Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błędy w stylach związane z nawszym php


Dementor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nawiązując do tego tematu: http://forum.invisionize.pl/topic/41585-b%C5%82%C4%99dy-skin%C3%B3w-i-php/#entry252460

 

otórz wyskaczył mi wczoraj nowy zestaw błędów o takiej treści:

 

Warning: Illegal string offset 'html' in /home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 1357

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code:1357) in/home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code:1357) in/home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code:1357) in/home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code:1357) in/home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code:1357) in/home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

 

 

 

Co dziwne błędy te nie wyświetlają się na stronie głównej ani w kategoriach działów tylko po wejściu w jakikolwiek temat , to samo jest w polskimi znakami, na stronie głównej i w działach wszystko jest po polsku z ogonkami od ustawień po nazwy tematów, dopiero po wejściu w jakikolwiek temat wywala zacytowane błędy oraz nie wyświetla polskich znaków tylko takie krzaki:
 

 

ProponujÄ Ĺźeby zrobiÄ jakieĹ zachÄcajÄce logo i daÄ je teĹź na inne skiny
 

UĹźytkownicy przeglÄdajÄcy

 

 

Przykład na screenie: UoU09Du.png?1

 

 

Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać ? Prosze o porady.

Edytowane przez Dementor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to masz coś skopane na forum.

 

Czy w trybie bezpiecznym jest ok? Sprawdź jeszcze czy na oryginalnym języku angielskim problem występuje.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie bezpiecznym jest nadal to samo czyli krzaki w postach i opie butonów oraz te błędy u góry:
 

 

Warning: Illegal string offset 'html' in /home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 1357

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code:1357) in/home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code:1357) in/home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code:1357) in/home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code:1357) in/home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code:1357) in/home/slkylosp/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

 

Po zmianie na angielski język napisy są po angielsku na butonach w postach nadal krzaki i te błędy zacytowane wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy się tak dzieje? Co DOKŁADNIE robiłeś na forum.

 

Chciałem uruchomić forum po dóch latach przerwy, kupiłem nową domenę i chcialem podpiąć pod nią forum które zamknąłem w styczniu 2012 roku, wgrałem pliki forum przez FTP i bazę na serwer i wtedy pojawiły się błędy w stylu ( cytowane wyzej ) i błędy w kodowaniu forum , ustawiłem to :

 

mysql_query( $this->connection_id, 'SET character_set_connection=latin2' );

        mysql_query( $this->connection_id, 'SET character_set_client=latin2' );

        mysql_query( $this->connection_id, 'SET character_set_results=latin2' );

        mysql_query( $this->connection_id, 'SET names latin2;' );

 w dóch plikach i wykonałem upgradeFinish , kombinowałem ze zmianą kodowania w acp i w conf_global.php z utf8, latin2 i latin1 i w acp mam utf-8 bo wtedy nie ma krzaków na głównej .

 

Wrzuciłem paczkę ze spolszczeniem i lokalize board (DP34)

Edytowane przez Dementor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też racja,

dlatego wrzuciłem jeszcze raz bazę forum sprzed 2 lat, posty były po polsku a opisy butonów i funkcji z krzakami, więc wrzuciłem paczkę ze spolszczeniem pobranym 2 lata temu i wszystko jest jak być powinno czyli po polsku i wyświetla się wszystko dobrze tylko miałem błąd w stylu spowodowany nowszym niż 2 lata temu php , usunąłem kawałek kodu i jest ok .

 

Temat do zamknięcia. Pozdrawiam wszystkich udzielających porad .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.