Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP30) Custom Pages


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przy dodawaniu nowej strony jest mniej więcej coś takiego: "BBCODE X :: HTML V". Jak włączyć BBCODE na Custom Pages?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACP --> Custom Pages --> Ustawienia --> Ustawienia w ACP --> Zezwól na BBCode

Tak też mam ustawione (BBCODE: tak, HTML: nie), jednak ikonki przy dodawaniu nowej strony pokazują całkiem co innego.

Np. http://www.forumpc.pl/index.php?app=custompages&do=show&pageId=1 niepotrzebnie jest pusta linia pomiędzy wierszami.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ta pusta linia to wiem i muszę to poprawić.

Ogólnie wszystkie moje mody do 3.x to było takie przetarcie się. Jak się odrobię ze wszystkich, czyli pewnie jakoś pod koniec X to poprawiam moje mody.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Manager

Ma dostęp. Integracja z szukajką również będzie i inne 'szmery bajery'. Jak się tylko odkuję z czasem. :|

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Manager

Powoli zastanawiam się nad porzuceniem tego projektu. Który nigdy nie dorówna IP.Content i nawet nie chce nikomu i niczemu dorównywać. Co o tym pomyśle sądzą najważniejsze osoby na forum - użytkownicy?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP.Content jest wersją dla zaawansowanych użytkowników. Nieźle trzeba się pogimnastykować, żeby stworzyć coś miłego dla oka.

Z kolei Custom Pages tworzy alternatywę dla ludzi mniej wymagających, którzy potrzebują gotowych rozwiązań.

Obie modyfikacje się dopełniają, jak Windows i Linux. Zaprzestanie rozwoju CP byłoby niepowetowaną stratą.

PS No i IP.C jest po angielsku, a CS po naszemu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

OK. W sumie to tak tylko Was podpuszczałem i chciałem właśnie takie coś przeczytać. :blink:

Będzie nowa wersja, będzie na pewno. Jak się odrobię. :(

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam mam pytanko i problem odnosnie tej aplikacji.

Pytanko:

Czy mozna w nim umiescic zarowno php jak i html?

html, wiem i owszem, da sie,

ale z tagami <php> to jest masakra by to przerabiac, wiec czy w takim razie jest jakis sposob by uzywac normalnie <?php... ?

Problem:

Prosze o pomoc xD

wywala błąd :)

Fatal error: Call to a member function showAllPages() on a non-object in /.............../admin/applications_addon/other/custompages/modules_public/view/display.php on line 207

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zainstalowałem (DP30) Custom Pages zgodnie z instrukcja. Podobno instalacja zakończyła się powodzeniem, lecz gdy chciałem dodać jaka podstrone i wszedłem w Aplikacje > (DP30) Custom Pages to moim oczom ukazał się komunikat:

www.forumfajerwerki.pl Driver Error
There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

«Return to the index

Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie, lecz znowu ten sam błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.