Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zakup licencji nowe ja używanej


vkmaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zakupić licencję na IP.Board + wszystkie aplikacje.

 

Z tego co wiem taka przyjemność kosztuje ~350$. Wiem że można kupić używaną licencję, możecie mi jakoś pomóc w kalkulacji co się bardziej opłaca? Nowa czy używana + dokupione moduły?

 

Podobno przeniesienie licencji też coś kosztuje. Zakłam że niewiele osób kupuje cały pakiet w związku z czym nie będzie można go zakupić ze zniżką (a może do używanej licencji też je naliczą). Nie wiem jak to ładnie sobie policzyć.

 

Czy może wystarczy po prostu cena samej aplikacji forum czyli 175$ vs. cena używanej licencji? Czy można jakoś zabezpieczyć się przed oszustwem podczas transferu licencji (jak się to technicznie odbywa).

Edytowane przez vkmaxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup licencję i aplikacje od producenta, a na pewno nie będziesz oszukany. Mało kto ma wszystkie wykupione aplikacje i rzadko zdarzają się oferty z większym zestawem, przeważnie ludzie sprzedają licencję na sam skrypt. Jeśli licencja wygasła, musisz doliczyć 25 $ na odnowienie i 20 $ na transfer + koszt zakupu aplikacji. Jeśli licencja jest aktywna, to tylko 20$ na transfer + zakup aplikacji. Przejrzyj obecne oferty i sam zdecyduj, co się bardziej opłaca. Ja bym nie kombinował na Twoim miejscu, tylko kupił wszystko od producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie doradzam kupienie nowej licencji prosto od producenta. Przy kupieniu używanej licencji dużo dodatkowych kosztów może się pojawić o czym wspomniał kolega wyżej.

  1. Odnowienie licencji 25$.
  2. Transfer 20$.
  3. Zmiana URL 15$ (obowiązkowe raczej nie jest ale wiadomo że lepiej mieć przypisaną licencję do swojej domeny).

Zrobisz jak uważasz to tylko moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór robisz wybierając skrypt IP.Board. Też będę kupował w ciągu 3-4 najbliższych dni cały komplet (ponad 120$ zniżki jest gdy wszystkie aplikacje wykupujesz więc warto z tego skorzystać o ile oczywiście forum utrzyma się w sieci). Udanych zakupów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje, dopiero zaczynam przygodę z IP.B. Jestem zaskoczony mnogością opcji samego forum i nie chciałbym jeszcze przebijać się przez kruczki zakupu używanej licencji.

Być może nie jesteś do końca świadom tego jakich modułów potrzebujesz. Polecam skonsultować się w tej kwestii z profesjonalną firmą i skorzystać z opcji pośrednictwa przy zakupie. 

Zapoznaj się z ofertą IPSlink: http://ipslink.pl/oferta.html

Studio graficzne Zonic.pl | Polecane forum webmasterskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo dobry wybór robisz wybierając skrypt IP.Board. Też będę kupował w ciągu 3-4 najbliższych dni cały komplet (ponad 120$ zniżki jest gdy wszystkie aplikacje wykupujesz więc warto z tego skorzystać o ile oczywiście forum utrzyma się w sieci). Udanych zakupów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.