Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Cena licencji oraz konwersji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Jednak Polak mnie nie zaskoczy już nigdy raczej. Dają mniejszą cenę na coś, co i tak każdy by kupił w normalnej cenie, ale i tak znajdą się marudy. Rozumiem, że drastyczna to dla Ciebie byłaby obniżka na poziomie 100$ mniej. No niestety. Oni z powietrza nie żyją.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Polak mnie nie zaskoczy już nigdy raczej. Dają mniejszą cenę na coś, co i tak każdy by kupił w normalnej cenie, ale i tak znajdą się marudy. Rozumiem, że drastyczna to dla Ciebie byłaby obniżka na poziomie 100$ mniej. No niestety. Oni z powietrza nie żyją.

Może nie tyle że Polak, tylko patrząc pod kątem tak dużej firmy i tak popularnego skryptu, 20 dolców nie jest w żadnym stopniu drastyczną obniżką. Jak by obniżyli o połowę - wtedy bym się zgodził że jest to drastyczna obniżka ;-) Email brzmi po prostu tak, jak by IV obniżyło ceny co najmniej o połowę - brzmi tak pewnie przez kontekst tego co się dzieje na rynku. Możliwe. Dobry ruch z ich strony że obniżają, i chwała im za to - może więcej osób się skusi, ale z sugestią z wiadomości jako iż jest to "drastyczna" kwota to się nie zgodze i tyle :) Zwykła ironia, i tyle ;) Nie ma co się spinać Dawid :)

Edytowane przez Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo mogę się zgodzić - 20$ to nie jest szał. Nie tyle pod kątem samej kwoty co czasu trwania promocji.

10 dni to krótko. Gdyby taka promocja trwała miesiąc lub chociaż do wydania IPB3 (zależnie co wcześniej) to by można uznać za coś dobrego. W tej chwili jest atrakcyjnie, ale rzeczywiście nie "drastycznie" :)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu się spina? :)

Właśnie :)

Wyjątkowo mogę się zgodzić - 20$ to nie jest szał. Nie tyle pod kątem samej kwoty co czasu trwania promocji.

10 dni to krótko. Gdyby taka promocja trwała miesiąc lub chociaż do wydania IPB3 (zależnie co wcześniej) to by można uznać za coś dobrego. W tej chwili jest atrakcyjnie, ale rzeczywiście nie "drastycznie" ;)

I o to kaman ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź na forum i przeczytaj więcej szczegółów. Cena licencji została drastycznie obniżona. Jeśli jeszcze nie masz licencji to znakomita okazja by ją zdobyć w obniżonej cenie!

Coś z newslettera... Wybaczcie, ale nazywanie "drastyczną obniżką" obcięcie ceny o 20$, gdy cena i tak grubo przekracza 100$, jest dla mnie lekko... idiotyczne? :) Gdyby cenę obniżono przykładowo o te 30%, albo załóżmy do 80$, można by mówić o drastycznej obniżce albo wspaniałej promocji, ale 20$ jako "drastyczna obniżka" to po prostu grosze przy kwocie ponad 140 zielonych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale nazywanie "drastyczną obniżką" obcięcie ceny o 20$, gdy cena i tak grubo przekracza 100$, jest dla mnie lekko... idiotyczne? :)

Dla mnie to... marketing :) Ktoś kiedyś powiedział, że "reklama dźwignią handlu". Wszedłeś tutaj sprawdzić o ile obniżono cenę, czyli mailing zadziałał dobrze.

No i oczywiście określenie "drastyczne" jest jakby nie patrzeć pojęciem względnym.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A kliknąłeś tam i sprawdziłeś dalej? Nie. Już pisałem o tym, że tam może i jest domyślna cena, ale już przy płatności widać 129,99$.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.