Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem ze wstawieniem tematu.


Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

Mam problem z przeniesieniem jednego z tematów na moje forum. Przygotowałem ten temat wcześniej na innym forum i teraz gdy go kopiuję i próbuję wstawić temat to wyskakuje mi taki błąd:

Forbidden

You don't have permission to access /index.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Pierwszy raz się z czymś takim spotykam szczególnie, że mogę pisać inne tematy, a jedynie tego nie mogę wstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, insp napisał:

Jak to przygotowałeś na innym forum i próbujesz wstawić na drugie? Kopiuj wklej nie działa? Opisz dokładniej co próbujesz zrobić.

Kopiuję temat z jednego forum i wklejam na drugie, a po naciśnięciu "dodaj odpowiedź" wywala błąd. Nie jest to wina chmod'ów, a ni żadnych uprawnień bo dla przykładu w tym samym dziale mogę napisać inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DejaVu24 napisał:

@Luzackowiakpl Niby jak ty chcesz przenieść temat z innego forum. Lub inaczej, czy wcześniej przenosiłeś tak inne tematy? :)

Ogólnie chyba się domyślam o co Ci chodzi, ale i tak czuję, że to jakaś większa teoria na to musi być :D

Lub przysłowie kombinuje jak koń pod górkę :D

Zaznaczam temat, wciskam CTRL+C, wchodzę na drugie forum, tworzę nowy temat, wciskam CTRL+V i próbuję wstawić temat. Nie próbuję tego nawet przepisywać na nowo bo niby to nie problem ale jest to bardzo obszerny temat, którego przepisanie zabierze mi x czasu, a po przepisaniu nadal istnieje szansa, że nie uda mi się wstawić tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DawPi napisał:

I tylko z tym kopiowanym tekstem masz problem?

 

2 godziny temu, DejaVu24 napisał:

Ale przecież czysty tekst, niczym się nie różni od tekstu pisanego.

Jak ci przy wysłaniu wywala białą stronę z tym błędem to jakaś grubsza akcja, bo niby czemu twoje ip ma być blokowane na serwie/

Podaj adres forum na PW się zobaczy dokładnie.

Tak mam problem tylko z tym tekstem. Inne tematy mogę pisać spokojnie na tym forum. Założyłem nawet na darmowym hostingu żeby sprawdzić czy będę miał ten sam problem. Wgrałem wszystko to co mam u siebie i co? I nie wywaliło żadnego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.