Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak licencji - lans?


Dorian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od pewnego czasu obserwuje uważnie różne fora, od for Counter-Strike po San Andreas MultiPlayer.

Z dnia na dzień, jestem coraz bardziej ku zdziwieniu, bo niektóre fora bez licencji istnieją nawet kilka lat.

Chciałbym się spytać Was... po co Ci ludzie korzystają akurat z IPB, czemu muszą akurat z niego korzystać piracąc?

Nie wystarczy myBB, jeśli ktoś nie ma funduszy?

 

Zapraszam do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz setny przewija się taki team. Idź ubeku sprzedaj na policji może medal dostaniesz. Zajmij się swoim forum. Ciebie interesować to nie powinno.

 

Lans na IP.Board jest bo jest po prostu świetny niż badziewne vBulletin. Niedługo zobaczysz więcej stron CS czy chociażby SA:MP oparte o XenForo bo i to dorównuje IP.Board niż to syfiaste vB...

 

Z drugiej strony też zauważyłem wiele stron oparte o te vB i zastanawiam się co ludzie w tym widzą... Nie dość że jest to ogromnie drogie to za wszystko trzeba płacić - dosłownie.

Edytowane przez Mario14125

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest sens w posiadaniu znulledowanej wersji IPB, kiedy deską ratunkową może okazać się MyBB, dość solidny.

Nie, że tutaj reklamuję, ale skoro kogoś nie stać na płatne forum, to niech korzysta na darmowym, a nie, że kradnie...

To jest bez sensu. Jak myslicie? Czy wy myśląc, że nikt Was nie tknie, postawilibyście nulleda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mybb to w sumie takie ipb tylko darmowe i mniej funkcji, lecz co do vbulletina, to on jest okropny, wygląd PA woła o pomstę do nieba, do tego cena i wogóle denny skrypt, co do xenforo, to mi się podoba, ładny wygląd, dobre funkcje i do tego nie jest tak drogi jak vbulletin :)

a ludzie biorą ipb, ponieważ to jest prestiż, ponieważ mają coś co kosztuje, a nie jakieś darmowe mybb :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xMecenas, nie patrz na inne strony tylko patrz na swoją. To że mają piracką kopię IP.Board, Ciebie nie powinno interesować. Chcesz, zgłoś ale czy sumienie będziesz miał czyste postępując jak sowiecki ubek? hmm

 

MyBB jest dobrym silnikiem na MAŁE projekty. Dużo z nim nie zrobisz, mało ładnie on wygląda. IP.Board ma wszystko czego dusza zapragnie - AJAX, JS... Wszystko płynnie i większość bez przeładowywania strony + IP.SEO zintegrowane w najnowszej wersji to już w ogóle cud miód i orzeszki w jednym(chociaż orzeszków nie lubię).

 

Nulled zawsze jest niebezpieczny bo nie wiadomo co autor do niego włożył.

 

Nie zgodzę się z prestiżem. Co z tego że mam silnik forum za kasę jak mam gówno... Chodzi o to że to po prostu za***iście wygląda i tyle :) Porównaj sobie szablon domyślny IP.Board a MyBB czy phpBB... vBulletin trzeba przyznać trzyma poziom jeśli chodzi o szablom domyślny.

  • Lubię to 1

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xMecenas, nie patrz na inne strony tylko patrz na swoją. To że mają piracką kopię IP.Board, Ciebie nie powinno interesować. Chcesz, zgłoś ale czy sumienie będziesz miał czyste postępując jak sowiecki ubek? hmm

 

MyBB jest dobrym silnikiem na MAŁE projekty. Dużo z nim nie zrobisz, mało ładnie on wygląda. IP.Board ma wszystko czego dusza zapragnie - AJAX, JS... Wszystko płynnie i większość bez przeładowywania strony + IP.SEO zintegrowane w najnowszej wersji to już w ogóle cud miód i orzeszki w jednym(chociaż orzeszków nie lubię).

 

Nulled zawsze jest niebezpieczny bo nie wiadomo co autor do niego włożył.

 

Nie zgodzę się z prestiżem. Co z tego że mam silnik forum za kasę jak mam gówno... Chodzi o to że to po prostu za***iście wygląda i tyle :) Porównaj sobie szablon domyślny IP.Board a MyBB czy phpBB... vBulletin trzeba przyznać trzyma poziom jeśli chodzi o szablom domyślny.

 

I w tym sęk. Ekipa IPB tak mnóstwo roboty ma, że zrobiła wszystko czego dusza zapragnie, wszystko o czym mówiłeś. I to jest powód dla którego odrzucam taką kradzież licencji... Przyznam jednak, że xenForo wcale nie jest lepszy od IPB, ze wzzględu na kiepski support i brak nowoczesnej technologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xMecenas, nie patrz na inne strony tylko patrz na swoją. To że mają piracką kopię IP.Board, Ciebie nie powinno interesować. Chcesz, zgłoś ale czy sumienie będziesz miał czyste postępując jak sowiecki ubek? hmm

 

 

A czy jest napisane ze patrze na inne? Po prostu odpisalem na temat ktorego jest setki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xMecenas, nie patrz na inne strony tylko patrz na swoją. To że mają piracką kopię IP.Board, Ciebie nie powinno interesować. Chcesz, zgłoś ale czy sumienie będziesz miał czyste postępując jak sowiecki ubek?

