Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak wysyłać masową korespondencję do listy mail?


mpowerek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czytałem już trochę na ten temat w innych tematach ale nie znalazłem odpowiedzi. Posiadam starą bazę forum z emailami oraz korzystam z najnowszej stabilnej wersji IPS. Pytanie jest następujące. Można jakoś wysłać masową korespondencję za pomocą narzędzia lub dodatku w IPS (ale wprowadzając maile samemu np. na listę). Aktualnie z tego co zauważyłem IPS posiada funkcję wysyłania mailingu tylko dla zarejestrowanych osób. 

Ewentualnie jakieś alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jurij odblokował(a) ten temat

Może jakby postawić chwilowe drugie forum i tam zaimportować użytkowników ze starej bazy wysłać mass pm i usunąć to forum? Tak sobie gdybam :)

Chyba że możesz przerobić bazę na plik w excelu i wtedy pójdzie to tą metodą: link. Testowałem działa :)

Edytowane przez Dynloth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
2 godziny temu, mpowerek napisał:

Inne serwisy maja swoje limity i są płatne

A serwer nie ma limitów maili? Ma. I na pewno mniejsze niż serwisy specjalizujące się w takich wysiłkach. 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.02.2019 o 23:34, DawPi napisał:

A serwer nie ma limitów maili? Ma. I na pewno mniejsze niż serwisy specjalizujące się w takich wysiłkach. 

 

W dniu 20.02.2019 o 21:04, mpowerek napisał:

i są płatne

W dodatku z mojego serwera nic nie trafia mi do spamu. 

 

W dniu 20.02.2019 o 22:06, Dynloth napisał:

Może jakby postawić chwilowe drugie forum i tam zaimportować użytkowników ze starej bazy wysłać mass pm i usunąć to forum? Tak sobie gdybam :)

Chyba że możesz przerobić bazę na plik w excelu i wtedy pójdzie to tą metodą: link. Testowałem działa :)

Mało praktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, matko bosko. Człowiek zadał tylko pytanie w celu uzyskania pomocy, porady. Ja rozumiem, że jest to darmowa pomoc i non-profit ale wiesz co? Zauważyłem, że jak ktoś zacznie robić coś nie po twojej myśli to zaczynasz sypać ironią czy innymi bezsensownymi tematami. Nie traktuj tego jako atak na twoją osobę. Ludzie są inni, ja mam inne wartości i kieruję się czym innym. Zwyczajnie wolę sobie wysłać to ze swojego serwera, nie dość że będę miał za darmo to jeszcze się czegoś przy okazji nauczę. Dla Ciebie nie ma sensu budować czegoś takiego a dla mnie jest. To już kwestia poglądów.

 

W dniu 2.03.2019 o 23:09, DawPi napisał:

Lepiej nic nie zrobić od 15 lutego niż "Mało praktyczne"?

A kto powiedział, że ja to potrzebuję na teraz?

 

Nie ma się co produkować, zwyczajnie poprosiłem o pomoc - okej. Nie chcesz mi jej udzielić to tego nie rób ponieważ nie widzisz sensu w tworzeniu takiego dodatku ?

Ja na przykład nie widzę sensu w dalszym istnieniu tego forum. Ty zapewne go widzisz. Więc? Twój argument był co najmniej głupi.

Edytowane przez mpowerek
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Godzinę temu, mpowerek napisał:

Dla Ciebie nie ma sensu budować czegoś takiego a dla mnie jest.

No to buduj. :) Brak tego w marketplace świadczy, że ja mam rację - po co wynajdować koło ponownie? Są do tego narzędzia wyspecjalizowane.

 

Godzinę temu, mpowerek napisał:

Nie chcesz mi jej udzielić to tego nie rób ponieważ nie widzisz sensu w tworzeniu takiego dodatku

Ty serio myślałeś, że jak poprosisz o tak niszowego moda bo będę Ci to pisać godzinami byś był zadowolony?

 

Godzinę temu, mpowerek napisał:

Ja na przykład nie widzę sensu w dalszym istnieniu tego forum. Ty zapewne go widzisz. Więc? Twój argument był co najmniej głupi.

Argumenty z tylnej części ciała. Forum jednak bardziej potrzebne, bo już długo jest. A taki mod? Nie istnieje.

 

EOT :)

  • Lubię to 2

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DawPi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.