Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Klucz licencyjny - poszukiwana paczka 3.3.4


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Zakupiłem klucz licencyjny, niestety osoba od której go zakupiłem po bardzo niskiej ceny niby 'zapomniała danych do panelu IPS`u'. Wersja na którą jest ten klucz to 3.3.4. Poprosiłem go o czystą paczkę do wgrania na serwer to mówi żebym sobie ściągnął z neta nulled i wpisał potem klucz, ale niestety podczas instalacji krok z kluczem jest pomijany, w końcu to nulled.. No a nielegalnej wersji nie chce. No a on czystej nie ma..

 

Teraz takie pytanie - skąd zdobyć oficjalną paczkę nie nulled do 3.3.4, ma ktoś może, jest gdzieś dostępna?

Edytowane przez davido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość


Temat przeniesiony z forum

Invision Power BoardInvision Power Board 3.3Ogólny support IPB

do

Invision Power BoardRozmowy o IP.Board

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś się oszukać  :hysterical:

No nie wiem czy to takie zabawne <_< Jak mawia przysłowie "nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku".

@ davido - pismo do allegro to jedno, wycieczka na komendę to drugie. Aczkolwiek trochę Twojej winy także w tym jest, bo wystarczyłoby zajrzeć na Invisionize i wiedziałbyś że sam klucz bez dostępu do client area jest wart tyle co zeszłoroczny śnieg. To trochę tak, jak kupowanie zdjęcia telefonu na allegro za 1000 zł. Oszuści zawsze byli, trzeba mieć oczy szeroko otwarte i nie dać się oszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójście na komendę nic Ci nie da a tylko się zbłaźnisz mówiąc że zostałeś obrabowany w INTERNECIE na 100 zł - policja zajmuje się wykroczeniami powyżej 300 zł i tego jeszcze nie wiem - wiem bo sam miałem taki 'lewy' zakup. Facet dał mi jakieś cyferki i powiedział że za 30 minut będzie z dostępem do panelu bo idzie zrobić sobie kawę po czym wylogował się i na GG już się nigdy nie zalogował... Jedynie co możesz zrobić to napisać do Allegro i modlić się by wyciągnęli jakieś konsekwencje.

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.