Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wyszukaj


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie akurat w tym pasku najbardziej pasowałoby wyrażenie Wyszukiwarka W każdym bądź razie trzeba sprawdzić czy akurat ten string nie jest przypadkiem używany w kilku różnych miejscach

P.S No i "puknęła pięćsetka"

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

matma4u: możesz sprawdzić czy są dwie frazy czy jedna w dwóch miejscach? Wtedy Twoja uwaga byłaby OK. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się zorientowałem to zmiana nie wchodzi w rachubę. W zależności jakiego skina używamy to inaczej to wygląda, np w standardowym skinie mamy tak: post-326-1258293643,4406_thumb.png

Jedynym takim uniwersalnym rozwiązaniem przy takiej sytuacji byłoby jednak słowo "Szukaj"

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Sugerowana poprawka została przyjęta przez członka grupy tłumaczy. Niniejszym temat został przeniesiony do forum z zatwierdzonymi sugestiami.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie słowo "Wyszukaj" jest bardziej profesjonalne i pasuje do akcji po wpisaniu wyrażenia w okienku obok. Słowo "Szukaj" bardziej pasuje mi jako odnośnik do wyszukiwarki (dokładnie! nie szukarka albo szukajka, tylko wyszukiwarka), gdzie wpisałbym dane słowa. Poza tym pamiętajcie, że skin IP.Board jest tym najbardziej podstawowym, a występowanie tego słowa w CleanCut na belce to inna sprawa. Pewno DawPi wolisz "Szukaj", bo jest krótsze i lepiej się prezentuje w menu, ale ja i pewno Amfidiusz też patrzymy na to jednak ze strony językowej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stanę okoniem, bo rozumowanie Wareczka nas ogranicza, w ten sposób nasze tłumaczenie jest jakby z góry przypisane tylko i wyłącznie do jednego skina. Według mnie dobre tłumaczenie to takie, które cechuje się uniwersalnością i będzie sprawdzało się w każdym skinie, A tak to mamy sytuacje jak w Rosji i reszta świata. Tu i tu jeżdżą pociągi z tą tylko subtelną różnicą że w Rosji mamy kolej wąskotorową, a reszta można sobie dopowiedzieć.....

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ty jesteś szefem. Jak dla mnie może być 'Wyszukaj'. Pisałem ' 'Szukaj' bo praktycznie wszędzie tak się stosuje.

To samo, jak rozmawialiśmy o 'poście'. Przecież to jest 'wpis'. :lol:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.