Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

CKEditor


3ter85

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam. Mam ogromny problem z CKEditor, a mianowicie od wczoraj użytkownicy nie mogą pisać postów na przeglądarkach typu chrome lub opera. Na mozilla firefox wszystko śmiga.

 

Problem ten dotyczy niezależnie od stylu, tj. nawet ustawiając domyślny to jest tylko tło. Mnie już skończyły się pomysły.

 

https://cs-maxskills.pl

Login: Test

Hasło: test123

 

Z góry dziękuję za pomoc.

screenbug.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
54 minuty temu, 3ter85 napisał:

a mianowicie od wczoraj użytkownicy nie mogą pisać postów

Coś wtedy robił? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, DawPi napisał:

Coś wtedy robił? :)

 

Dobre pytanie, nic tylko zmiana background oraz color w stylu. Z resztą nie od wczoraj takie zabawy, pod kontrolą. :)

 

W ogóle szukałem po angielskich forach ale tam głównie temat obija się o edycję samego stylu i błędów z nim związanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłapałem pewną rzecz

 

root_library.js.480373550c310445c2e4f89a4af95fb7.js?v=026d4e282a:5 This is a browser feature intended for developers. Do not paste any code here given to you by someone else. It may compromise your account or have other negative side effects.

 

config.js?t=I25E:1 Uncaught ReferenceError: config is not defined at config.js?t=I25E:1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo u mnie na localhost wyglądał edytor gdy wyczyściłem cały kod z pliku editor.css, aby sprawdzić jak zachowa się edytor bez CSS'a, ale widzę, że go załącza i ma zawartość, może jakaś w nim literówka jest, którą interpretują jakoś przeglądarki, a inne ignorują ten błąd?

 

Dodaj na końcu templatki includeCSS kod css od edytora, u mnie pomogło na chromie. Ewentualnie w globalTemplate przed </head>. Takie chwilowe rozwiązanie proponuję.

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="//cs-maxskills.pl/applications/core/interface/ckeditor/ckeditor/skins/ips/editor_gecko.css?t=I25E">

 

Edytowane przez Marcin Lis
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin Lis zadziałało, jesteś wielki :) Kurde tyle czasu nad tym spędziłem, a tak naprawdę wyszło jak zawsze - niezbyt trudne rozwiązanie. Ślicznie Ci dziękuję!

 

Dodałem z includeCSS i zadziałało po wyczyszczeniu pamięci podręcznej.

 

Temat rozwiązany. Do zamknięcia.

Edytowane przez 3ter85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.