Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kupujesz licencję? Wesprzyj polski support! :-)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

No problemo. Przy przedłużeniu jak zwykle skorzystam z Twoich usług :o

a cóż to za problemy Cię dotknęły?

Podobnie jak Primo ;)

Witaj,

Też się zastanawiałem i tak po prawdzie nie sądzę, żeby były związane z Invisionize.pl. Jeżeli się mylę to spoko, ale jeżeli nie i stosujesz to dla swoich "osobistych" potrzeb ( rozwalenie auta, awaria laptopa ) to wg. mnie praktyka jest bezczelna, pomijam fakt, że nie powinno się zachęcać do korzystania z Twojego linku, a zostawiać wolny wybór użytkowników. Oczywiście - nie czytałem zasad bycia "partnerem", ale większość ofert się opiera o fakt, że nie powinno być zachęcania, ale w tym przypadku wypada to logicznie - partner i IPS mają korzyści.

Pozdrawiam,

Largo

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dziękuję wszystkim!

a cóż to za problemy Cię dotknęły?

Wolę na forum publicznym tego nie poruszać.

Largo: właśnie pokazałeś przykład typowej polskiej mentalności. Nie wolno zachęcać? Tak? Wg mnie każda akcja promocyjna czy partnerska polega na tym, by do niej zachęcać.

Wybór użytkownikom zostawiłem - nie zmuszam do niczego.

Nie chce mi się z Tobą o tym dyskutować, bo to nie miejsce, ale rozumiem Twoją frustrację z faktu, że często nie miałem ochoty, a przede wszystkim czasu, rozmawiać z Tobą o IP.Board na GG, bo uważałeś za dziwne, a ja po prostu mam taką zasadę.

Dziękuję wszystkim ludziom, którzy skorzystają dobrowolnie z mojego linku nie będąc zmuszanym do tego.

Pozdrawiam i zamykam ten temat. Wiadomo o co chodzi.

Dawid

EDIT:

otwieram na prośbę.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę podniosło mi się ciśnionko, więc poprosiłam o możliwość wypowiedzenia się w temacie.

Sama mam licencję dożywotnią, zakupioną dawno temu, ale jak mi się trafi klient na produkty IPSu to na pewno skorzystam z linków podanych przez DawPiego.

Myślę, że polecanie komuś DOBRYCH usług, a takie świadczy DawPi jest jak najbardziej na miejscu.

Też się zastanawiałem i tak po prawdzie nie sądzę, żeby były związane z Invisionize.pl. Jeżeli się mylę to spoko, ale jeżeli nie i stosujesz to dla swoich "osobistych" potrzeb ( rozwalenie auta, awaria laptopa ) to wg. mnie praktyka jest bezczelna, pomijam fakt, że nie powinno się zachęcać do korzystania z Twojego linku, a zostawiać wolny wybór użytkowników.

Panie Largo :D Zacznijmy od tego, że prawidłowa składnia w zdaniu : "...korzystania z Twojego linku, a zostawiać wolny wybór użytkowników. " powinna brzmieć "...korzystania z Twojego linku, a zostawiać wolny wybór użytkownikom. "

A skończmy na tym, że całkiem naturalną rzeczą w pewnych społecznościach jest to, że ludzie nawzajem robią sobie małe uprzejmości. DawPi prowadzi forum, na którym udziela darmowej pomocy nam wszystkim, naturalnym więc odruchem z naszej strony powinno być skorzystanie z tych linków, bo nic nas to nie kosztuje.

Nikt chłopaka nie zwerbował do IPSu za darmo i za nic nierobienie. Prawda? A to co ktoś robi ze swoją kasą nie powinno Ciebie obchodzić, bo to nie Twój portfel i nie Twoje potrzeby, zajmij się swoimi sprawami i przestań liczyć cudze pieniądze. Bo liczenie cudzych dochodów to wyjątkowo parszywe hobby.

Każdego tak rozliczasz z tego jak wydaje swoje pieniądze?

Odrobinę przyzwoitości..proszę pana...

HOWK. RZEKŁAM. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

@DawPi - szczytny cel otworzenia tego tematu... To już mi daję prawo myśleć, że otwarłeś temat dla tego, aby Cię zadowoleni użytkownicy obronili. Ja natomiast nie lubię "adwokatów z urzędu".

@Dori - OK, pomyliłem się w zdaniu, dziękuje za poprawę, szkoda, że nie zauważyłaś jak dużo osób piszę w sposób karygodnie gorszy od mojego, ale pominę ten fakt. OK, zacznijmy debatę nt. związany z proszeniem o pomoc. OK, DawPi Ci udzielił pomocy, zna się na tym, ale nie stanowi wyznacznika standardów kodowania IP.Board, to zwykły programista, który opanował API IP.Board i umie je wykorzystać. Da się zrozumieć, ale nie zrozumiem motywu, że mam kliknąć w jego przedłużenie z powodu, który wydaje mi się osobisty. Czy jak mi rozbili auto powinienem napisać na forum temat, żeby przelewali mi pieniądze za to, że im moi ludzie lub ja pomogłem?

