Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Integracja z Wordpress w stylu WP IPSConnect 1.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Powoli chce przejść na nowy system IPS4 z IPBoard 3.4, pomimo że serwer spełnia wymogi nowego skryptu to mam kilka wtyczek na których mi zależy przed aktualizacją skryptu.

 

Najistotniejszą z nich jest WP IPSConnect z którego cały czas korzystam w połączeniu Wordpress - IPBoard.

 

Wtyczka ta nie jest już aktualizowana i wspierana przez autora (Marcher Technologies), natomiast te co widnieją na liście do pobrania np. IPBWI nie wspominają nic o dodatkowych możliwościach prócz możliwości korzystania z jednego konta na obu silnikach.

 

Pytanie jest skierowane do osób, które mają podobne połączenie i/lub korzystały z dostępnych już pluginów na IPS4. .

 

Jeśli ktoś miał możliwość sprawdzic i przetestować działanie lub aktualnie korzysta z dostępnych dodatków dla IPS4 to może mi powiedzieć czy mają możliwość przypisania wpisu np. do wybranej kategorii i użytkownika na forum tak jak to się ma w przypadku WP IPSConnect? A dokładniej rzecz biorąc udostępniając wpis na Wordpress mogę wybrać w jakim dziale ma pojawić się post na forum oraz jaki uzytkownik będzie jego autorem.

SingleSign On to jedna z dostępnych funkcji co do której nie mam wątpliwości, lecz brak funkcji wcześniej wymienionych jest dla mnie bardziej istotna, niż samo logowanie jednym kontem na obu skryptach.

 

Dodam że IPSConnect jest już wspierane przez ślinka forum IPS4. Dlatego być może coś się w tym temacie zmieniło, ale umknęło to mojej uwadze.

 

Nie chcę wydawać pieniędzy na wtyczkę która nie będzie miała dostępnych powyższych funkcji.

 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Gangst3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gangst3r napisał:

Nie chcę wydawać pieniędzy na wtyczkę która nie będzie miała dostępnych powyższych funkcji.

Zapytaj się najlepiej czy są takie opcje. Nie używam takiej aplikacji, a najlepiej wie jej autor.

 

Wiem że istnieje wbudowana opcja logowania z WP na IPS, ale takiej synchronizacji to chyba nie widziałem.

Edytowane przez aXen
  • Lubię to 1

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widzę, coś wspominałeś o IP.page. to tam też to ładnie idzie połączyć. Jest taka opcja, że jak dodajesz artykuł, tworzy się też automatycznie nowy temat na forum w wybranej przez ciebie kategorii, i np można też wybrać aby pisane komentarze w artykule były zapisywane w temacie na forum i wice wersa, czyli gdy ktoś dodał odpowiedź na forum w tym temacie automatycznie utworzonym przy publikacji artykułu na IP.Page, ta odpowiedź/komentarz wyświetla się w tym artykule. Ciekawie to wygląda.

Tylko był problem, jak np masz blok "ostatnie odpowiedzi" czy cos takiego, już nie pamietam, to przy dodawaniu, artykułu, który tworzy automatycznie ten temat na forum, to w bloku pokazują się jako duplikat, tylko z dwoma miejscami zapisu. Np chyba że to już jakoś poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.