Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak zrobić konto testowe?


DejaVu24

Rekomendowane odpowiedzi

No to utwórz nowego użytkownika w ACP bez wpisywania maila i już. W ACP także jest magiczny guzik "zaloguj jako" i wtedy jesteś zalogowany jako ten użytkownik bez wpisywania jego hasła. Przynajmniej tak jest w IPB 3.X. Mam nadzieję, że tego nie zmienili w 4.X :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się utworzyć konta bez maila, co zresztą nic by mi nie dało, bo i tak ktoś już ewentualnie zalogowany na te ogólnie dostępne dane mógłby zmieniać hasło.

W PA jest nadal ten przycisk do logowania się na inne konta, ale nie w tym rzecz.

Chodzi mi o podanie nawet jako ogłoszenie na forum tych danych do konta testowego/dla każdego bez możliwości zmiany hasła/emaila, oczywiście o ile da się zalogować na jedno konto przez kilka różnych IP w tym samym momencie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie bardzo widzę w czym masz problem. Konta testowe z reguły tworzy się z wykorzystaniem służbowego forumowego maila. Bez dostępu do tego maila każdy kto się zaloguje i tak niewiele może zrobić. A poza tym nawet jak masz problem z forum i np. na Invisionize zakładasz temat z prośbą o pomoc i podajesz dane do konta testowego, to po rozwiązaniu problemu obowiązkiem administratora jest zmienić hasła do konta testowego z poziomu ACP. Nawet jeśli ktoś by sobie zmienił hasło do konta testowego to i tak nic mu to nie da, bo 5 sekund w ACP i hasło jest zmienione. Proste?

 

Cytuj

Czy może jest do tego jakiś mod, że jednym kliknięciem da się zalogować na takowe konto testowe bez wpisywania loginu/hasła?

 

No właśnie o tym pisałem, że admini w ACP to mogą zrobić. Ale skoro piszesz, że nie w tym rzecz, to ja już nie wiem o co Ci chodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę logować się poprzez panel admina bo nie w tym rzecz. Chodzi mi o to aby dać szybkie uprawienia "ala'user"  dla każdego kto chce kliknąć w jeden link więcej, dlatego nazwałem konto testowe. Np daję linka, "kliknij aby się zalogować" i tutaj dane do logowania do strony czy jakoś tak dla każdego chętnego. I aby te konto działało dla kilkudziesięciu rożnych adresów IP jednocześnie.

Te konto chcę aby działało tak aby gogle bot miał normalnie tylko dostęp do tego co jest dla gości, a zarejestrowani użytkownicy nawet ci z tym "kontem testowym" mieli dostęp większy, niedostępny dla gogle bota/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.