Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

kupiłem licencje itp. co dalej


mff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwera nie posiadam jeszcze, ale musi być zagraniczny, na początek jakiś hosting współdzielony potem za pół roku przesiadł bym się na dedyka,  czy ten byłby dobry na start https://www.sharkserve.rs/web_hosting.php ADVANCED ? Pliki pobrałem z panelu tylko jestem laikiem i nie wiem jak wgrać na ftp a chciałbym się tego nauczyć i zainstalować  forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DejaVu24 napisał:

Szaleństwo jakieś :D

 

 

Może na medycynę powinieneś iść? Na diagnostykę np. albo psychiatrię? Bo widzę, że u wszystkich diagnozujesz choroby psychiczne, co raczej bez stosownych kwalifikacji jest średnio przydatne :spiteful: 

 

4 godziny temu, mff napisał:

Serwera nie posiadam jeszcze, ale musi być zagraniczny

 

Dlaczego musi? Taki np. dHosting spokojnie Ci wystarczy, a od Invisionize masz 10% zniżki ;)

 

Cytat

Pliki pobrałem z panelu tylko jestem laikiem i nie wiem jak wgrać na ftp a chciałbym się tego nauczyć i zainstalować  forum 

 

Dobre hostingi mają w narzędziach managery ftp, albo możesz sobie zainstalować jakiegoś swojego ulubionego np. FileZillę... Ja tam lubię Total Commandera np. :P A instrukcję instalacji masz w paczce z plikami IPS.

 

Cytat

Witam kupiłem licencję do tego galerie i pages oraz szablon. Wszystko jest już aktywne tylko co zrobić mam  dalej ?

 

A dalej jak już zainstalujesz, to będzie Cię czekała żmudna praca czyli konfigurowanie, tworzenie kategorii i forów, grup użytkowników no i najważniejsze - zawartości. Lata pracy i pozycjonowania przed Tobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jurij napisał:

Dlaczego musi? Taki np. dHosting spokojnie Ci wystarczy, a od Invisionize masz 10% zniżki ;)

 

 

Dobre hostingi mają w narzędziach managery ftp, albo możesz sobie zainstalować jakiegoś swojego ulubionego np. FileZillę... Ja tam lubię Total Commandera np. :P A instrukcję instalacji masz w paczce z plikami IPS.

 

 

Moja branża jest specyficzna i musi być zagraniczny, ten hosting na początek rozwoju forum od sharkserve.rs  co wkleiłem  byłby dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mff napisał:

tylko nie znam się za bardzo i nie wiem jak to sprawdzić 

Jak dopiero zaczynasz coś tworzyć, to masz mniejszy problem, jak da się wykupić na miesiąc, to bierz i zobacz jak działa (czasami cwaniaki mają niby 5$ ale minimum wpłaty do twojego portfela to 25$ :D, tak więc trzeb uważać tym bardziej jak serwery kupa) ja swojego czasu też uciekałem do zagranicznych hostingów, ale to była wielka porażka bo za 5$ nie mogłem dorwać niczego co by jakoś chodziło i nie było zaników strony. Nie wiem dlaczego (tzn wiem, takie to skrypt) ale na każdej miałem przekroczone limity zadań crona i php, i strona padała nawet w nocy jak ruch zerowy, już nie wspominając co się działo wieczorami, czy jak coś chciałem dodać... Na polskich serwerach czegoś takiego podejrzeć nawet nie można a wszystko działa jak ta lala.

Widzę podałeś stronę na sharkserve.rs od wersji advenced, czyli chcesz jakieś z ignorowaniem DMCA, że aż takich hostingów się czepiasz? Ogólnie one droższe o 100% a wydajność słabsza o 200%

Ale mówię, jak dopiero zaczynasz to przynajmniej możesz przetestować, oni na stronach piszą że wszystko ok, niby moc jest, a co do czego puste forum zaczyna pocić te ich limity..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.