Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Licencja IPS


manius1988

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, manius1988 napisał:

Obecnie jest przypisana domena, i jeśli przeniosę licencję razem z tą licencją to dopiero po pół roku będę mógł zmienić domenę?

Po transferze będziesz miał możliwość przypisania nowej domeny.

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manius1988 napisał:

 

Rozumiem, i jak transfer się zakończy i będę miał licencję w swoim panelu mogę zmienić domenę już za darmo, tak?

Nie zmienić, a przypisać nową domenę do licencji.

Stara domena będzie usunięta.

Edytowane przez aXen

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aXen napisał:

Nie zmienić, a przypisać nową domenę do licencji.

Stara domena będzie usunięta.

 

Rozumiem, bo właśnie kiedyś jak kupowałem było inaczej, a teraz chcę kupić i słyszałem o zmianach, i nie chciałem się wkopać :) Dziękuję!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było inaczej nigdy. Przecież jak ktoś sprzedaje licencję transferując ją, to traci do niej prawa, to co było do tej pory jest kasowane w niepamięć a sprzedający ma obowiązek usunąć wszystkie pliki instalacyjne forum oraz traci prawo do korzystania z tego oprogramowania. Więc żadna domena nie jest już przypisana, Ty zaczynasz od zera tak jakbyś kupił licencję od IPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odkopię temat.

Właśnie przechodzę podobną sytuację. Odnowiłem starą licencję (nieaktualną) i będę zmieniał na nowy url.

 

Komunikat z IPS Clieant Area na dzień 23 lutego 2018r

(tłumaczył google) 

Cytat

 

IPS Community Suite

To narzędzie umożliwia zmianę adresu URL Twojej licencji. Istniejący adres URL pliku zostanie usunięty, a następnie możesz ustawić nowy adres URL, wprowadzając klucz licencyjny w polu AdminCP w nowej lokalizacji.

Aby zapobiec nadużyciom, możesz używać tego narzędzia tylko raz w ciągu pierwszych 30 dni od zakupu licencji, a następnie raz na 6 miesięcy. Jeśli chcesz zresetować adres URL więcej razy, kolejne resetowania są obciążane opłatą w wysokości 15,00 USD . Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że jesteś zadowolony z adresu URL używanego w Twojej społeczności.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami przed wykonaniem resetu.

 

Może powyższe info komuś się przyda ;) 

Edytowane przez jarko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.