Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Tutorials - jak masowo usunąć poradniki?


necik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Może ktoś z Was wie jak w modyfikacji Tutorials można masowo usunąć poradniki? Mam w pliku .txt adresy URL około 100 poradników do usunięcia i chciałbym zrobić to trochę szybciej i łatwiej niż otwieranie każdego w oknie przeglądarki ;)

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo on ma tego znacznie więcej na forum, coś koło 300 na oko. Do tej pory już by to dawno ręcznie pokasował... Niestety na lenistwo nie wynaleziono skutecznego lekarstwa.

Co ma jedno wspólnego z drugim? Na forum mam dokładnie 430 poradników z czego 100 jest do usunięcia. A pytanie zadałem tutaj po to, bo być może ktoś kiedyś spotkał się z podobnym problemem i zna na to jakiś lepszy sposób zamiast ręcznego otwierania każdego linku w przeglądarce, kliknięcia usuń, następnie OK i zamknięcia karty przeglądarki. To tak jak z kopaniem dołów - można to robić łopatą, ale o wiele szybciej i wygodniej jest użyć koparki. Jednak ty oczywiście musiałeś wtrącić swoje 3 grosze o lenistwu w tym temacie  :ninja:

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ty oczywiście musiałeś wtrącić swoje 3 grosze o lenistwu w tym temacie  :ninja:

 

O "lenistwie" jak już coś.

 

To tak jak z kopaniem dołów - można to robić łopatą, ale o wiele szybciej i wygodniej jest użyć koparki.

 

Jeśli kopiesz doły w miejscu zagrożonym niewybuchami lub w miejscu gdzie znajdują się instalacje gazowe, wodne, elektryczne, to musisz to robić delikatnie łopatą, no chyba że chcesz doprowadzić do tragedii. To samo dotyczy się IPB. Jasne, możesz wyczyścić tabele tej modyfikacji, ale wtedy stracisz wszystkie poradniki. Żaden skrypt nie zrobi za Ciebie selekcji co chcesz zostawić a co chcesz usunąć. Jeśli autor nie przewidział w swojej aplikacji multi moderacji to jedyne co możesz - usuwać niechciane treści ręcznie lub zlecić tę robotę moderatorom. Możesz także zwrócić się do autora modyfikacji z prośbą o dodanie multi moderacji w przyszłych wersjach tejże modyfikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

TRUNCATE nazwa_tabeli z poradnikami. A najprościej odinstalować i zainstalować ponownie, chyba, że zależy Ci na pozostawieniu ustawień i kategorii.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi, to już usunąłem ręcznie część poradników (nie wszystkie). Ale być może ktoś będzie miał podobny problem w przyszłości i poda jakieś szybsze rozwiązanie.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.