum, a nie na galerię? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Na forum. Downloads kupiłem teraz w lutym.

Niemożliwe. Screen. :)

Jak dożywotnią, jak opłacam? :)

Przy dożywotnich się opłaca support. Bodajże aktualizacje są za darmo ( tak coś czytałem, pewny nie jestem ).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżka ceny standardowej licencji IP.Board

Od teraz do 30 czerwca 2009 do godziny 17.00 EDT standardowa cena za licencję czyli 149,99$ zostaje obniżona do kwoty 129,99$ dla wszystkich nowych zamówień. Opcjonalne odnowienie licencji na kolejne 6 miesięcy pozostaje w tej samej cenie.

20 usd! faktycznie, drastyczna obniżka ;-) sory, ale nijak to się ma do emaila którego otrzymałem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

20 usd! faktycznie, drastyczna obniżka ;-) sory, ale nijak to się ma do emaila którego otrzymałem ;]

Chcesz o tym porozmawiać?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.