Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z rejestracją przez FB


DejaVu24

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem te rejestracje przez fb i google. Google ładnie działa, niestety fb coś nie trybi, wywala błąd na czerwono. Proces wygląda tak, klikam loguj przez fb, loguje się, wybieram siebie, i w tym momencie wywala  z powrotem do forum z tym błędem. Miał ktoś podobny problem?

W koncie FB zrobiłem wszystko jak należy, sprawdzałem kilka razy, na koniec też aktywuję tą usługę na FB.

59b80c3978a87_Zaloguj_si.thumb.png.82ef2db44216a22bcad99a3144a8bb43.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W logach błędów nic nie ma aktualnego, w logach systemowych też nic pod fb nie widać, jeden był błąd z logowaniem gogola, ale widze, że ten user jest normalnie zalogowany,  widać ta czkawka przeszła.

Może to na FB coś jeszcze trzeba pozmieniać, mam takie ustawienia z logowania

 

--edit

a tak ogólnie to przy każdej próbie logowania z błędem, powinno dodawać coś do logów systemowych?

Facebook_Login_-_Facebook_for_Developers_-_2017-09-12_18_46_55.thumb.png.d9bbbe7ac689ba4657746c321362b153.png

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na domyślnym bez zmian, zmieniłem przeglądarkę, to jak klikam zarejestruj fb to od razu wywala ten komunikat, po jakimś czasie dopiero chyba ciasteczka puszczają ale że po IP?..i mogę znowu klikając przejść do FB wybrać, swoją nazwę,  ale i tak wywala do forum z tym błędem.

Forum 4.1.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Paaanie - aktualizuj to i to już! Stąd te błędy. IPS na bieżąco aktualizuje swoje 'biblioteki' z nowymi wersjami FB etc.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem właśnie, że nie ma aż takich zmian aby ta funkcja nie działała, bo FB nie zamyka tych starych furtek za sobą. Bo nie o to chodzi, że każdy kto tego używa co kilka miesięcy musiał przepisywać kod na swojej stronie.

Wołam wszystkich! ;) ma ktoś tą wersję  obecnie i czy wam to działa :<

Chciałem zrobić upgrade forum, ale wiem, że coś pójdzie nie tak i 'nie będzie niczego', a płatnie to trochę za bogato wychodzi ;)

Twitter też coś szwankuje, woła ze złe klucze wpisuje i nawet zapisać tego nie mogę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DejaVu24 napisał:

Chciałem zrobić upgrade forum, ale wiem, że coś pójdzie nie tak i 'nie będzie niczego', a płatnie to trochę za bogato wychodzi

Do aktualizacji styl + wtyczki/aplikację. 90% tych wtyczek jest już zaktualizowanych do 4.2.X

Na wersji 4.2.4 wszystko działa prawidłowo więc prawdopodobnie masz zbyt starą wersję IPB 4.

Patrz też że najnowsza wersja 4.2.4 ma poprawki bezpieczeństwa, a co dopiero IPB 4.1.7 ma pełno dziur.

Edytowane przez aXen

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aXen napisał:

Do aktualizacji styl + wtyczki/aplikację. 90% tych wtyczek jest już zaktualizowanych do 4.2.X

Mam chyba 2 wtyczki who was online i Page Load Progress Bar jak strone ładuje no i czat :D - tu kwestia aktualizacji tylko forum z ip.page

Ale nie o to się rozchodzi, łatki łatkami, ale jeśli chodzi o te metody logowania to i tak wszystko od ipsu zależy, i nie chce mi się wierzyć, że az tak zmieniają aby te starsze "metody" przestawały działać. Fb, tym bardziej, u siebie starsze zabezpieczy, ale da lepsze nowsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Napisz ticket do nich - sprawdzą bo to wbudowana opcja. Choć pewnie Ci napiszą, byś.... zaktualizował. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, po aktualizacji forum logowanie FB działa, i głupia sprawa wyszła, testowałem na swoim koncie FB które miałem zapisany ten sam email... tam wywalało błąd jak pokazywałem wyżej, na nowej wersji, ten błąd się zmienił i powiedział, że ten email już jest zajęty wyjaśniając wszystko dosadnie ;) 

Twitter też załapał, tylko bez sensu to działa, bo trzeba normalnie podawać email i potwierdzać, jak zwykła rejestracja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.