Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Aktualizacja IPB


xXxMederixXx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzis przeprowadzilem aktualizacje IPB po zakonczeniu wyskoczylo mi to

 

Congratulations, your upgrade is complete!

Upgrade complete!

Kiedy nacisne na your upgrade... przenosi mnie na forum, jak wchodze do panelu admina to znowu wyskakuje poczatek aktualizacji  i tak w kolko, jak wchodze to mi wywala komunikat

A new version of an application has been detected but the upgrader has not ran yet.
You must run the upgrader before youcan access the Admin CP.

Ten sposob nie dziala http://forum.invisionize.pl/topic/32157-blad-po-wejsciu-do-acp/#entry196134

Edytowane przez xXxMederixXx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Załóżmy robisz aktualizację z 3.4.5 do 3.4.6 i po przejściu do ACP znów taka sama aktualizacja pojawia się jako dostępna?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie to samo co ten gosc opisal

 

 

 

Można to ominąć. Poprzez FTP: Wejdź do folderu: admin/applications_addon/other/awards/xml/
i usuń z niego plik: versions.xml

Oczywiście zrób to pod warunkiem że aktualizacja została zakończona a pomimo to, w ACP pojawia się ten komunikat! Jeśli masz starą wersję Awards, to wtedy w kółko możesz ukańczać aktualizację a po wejściu do ACP i tak Ci będzie mówił komunikat że jest nowsza wersja Awards. Najlepiej skopiuj sobie ten plik na dysk lokalny ale z serwera usuń. Wtedy będzie działać forum i będziesz mógł zalogować się normalnie doACP na starej wersji Awards. Domyślam się że to IPS Ci zrobił update, skoro wchodzisz do panelu i znajdujesz taki komunikat? 
Edytowane przez xXxMederixXx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Załóżmy robisz aktualizację z 3.4.5 do 3.4.6 i po przejściu do ACP znów taka sama aktualizacja pojawia się jako dostępna?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy nacisne na your upgrade... przenosi mnie na forum, jak wchodze do panelu admina to znowu wyskakuje poczatek aktualizacji  i tak w kolko, jak wchodze to mi wywala komunikat

A new version of an application has been detected but the upgrader has not ran yet.

You must run the upgrader before youcan access the Admin CP.

 

Czyli, tak. Caly czas przenosi mnie na poczatek tej samej aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dziwna sprawa. Z jakiej na jaką wersję robisz aktualizację? Pobierz nowe pliki z CA i z nimi spróbuj.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.4.5 na 3.4.6 bodajze.

 

Bodajże? Dobre :D

 

 

 

1. Co to jest CA?

 

Client Area - magiczne miejsce, z którego posiadacze licencji IPS pobierają paczki ze skryptem IPB oraz aplikacjami.

 

 

 

2. Nie chce juz tej aktualizacji... Chce po prostu odzyskac moj stary panel admina

 

Dwa dni się z tym mordujesz? Ech. Pobierz paczki z Client area na nowo i wgraj innym klientem FTP, np. Filezillą. Potem wykonaj aktualizację, a jak to nie pomoże, to pisz do supportu. A jak chcesz odzyskać dawne forum, to wgraj backup sprzed aktualizacji i kopię bazy sql. Na pewno je wykonałeś, czyż nie? :spiteful:

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3.4.5 na 3.4.6 bodajze.

 

Bodajże? Dobre :D

 

 

 

1. Co to jest CA?

 

Client Area - magiczne miejsce, z którego posiadacze licencji IPS pobierają paczki ze skryptem IPB oraz aplikacjami.

 

 

 

2. Nie chce juz tej aktualizacji... Chce po prostu odzyskac moj stary panel admina

 

Dwa dni się z tym mordujesz? Ech. Pobierz paczki z Client area na nowo i wgraj innym klientem FTP, np. Filezillą. Potem wykonaj aktualizację, a jak to nie pomoże, to pisz do supportu. A jak chcesz odzyskać dawne forum, to wgraj backup sprzed aktualizacji i kopię bazy sql. Na pewno je wykonałeś, czyż nie? :spiteful:

 

Myślisz, że z takimi umiejętnościami i pytaniem "Co to CA?" kolega ma licencję?  :icon_surprised:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na licencje zbieram a nie sa to tanie rzeczy. Mi tez nie usmiecha taka zabawa z prawem ale co poradze jak hajsu nie ma.

Jak temat nie bedzie zamkniety to moglby mi ktos powiedziec czy moge jakos wycofac ta aktualizacje? Nie mam juz do tego sily, chce tylko odzyskac dostep do ACP

Edytowane przez xXxMederixXx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam kopie, wykonalem wczoraj.

 

I co Ci z wczorajszej kopii, skoro aktualizację zacząłeś 2-3 dni temu, nabawiając się typowych dla nulledów problemów? Ja pisałem o przywróceniu kopii sprzed rozpoczęcia aktualizacji forum, kiedy wszystko działało ;)

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.