Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP30) Top Reputation


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Dokładnie tego mi brakowało dzięki ;) a mam pytanko jak zrobić przybornik użytkownika + jak zrobić żeby tak beztytuulkl.png tutaj wyświetlało reklamę

+ czemu jak spolszczyłem przez sposób "modules" to mi nie spolszczyło all bo jak chce normalnie przez 1 pliczek to wyskakuje mi :

Fatal error: Out of memory (allocated 22806528) (tried to allocate 4983443 bytes) in /homepages/23/d341321355/htdocs/ips_kernel/classXML.php on line 578

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Bez łapówki nie widzę powodu, dla którego miałbym dla Ciebie łamać zasady ustalone przez admina tego forum.

Weź go nie wprowadzaj w błąd, bo pójdzie fama.. ;)

Matekaj: za słaby serwer. Jaki to ten serwer masz?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio olewamy zasady? :D

@up

Dokładnie tego mi brakowało dzięki ;) a mam pytanko jak zrobić przybornik użytkownika + jak zrobić żeby tak beztytuulkl.png tutaj wyświetlało reklamę

W wesji 3.1.4 jest wbudowana opcja dodawania reklam na forum (ACP :a: :system: System :a: Ustawienia :a: Ads Management)

Jeżeli nie znajdziesz tam interesującego Cię rozwiązania, wklej kod reklamy w bicie globalTemplate w wybranym przez siebie miejscu.

+ czemu jak spolszczyłem przez sposób "modules" to mi nie spolszczyło all bo jak chce normalnie przez 1 pliczek to wyskakuje mi :

Tak jak napisał DawPi - jeżeli nie jesteś w stanie wgrać spolszczenia modułami, to nie jest to odpowiedni serwer dla IPB. Pozostaje Ci skorzystanie z tłumaczenia zewnętrznego (poczytaj o tym na forum) lub wgranie spolszczenia na localhost, a następnie przerzucenie bazy i plików na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Manager

Musisz dopasować h3 do aktualnego skina. To tak w skrócie. A do dalszych prac polecam wtyczkę do Firefoxa o nazwie FireBug.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

odświeżam..Czy jest jakaś modyfikacja podobna do tej?

Klikając na dodaj punkt pojawi się okienko z kilkoma opcjami do wyboru, i będzie można wybrać odpowiednią opcję np, za wiedzę, pomoc, itp. Następnie w okienku profilowym widoczna będzie ogólna liczba punktów, tak jak teraz, a po kliknięciu na przycisk reputacja będzie widać za jakie czynności zostały przydzielone odpowiednie punkty. Lub będzie podzielona reputacja za np. wiedzę, pomoc...Jest coś takiego? Jeśli nie to czy ktoś by się podołał zrobienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam mam problem, po zainstalowaniu na ipb 3.2.3 i wybraniu by panel pojawiał się dla wszystkich grup otrzymuję:

Fatal error: Call to undefined method IPSLib::makeProfileLink() in /home/rasta/public_html/hooks/dp30topxreputation_a0932216362fcb7c6bd98ad341b944ff.php on line 84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, po zainstalowaniu na ipb 3.2.3 i wybraniu by panel pojawiał się dla wszystkich grup otrzymuję:

Fatal error: Call to undefined method IPSLib::makeProfileLink() in /home/rasta/public_html/hooks/dp30topxreputation_a0932216362fcb7c6bd98ad341b944ff.php on line 84

Pozmieniałem i działa poprawnie, tak jak pisałem hula aż miło.

Rozdwojenie jaźni? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.