Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP30) Top Reputation


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

Da Się tak zrobić żeby wszystkie Grupy Widziały TO ??? gdyż jak dodam do gości widzą tylko goście jak nie dodam wcale na żadną grupe żadna nie będzie widzieć

a Jak Dodam na Użytkowników tylko użytkownicy widzą Czasami Jest Problem z Tą Nazwą gdyż chciałem zrobić Top 10 Reputacji to Top %s reputacji gdzie miałem limit ustawiony na 10 Nie Pokazywało wcale ale Trzeba Zrobić Top 10 reputacji PS Jak to zrobiło np Mpcforum lub facemetin że widać na wszystkich Grupach

Prosze O Fix Lub Odpowiedź

Down @@@ THX

Edytowane przez FighterWks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam problem z wyświetlaniem danych, generalnie zainstalowałem dodatki Top Reputation i Top Posters, sprawa wygląda tak:

zh4389oy.png

Widać, że trochę 'wcina' nicki z lewej strony, da się to przesunąć, jeśli tak to gdzie? Moje oprogramowanie to najnowsza wersja (3.1.4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Manager

To nie jest temat na pomoc przy tej modyfikacji - napisz o tym w temacie jej poświęconemu.

Czy masz inne pytania dotyczące odpowiedzi na Twoje, uprzednio zadane, pytania?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wedle życzenia.

A odpowiadając na pytanie: zdobył jakikolwiek użytkownik już punkt, by można było cokolwiek wyświetlać?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A powiedz mi - jak Ty instalowałeś to rozszerzenie? Bo ja już znam przyczynę (byłem w Twoim ACP), ale najpierw napisz. Dokładnie o ile możesz :a: krok po kroku.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się do panelu administracyjnego IP.Board. - zalogowałem się.

Przejdź do zakładki System, a następnie do menu -> Applications & Modules -> Manage Hooks. - no tak ja wgrałem z poziomu ustawienia-hooks (poprzez: "Wyślij ustawienia z pliku XML znajdującego się na twoim komputerzePodwójne wpisy nie zostaną nadpisane ale domyślne ustawienia i inne opcje zostaną zaktualizowane. Nazwa pliku musi kończyć się rozszerzeniem '.xml' lub '.xml.gz'"), ale ja w aplikacje i moduły nie widzę "Instaluj nowe rozszerzenie" jest "Dodaj nową aplikację", ale tam nie da się wybrać żadnego pliku XML?

------

W sekcji 'Instaluj nowe rozszerzenie' wybierz plik XML znajdujący sie na Twoim komputerze i naciśnij button 'Instaluj'.

Po instalacji upewnij się, że rozszerzenie jest włączone!

Edytowane przez Jarpen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... jak ja tego nie znalazłem : / Dzięki za cierpliwość, przynajmniej będę już wiedział. Działa.

Edit: mam jeszcze pytanie dt. tego, czy mogę zmienić kolejność wyświetlania, w sensie top poniżej listy nowych tematów?

Edytowane przez Jarpen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam taki problem: Na moim forum Panel top 5 jest troszkę wcięty z lewej i prawej strony (lub troszkę rozjechane napisy na boki) Proszę oto screen:

topbladsd.png

Chciałem dodać, że tak jest na każdym stylu i na każdej przeglądarce. Tylko proszę nie piszcie, że to jest spowodowane moim małym monitorem (bo wcale nie jest taki mały). Wiec chciałbym, aby mi powiedziano jak naprawić, chodzi mi o to, żeby tak nie bylo wcięte.

Pozdrawiam, Blake

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.