Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Data nowej wersji skryptu??


kodif

Rekomendowane odpowiedzi

Zaglądając od czasu do czasu na Release Notes zauważyłem coś dziwnego, więc jako ze ludzka pamięć jest ułomna zrobiłem sobie zrzut ekranu.

 

I teraz, czy ktoś może mi wytłumaczyć kompletny debilizm ludzi z IPSu odpowiedzialnych za publikacje nowych wersji?

 

Oto zrzut z dnia 3 października 2017 r.

 

screenshot-invisioncommunity.com-2017-10-03-21-35-30.thumb.png.5134ebf38018773dbec85491211ab649.png

 

A to  jest dzisiejszy:

 

screenshot-invisioncommunity.com-2017-10-12-11-36-22.thumb.png.c9058a9cfc2b30d8972c2e2fef61cdd4.png

 

 

Wersja skryptu ta sama, data publikacji inna. W takim razie wersja 4.2.5 pobrana 3 października, różni się od wersji 4.2.5 pobranej 12 października?

Trzeba aktualizować wersję 4.2.5 do wersji 4.2.5???

:blink:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

I teraz, czy ktoś może mi wytłumaczyć kompletny debilizm ludzi z IPSu odpowiedzialnych za publikacje nowych wersji?

 

To są rzeczy, które się fizjologom nie śniły. Kiedyś jak wychodziła nowa wersja forum, to było święto we wsi. Każdy się emocjonował nowymi poprawkami, ekscytował aktualizowaniem forum i to było coś. Teraz nowe wersje wychodzą w takim tempie, że nawet autorzy już się w tym gubią. Za kilka dni nikt już nie będzie pamiętał o wersji 4.2.5.

 

Cytuj

Trzeba aktualizować wersję 4.2.5 do wersji 4.2.5???

 

E tam, poczekaj z tydzień na wersję 4.2.9 ;) No chyba, że Ci się bardzo nudzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Rację masz. Pobieram sobie np. 4.2.5, wrzucam, aktualizuję i git. A potem wchodzę i mam nieaktualne pliki (coś w międzyczasie zmienili w podpisach plików). I co? Znów trzeba wysyłać pliki (bez aktualizacji).

Jest pole do poprawy na pewno.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest teraz tak, że w momencie jak Ty ściągasz przestarzałą wersję z serwera, to oni w tym samym czasie uploadują nową paczkę z krytycznymi poprawkami, w której jednocześnie jest wykrywane 456-698 nowych błędów krytycznych. I zanim pobierzesz paczkę jeszcze raz, nowa wersja jest uploadowana. Więc nie frustruj się, że nie możesz pobrać najnowszej stabilnej wersji forum, bo to technicznie awykonalne ;) Ja od dawna mówiłem, żeby się w tę betę nie pchać i cierpliwie poczekać :dirol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.