 

Już drugi raz wyzywasz od ubeków, a chyba sam nie bardzo pamiętasz te czasy, skoro nie widzisz różnicy między ubekiem a TW.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, to prawda. Ale wcale nie trzeba było mieć podpisanej lojalki w sb i założonej teczki TW, żeby pisać donosy na innych :) Wystarczyła kartka, długopis, koperta, znaczek.

 

@ Dorian: jeśli nie wiesz co robić z czasem wolnym, to poczytaj jakąś książkę, pograj w grę, obejrzyj film lub zajmij się czymś kreatywnym np. tworzeniem własnej strony ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CiociaSamaRozkosz

Witam,

od pewnego czasu obserwuje uważnie różne fora, od for Counter-Strike po San Andreas MultiPlayer.

Z dnia na dzień, jestem coraz bardziej ku zdziwieniu, bo niektóre fora bez licencji istnieją nawet kilka lat.

Chciałbym się spytać Was... po co Ci ludzie korzystają akurat z IPB, czemu muszą akurat z niego korzystać piracąc?

Nie wystarczy myBB, jeśli ktoś nie ma funduszy?

 

Zapraszam do dyskusji :)

 

a Ty dlaczego używasz IP.Board bez licencji? Właśnie uzyskałem informację od IPS, że masz nielegalną licencję :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wybaczyć jeśli obraziłem kogoś lecz tylko stwierdzałem porównaniem. Oczywiście nie żyłem w tych czasach ale naoglądałem się sporo programów na temat IIWŚ oraz również bardzo możliwe że pomyliłem nazwy za co przepraszam :) Aczkolwiek osoba donosząca zawsze będzie mi się kojarzyła z taką osobą z IIWŚ. Taką najmniej szanowaną byleby donieść.

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ratosluaf

Mi by się nie chciało - chyba, że jakiś moderator dałby mi rekompensatę za myszkę, bo mam ograniczoną liczbę klików, a i materiał się ściera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wybaczyć jeśli obraziłem kogoś lecz tylko stwierdzałem porównaniem. Oczywiście nie żyłem w tych czasach ale naoglądałem się sporo programów na temat IIWŚ oraz również bardzo możliwe że pomyliłem nazwy za co przepraszam :) Aczkolwiek osoba donosząca zawsze będzie mi się kojarzyła z taką osobą z IIWŚ. Taką najmniej szanowaną byleby donieść.

 

I wszystko staje sie jasniejsze jak napisales o co chodzi :) Biorac rzeczy po imieniu konfidentem nie jestem :)

Edytowane przez xMecenas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od pewnego czasu obserwuje uważnie różne fora, od for Counter-Strike po San Andreas MultiPlayer.

Z dnia na dzień, jestem coraz bardziej ku zdziwieniu, bo niektóre fora bez licencji istnieją nawet kilka lat.

Chciałbym się spytać Was... po co Ci ludzie korzystają akurat z IPB, czemu muszą akurat z niego korzystać piracąc?

Nie wystarczy myBB, jeśli ktoś nie ma funduszy?

 

Zapraszam do dyskusji :)

 

a Ty dlaczego używasz IP.Board bez licencji? Właśnie uzyskałem informację od IPS, że masz nielegalną licencję :blink:

 

Widze ze u krzyska w acp byłes widziałes klucz jestes wszechwiedzacy.

Zaczynasz mi przypominac typka z GHT o nicku Emiona1

Wszedzie dupe wsadzi, tylko nie wie z której sie wysrać, ani skad papier wziać.

 

 

Wracajac do tematu:

Zauważyłem od roku po sieciach serwerów mode na instalacje Ip:board

Nie ważne czy maja klucz swój, czy tez "cudzy" albo i bez nawet zdarzaja sie przypadki.

Nie wspominam juz o nulledach pobanych z FC ktore maja dziurki jak szwajcarski ser

Może za poł roku bedzie nalot na VB (szczerze watpie) kto to wie

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vB jest słabe. Chociaż jeżeli w 5 zrobili nowe ACP i ten wygląd będzie jakiś ogarnięty może będzie dobrze. Nalotu na vB nie spodziewałbym się, bardziej na XenForo. vB jest bardzo bardzo bardzo niefajne. Dlaczego? Polski "support" nie aktualizuje na bieżąco vB, nie ma spolszczenia do wersji 4.2.0 a jak poprosisz o aktualizacje każą im sobie za to płacić. PZDR. Tak samo spolszczenie do vBSEO... No bójcie się Boga żeby za spolszczenie płacić +60 zł? Nie wiem dlaczego ludzie wybierają vB zamiast IPB...

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak się zastanawiałem co by tutaj napisać mądrego w tym temacie, ale jego idiotyczność aż bije mnie po oczach i nie pozwala napisać mi nic więcej, jak tylko to, że nie rozumiem podejmowania takich tematów. Są po prostu zupełnie zbędne. To tak jakby tłumaczyć złodzieja.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.