Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

3 szybkie pytania - IPS


Sojczi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań dotyczących zmian w szablonie / samym silniku IPS, nie wiem gdzie to zmienić, szukałem ale nigdzie nie uzyskałem satysfakcjonującej odpowiedzi..

 

Pytanie pierwsze.

Jak zmienić odstęp na normalny (np. jak tutaj) w edytorze tekstu? To chyba "wina" samego szablonu, ale nie jestem pewien.

1.png.da2a77725977c4cf948f8f5c0f9ca4e1.png

 

Pytanie drugie.
Jak dodać zgrubienie w subforach w wgranym szablonie? Czy jest wgl. taka możliwość? Jak tak to gdzie. Piszę z góry, że <b> tekst </b> się nie sprawdza bo po wejście np. w profil użytkownika widać <b> Regulaminy forum </b> ?

 

Pytanie trzecie.

W czatboxie (wersja dokładnie 2.1.4) w polu pisania wiadomości, gdy już zacznę pisać nagle staję się tekst nie widoczny. Po zastosowaniu kombinacji ctrl+a pokazuję się dopiero, oraz wysyła normalnie wiadomości. Gdzie zmienić kolor pisanego tekstu? Odziwo "Wpisz wiadomość.." się pokazuje normalnie.

2.png.37e7b35ba1a0e9f7c7a57e412ab2eab9.png

 

Dziękuje z góry za odpowiedzi :)

Edytowane przez Sojczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz bedzie zamkniety temat bo tu jest jeden temat jedno pytanie, jak ktoś będzie chciał ten twój problem szukać, w życiu tutaj tego nie znajdzie :D

a tak w ogóle to na twoje pytania wyszukiwarka jednak daje wyniki czyli wystarczy poszukać.

Ad 1 w PA

Ad 2 sie nie da

Ad 3 insert

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest w tym css co piszesz, a że tam mało danych, praca prób i błędów, albo zadziała albo nie, 2 minuty i znajdziesz

lub klikasz ctrl shift c - zaznaczasz pole i w inspektorze od razu widać która odpowiada, dla pewności możesz podmienić i się przekonać. potem zmieniasz w szablonie i gotowe

swoją drogą coś kiepski styl, że taki czatbox ma problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Sojczi said:

@aXen a podasz zmienną gdzie zmienić kolor tekstu (wtedy gdy pisze) w polu do pisania w czatboxie? bo wiem że na pewno czatbox.css tylko nie widzę zmiennej za to odpowiedzialnej, albo nie wiem jak się nazywa

ca3fd69a23adb77c3032c628525cf009.png

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
15 godzin temu, Sojczi napisał:

Pytanie drugie.
Jak dodać zgrubienie w subforach w wgranym szablonie?

https://invisioncommunity.com/files/file/8144-forum-name-colored/

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.