Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

forum.invisionize.pl w wersji 4.0


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie, 

 

Jako, że jesteście wzorem do naśladowania chciałbym zapytać czy są plany przejścia na wersję 4.0. O ile instalacja nowego forum nie jest problematyczna to przeniesienie bazy danych starej nie jest już problem. Czy Polskie wsparcie IP Boarda poradziło sobie z tym. Jest jakaś data kiedy i to forum się zmieni? :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie jesteśmy oficjalnym supportem (na dole informacja). Forum może ale nie musi być zaktualizowane do najnowszej wersji. Udzielanie pomocy nie jest równoznaczne z posiadaniem forum w najnowszej wersji. Co by wtedy mieli powiedzieć użytkownicy wersji 3.x? Mamy mieć dwa fora - jedno na 3.x (pomijam 2.x) i jedno 4.x?

 

Nie wiem dlaczego Ci zależy na takich informacjach - z podaniem daty.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ciekawi mnie czy zrobicie upgrade. Wersja 4.0 powinna być lepsza, w związku z tym powinniśmy iść za ciosem i dokonać aktualizacji. Macie potężne forum, więc ciekaw jestem czy to się tutaj uda. Dla mnie osobiście byłby to dobry case. 

 

Sam prowadzę forum z silnikiem IPB z niemałą bazą danych, a widząc brak Waszej aktualizacji, http://forum.talkchelsea.net/również nie podjęło się działań mam aż obawy z wprowadzaniem jej u siebie. Jest to jednak jakieś ryzyko. 

 

Strona https://www.invisionpower.com/nadal promuje graficznie, wizualnie starą wersję. Nie jest to w ogóle profesjonalne, dlatego też zwróciłem się do Was z pytaniem, wierząc, że będąc w temacie na wyższym poziomie będziecie w stanie coś więcej powiedzieć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ciekawi mnie czy zrobicie upgrade. Wersja 4.0 powinna być lepsza, w związku z tym powinniśmy iść za ciosem i dokonać aktualizacji. Macie potężne forum, więc ciekaw jestem czy to się tutaj uda. Dla mnie osobiście byłby to dobry case.

 

Aktualizacja się uda, tylko po co? Poczytaj ten temat: http://forum.invisionize.pl/topic/44155-ips-community-suite-4/

 

Zobacz sobie na to:

 

pre_1416573324__lista.png

 

czy chociażby na to:

 

post-1614-0-95213100-1432808843.jpg

 

 

dodaj do tego pozostałe bugi, brak kompatybilnych modyfikacji etc. i zastanów się po co? Na co? Za jakie grzechy? IPB 3.4.8 działa jak należy, a jak dobrze jest to nie trza psuć. IPS 4.0.X nie jest stabilną wersją forum i jak chcesz robić aktualizację - to na własne ryzyko. IZE ma działać, to nie jest poligon doświadczalny. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Będąc szczerym to postanowiłem poczekać do testów (!) aktualizacji przy wersji minimum 4.1. Wcześniej to strata czasu, a tego ostatnio nie mam za dużo.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.