Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kupujesz licencję? Wesprzyj polski support! :-)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

kupione z linku :)

 

 

Podziękował. :)

 

 

nie kupione, IPB zwrócił mi z powrotem pieniądze - potrzebuję czyjejś pomocy bo nie bardzo rozumiem dlaczego :(

1. zrobiłam płatność z Visa na ich paypal

2. płatność dotarła do nich

3. paypal zwrócił mi kasę z powrotem

4. IPB każe wybrać inną formę płatności a ja nie chce przez paypal bezpośrednio bo mi naliczą dodatkowe opłaty!

 

Jak kupić w końcu tę licencję - proszę pomóżcie

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Your payment for the invoice detailed below was unsuccessful.

 

Payment of $175.00 attempted by PayPal (9UU93165XL9166235) - Yesterday, 11:40 AM.

 

Please contact us if you have any questions or concerns or login to the client area to try an alternative method of payment.."

 

EDIT: wisze na telefonie banku, ponoc poszlo i czeka na zaksiegowanie, nic nie zostało odrzucone

 

nic nie rozumiem, chciałabym kupić ale nie dogadam się nimi po angielsku czemu coś poszło nie tak i co mam zrobić, żeby się udało :(

Edytowane przez mtoto

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dziwna sprawa. Może nie masz potwierdzonego konta na PayPalu? Próbowałaś płacić bezpośrednio za licencję przy pomocy karty (wpisuje się numer karty, jej ważność i kod CVV)?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wybrałam płatności paypalem, tylko standardowo płatność przez Visę, podałam wszystko dobrze :) kartę Visa mam 1998 roku i wiele razy już robiłam nią zakupy w kraju i za granicą :D zresztą to co wyedytowałam wcześniej, płatność poszła prawidłowo i czeka na zaksięgowanie u odbiorcy. Nic nie zostało zwrócone - doliczyli sobie za coś 1 dolara i to też wisi czekając na zaksięgowanie.

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No jak nie płaciłaś paypalem:

Payment of $175.00 attempted by PayPal (9UU93165XL9166235) - Yesterday, 11:40 AM.

 

Może źle kliknęłaś czy coś - pojęcia nie mam, ale wyjaśniaj powoli. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie płaciłam bo przecież wiem co wpisywałam. Konto paypal ma stan zero (sprawdziłam to też) i nie ma powiązanej Visa, z której zeszła płatność więc sama karta się nie obciążyła przecież :( cuda się stały...

 

nie wiem co teraz robić. Kupić jeszcze raz? tylko co, jeśli w końcu tamtą zaksięgują? napisac do nich do iPB? ale czy tam ktoś zna polski, bo ja po angielsku nie dam rady, znam podstawy ale nie język finansowy...? 

 

edit:

@DawiPi a ty przez program partnerki masz podgląd na tę transakcję, w sensie czy została zaliczona czy nie?

 

edit2:

takie mam w client area: "With the recent release of IP.Board 3.4.2 support response times may be longer than normal. We do sincerely apologize for the delays and are working hard to get back on track to the support you expect from IPS"

Edytowane przez mtoto

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie mam takiej możliwości. Napisz do nich zgłoszenie - użyj jakiegoś translatora - po paru zdaniach się domyślą, sprawdzą wszystko i Ci odpiszą. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z czystej ciekawości, ile standardowo trwa reakcja na zgłoszenie? Pewnie mają nawał roboty ze wszystkimi, więc nie pytam w kontekście, że mi się spieszy, raczej żeby wiedzieć za ile sprawdzić majla :D

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, tak jak napisałam w innej dyskusji, ja jestem od płacenia i zorganizowania sponsorów na to co sobie admin zamarzy :) na razie mamy sytuację taką, że dwukrotnie ściągnięto ze mnie należności za jedną licencję :) jak wróci zwrot będę wiedziała ze jest okey :) a poza tym to ja jestem potencjalnym obiektem propozycji z tzw, super ofertami must have :) a administrator forum jest od decyzji co sobie życzy bo ani ja nie ogarniam tematu informatycznego, ani on pozyskiwania  funduszy ale    za to razem stanowimy niezły IMO tandem :D

on ma narzędzia, o których tylko zamarzy a ja mam forum z moich snów :D

 

czego chciec więcej ? :D

Edytowane przez mtoto

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowników na forum.

 

oj tak! tego koniecznie bo nasze mikrusie mikro-forum jest bardzo mikrusie ;) ale myślę że z czasem się rozrośnie (mam taką nadzieję przynajmniej) :D

 

acha, sprawa z płatnościami sie wyjaśniła, wiec już powinieneś dostać swój procent z programu :D

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.