Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak licencji - lans?


Dorian

Rekomendowane odpowiedzi

@Mario14125

Przez Twoje 3 wypowiedzi przewijał się skrypt XenForo - jaki to on fajny itp. Nie dość, że drogi, to jeszcze w niczym nie dorównuje IP.Board (jak to napisałeś właśnie Ty). Nie wiem, czy kiedykolwiek je porównywałeś, czy jakkolwiek testowałeś, ale ich porównywanie nie ma sensu. Są to oba odmienne skrypty, na prawdę, może są w jakiś sposób podobne, ale inne.

 

Przechodząc do sedna tematu, najlepiej byłoby odpuścić sobie takie "gdybanie", które w sumie nic nie załatwi, bo to i tak jak walka z wiatrakami. Lans? Wątpię. Prędzej posiadanie czegoś dobrego niską ceną (tutaj żadną). Teraźniejsze fora o Counter-Strike, GTA, wielotematyczne itd.  na piracie (nulledzie) są tworzone najczęściej przed młodszą część społeczeństwa, która nie ma na licencję. W sumie, dyskusji na ten temat było setki, od kiedy pamiętam, więc ponowne wnikanie w te tematy mija się z celem ;)

Edytowane przez Kamilz125
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Niedługo zobaczysz więcej stron CS czy chociażby SA:MP oparte o XenForo bo i to dorównuje IP.Board niż to syfiaste vB...

 

:laugh2:  Inny wygląd przeglądów tematów, strony głównej, panelu bocznego (sidebara), przeglądu użytkowników oraz profili... IP.Board miażdży wyglądem XenForo, jeżeli o to chodzi, więc nie wiem gdzie dorównuje XenForo IP.Board, jak to napisałeś Ty.

 

 Stwierdzam fakt że jest to "tania" kopia IP.Board

 

 

UP Quote;

 

XenForo Licensed $140*

 

 

Faktycznie, tania "kopia" IP.Board... jeżeli to dla Ciebie jest tanio, to chyba masz kasy jak lodu. 

 

Wolę dopłacić kilkanaście dolców więcej, i mieć IP.Board u siebie:

 

IP.Board licensed; From $175
Edytowane przez Kamilz125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ratosluaf
 

 

Niedługo zobaczysz więcej stron CS czy chociażby SA:MP oparte o XenForo bo i to dorównuje IP.Board niż to syfiaste vB...

 

:laugh2:  Inny wygląd przeglądów tematów, strony głównej, panelu bocznego (sidebara), przeglądu użytkowników oraz profili... IP.Board miażdży wyglądem XenForo, jeżeli o to chodzi, więc nie wiem gdzie dorównuje XenForo IP.Board, jak to napisałeś Ty.

 

 Stwierdzam fakt że jest to "tania" kopia IP.Board

 

 

UP Quote;

 

XenForo Licensed $140*

 

 

Faktycznie, tania "kopia" IP.Board... jeżeli to dla Ciebie jest tanio, to chyba masz kasy jak lodu. 

 

Wolę dopłacić kilkanaście dolców więcej, i mieć IP.Board u siebie:

 

IP.Board licensed; From $175

 

140 dolarów to jakieś 400zł, przy normalnej pracy dwa miesiące wstrzemięśliwości, nawet bez niej można szybko uzbierać. Jeżeli to jest dla ciebie duży wydatek, to co mówią ludzie, który wydają półtora koła miesięcznie na utrzymanie serwera dedykowanego pod jakiś serwis?

 

Tak samo, na tym forum wszyscy gloryfikują ip.board, na forum vb wszyscy gloryfikują vb, ten temat nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem w porównaniu do np. Zakupu IP.Board, który bije na łeb i szyję XenForo. Dużo to nie jest, 400 zł da się wiadomo skołować czy zarobić, no ale lepiej mieć IP.Boarda , niż wydawać w taki skrypt. W sumie, "róbta co chceta". 

 

Tak samo, na tym forum wszyscy gloryfikują ip.board, na forum vb wszyscy gloryfikują vb, ten temat nie ma sensu.

 

 

No okej, ale sprawdzone jest, że IP.Board jest lepszy od vB ; P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ja myślę, że już wystarczy. Jak ktoś ma coś konkretnego do dodania to proszę o kontakt w formie raportu - po weryfikacji słuszności temat zostanie odblokowany.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.