Gdzie ja liczę pieniądze DawPi? Nikomu pieniędzy nie liczę, stwierdzam fakt, że jeżeli jest istotny powód, a np. wstydliwy to OK, ale tutaj padło ewidentne odejście od tematu, nie lubię sytuacji w których ktoś pomagając za darmo, po pewnym czasie piszę, że ma ciężką sytuację ( dalej uważam, że to sytuacja związana z materialną częścią życia DawPi ) i miło by było, jakby ludzie kupowali z jego polecenie. Skoro będą chcieli, to mają do tego spreparowane URL w profilach. Można dodać bannery, istnieje wiele technik takiej promocji.

Każdego tak rozliczasz z tego jak wydaje swoje pieniądze?

Odrobinę przyzwoitości..proszę pana...

Jeżeli w całym kontekście rozmowy wyczytałaś tylko, że interesują mnie dochody DawPi, to bardzo powierzchownie mnie potraktowałaś, szkoda. Szkoda, że DawPi stanowi wyznacznik na forum, nawet jeżeli na forum są inni programiści ( nawet Ci pracujący zawodowo w tej kategorii... ). Podpowiem Ci co było celem mojej wypowiedzi - powód, dla którego DawPi zrobił taką promocję.

Jeżeli DawPi będzie tą wiadomość czytał, to mam nadzieję, że nie zacznie się od nowa akcja, że specjalnie "wjeżdzam" na osoby z tego forum. Nie jest to moim celem, nie po to się z nim godziłem i jakiś czas wypowiadałem, aby teraz znowu zacząć się kłócić, zresztą nie ma o co. Nie jestem już dla niego konkurencją, jak będę chciał to sam wykorzystam pomysły DawPi lub innych do zrobienia własnych modyfikacji, biorąc pod uwagę fakt, że wiele się nauczyłem od tamtej pory, jak i mam doświadczenia zawodowe na co dzień.

Mam nadzieję, że zrozumiałaś moje przesłanie i nie będzie następnych milion wiadomości, liczę także, że administrator nie usunie niewygodnych postów, a jeżeli ma ochotę zostawić rozmowę to niech zostawi całą, ponieważ w żaden sposób mój post nie narusza regulaminu, tym bardziej, że DawPi sam otworzył temat, a zdawał sobie zapewne sprawę, że za "papugami" nie przepadam i będę się bronił!

Pozdrawiam,

Largo

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

DawPi, Tantiem z mojej licencji powinieneś już mieć.

Largo, kupując licencję, czy przedłużenie z linku DawPi'ego nie zapłacisz nic więcej, więc z czym masz problem? Jeśli tylko dla jakiejś dziwnej zasady to z czystej uczciwości nie powinieneś korzystać z żadnych porad, czy modyfikacji DawPi'ego.

Pozdro

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mi rozbili auto powinienem napisać na forum temat, żeby przelewali mi pieniądze za to, że im moi ludzie lub ja pomogłem?

Jest w Polsce takie forum driftowe drift-forum.pl. Jeden z użytkowników na jednym z treningów w 2009r roku miał awarię swojego driftcara, po której samochód spłonął. Cała społeczność w miarę swoich możliwości zrobiła zrzutkę i w 2010 roku młody będzie śmigał nowym bokowozem. I nikt nie miał jakichkolwiek obiekcji co do tego. A Ty masz wielki problem, żeby przy przedłużaniu licencji kliknąć na jeden link... O czym to świadczy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest w Polsce takie forum driftowe drift-forum.pl. Jeden z użytkowników na jednym z treningów w 2009r roku miał awarię swojego driftcara, po której samochód spłonął. Cała społeczność w miarę swoich możliwości zrobiła zrzutkę i w 2010 roku młody będzie śmigał nowym bokowozem. I nikt nie miał jakichkolwiek obiekcji co do tego. A Ty masz wielki problem, żeby przy przedłużaniu licencji kliknąć na jeden link... O czym to świadczy...?

ktoś ostatnio powiedział: "można być niskim, ale nie można być małym" - jak to się wpasowuje doskonale w obraz małostkowości.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Manager

Licencje można kupić tylko przelewem ???

W sensie, że ode mnie czy IPS-u? Polecam zakup u mnie - bez dodatkowych kosztów. Przelewasz na INTELIGO, mBank i działamy w parę minut.

Ew. na PayPal, ale wysłana kasa, jako znajomemu ( by nie płacić prowizji ).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niedlugo bede kupowal bloga i ip.content chcial bym wesprzec w jakis sposob admina ale gdy klikam w link z pierwszego posta juz mam wybrane ze chce nabyc ip board. Forum juz posiadam potrzebuje jedynie kupic te dwie pozycje o ktorych wczesniej wspominalem. Jezeli masz innego lina to wklej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.