Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak wersji mobilnej - (SOS34) Display Name on Registration Screen


Problemik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zainstalowałem ww. rozszerzenie i mam pewien problem.

Poradziłem sobie z spolszczeniem oraz tym które pole za co odpowiada w ostatecznym rozrachunku ale brakuje mi tego by ta opcja była również na mobilnej wersji podczas rejestracji.

Niestety wyświetla się tylko nazwa do logowania (podstawowa), a nazwa wyświetlana (dodana poprzez rozszerzeni) już nie i przez to nie da się dokończyć rejestracji.

Mógłby mi ktoś pomóc z tym rozszerzeniem? Chcę dbać o bezpieczeństwo użytkowników, więc wolę by mieli różniący się login od nazwy wyświetlanej.

Z góry dzięki za rady oraz udzieloną pomoc w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tutaj nie ma co pomagać bo autor zwyczajnie tego nie napisał dla wersji mobilnej. Także to żaden błąd czy problem, a zwyczajny brak opcji.

Napisz do autora taką sugestię by dodał to do mobilnej.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Problemik napisał:

Chcę dbać o bezpieczeństwo użytkowników, więc wolę by mieli różniący się login od nazwy wyświetlanej.

 

Ustaw na forum logowanie mailem, nowi nie będą mieli problemu, starzy trochę pokwękają ale się przyzwyczają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DawPi napisał:

Tutaj nie ma co pomagać bo autor zwyczajnie tego nie napisał dla wersji mobilnej. Także to żaden błąd czy problem, a zwyczajny brak opcji.

Napisz do autora taką sugestię by dodał to do mobilnej.

Wezmę pod uwagę i postaram się napisać do Autora.

 

2 godziny temu, kodif napisał:

 

Ustaw na forum logowanie mailem, nowi nie będą mieli problemu, starzy trochę pokwękają ale się przyzwyczają :D

Też jest opcja ale to nie zmieni mojego problemu, bo chcę dbać o bezpieczeństwo i wolę by mieli różne loginy od nazw wyświetlanych, a nic innego oprócz tego rozszerzenia nie widziałem do pobrania ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Autora trochę czasu nie ma, ciężko się z nim skontaktować, a na wersję ipb 3.4 nie ma żadnych dodatków w marketplace.

Jest tutaj osoba która podjęła by się wyzwania przerobienia owej modyfikacji by obejmowała wersję mobilną? Oczywiście odpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.