Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Mod - potwierdzenie ze nie jesteś botem


DejaVu24

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomniałem, że kiedyś na  peb.pl  mieli niezłego moda/bbcoda czy co to było, gdzie właśnie chyba nawet gość mógł zobaczyć ukryty tekst ala'spoiler, przeciagając nożyczki, noże, czy inne obrazki, do tekstu co określał ten obrazek, takie potwierdzenie, że nie byłeś botem. Ktoś to widział, słyszał, lub wie na czym to polegało? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A jakby tak widoczność tagu po daniu reputacji (i wtedy blokujesz gościom przyznawanie rep - wiadomo)?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, chyba ktoś mi już podawał tego linka, bo kiedyś też próbowałem to jakoś rozwiązać. Ale są dwie kwestie problematyczne. Po pierwsze czy właśnie nie widać treści w ukrytym tagu w kodzie strony (bot google leci oczywiście po kodzie strony plus wizualnie:/), nie znalazłem testowych stron z tym modem i nie ma jak sprawdzić, pytać autora nie pytałem bo jest drugi problem _> I po drugie, właśnie, goście  nie mogą przyznawać reputacji. Gdyby właśnie goście mogli dawać reputację i widzieli treść ukrytą, to było prawie dobre rozwiązanie aby testować jak przy takiej treści zachowuje się bot.

 

Z tym pebem.pl to mi tak przyszło do głowy, że specjalnie zrobili takie zabezpieczenie aby bot googla nie indexował tej zawartości co była ukryta pod tym bbcode, tylko nie da się już tego teraz sprawdzić, jak to u nich działało.

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.