Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zmiana koloru


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko , że tam nie ma od tego przycisku akurat zmiany jest w cholere kolorow , ale akurat nie to .Potrzebuje tez dodac jakis article block_1 zeby swyswietlaly sie artykuly ladnie na stronie glownej , ale nie chca.
Moze ktorys z Panow specjalistów byłby uprzejmy za niewielką opłatą pomóc ?

Edytowane przez Stranek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę dwie opcje:

 

1. Najnowszy firefox + ctrl + shift + c i szukasz sam. Ewentualnie najnowszy firefox + shift + f7 :)

 

2. Zakładasz temat w dziale giełda i określasz budżet, czas wykonania i całą resztę określoną w regulaminie giełdy.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że Twój styl IPS bierze sobie kolory z nicości?

 

Polecam lekturę:

 

Cytat

Regulamin

  • W przypadku dodawania nowej oferty dotyczącej wykonania modyfikacji, skina (skórki) lub innej rzeczy związanej bezpośrednio z IP.Board należy bezwzględnie:
    • określić przewidywany budżet. Np. 100-150zł, 200-300zł. itd.
    • określić czy kwota budżetu jest kwotą netto czy brutto.
    • określić przewidywany maksymalny termin zakończenia prac. Pamiętać należy, że im czasu będzie więcej to sprzyja to do składania ofert wykonania.
  • W przypadku braku przynajmniej jednej z ww. informacji temat nie zostanie zatwierdzony, a autor tematu nie musi być o tym fakcie powiadomiony. Należy zwrócić szczególną uwagę na pełne i dokładne przedstawienie oferty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady.
 

Sugerujesz, że Twój styl IPS bierze sobie kolory z nicości? 

Nie do konca , ale wydaje mi sie ze nie jest on edytowalny z poziomu panelu admina.
Przejrzałem wszystkie opcje i zmienilem okreslony kolor(bo wiem jaki to na inny) .
W zadnym przypadku kolor nie zmienił się na taki jak chciałem i był taki sam cały czas a jedynie w innych miejsach sie zmienial , w ktorych nie chcialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 9.05.2018 o 19:48, Stranek napisał:

Dzieki za rady.
 


Sugerujesz, że Twój styl IPS bierze sobie kolory z nicości? 

Nie do konca , ale wydaje mi sie ze nie jest on edytowalny z poziomu panelu admina.
Przejrzałem wszystkie opcje i zmienilem okreslony kolor(bo wiem jaki to na inny) .
W zadnym przypadku kolor nie zmienił się na taki jak chciałem i był taki sam cały czas a jedynie w innych miejsach sie zmienial , w ktorych nie chcialem.

niemożliwe. kiedyś edytowałam ten skin pod kolorystykę fioletową z tego co pamiętam i nie miałam żadnych problemów :) sprawdź w edycji skinu kolory, a jeśli tam nie ma to w css przeszukaj. Być może zmieniłeś kolor tylko w jednym miejscu, a jest to rozmieszczone w kilku + inny szablon ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.