Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kupujesz licencję? Wesprzyj polski support! :-)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam, tak mi się kojarzyło - ostatnio tyle dziwnych rzeczy mnie spotyka, że już chyba mało co mnie zdziwi, nawet dziewczyna na licencji ;)

a takie forum jest jak niejedna dziewczyna w końcu :) absorbuje mnóstwo czasu, miewa humory i rzucić ją trudno bo i tak się ją kocha :)

 

już nie spamuję, ide poczytać o modyfikacjach, podliczyć ile muszę na nie uzbierać, i znaleźć odpowiedzi na kilka technicznych i nurtujących mnie pytań ;)

owocnego wspierania życzę :) żeby nie tylko na licencje ale jeszcze na wiele innych rzeczy starczyło :)

 

i dziękuję, ze jest to forum :*

Edytowane przez mtoto
  • Lubię to 3

www.forum4u.pl - bo forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

@DawPi, klikam w link z pierwszego postu, ale on przenosi mnie do strefy "zerowej" tzn do miejsca, w którym mogę wybrać/zakupić nową licencję. Czy jeśli przeskoczę stamtąd do panelu klienta, aby przedłużyć swoją licencję, to też otrzymasz prowizję od tej transakcji? Uzbierało mi się trochę tych aplikacji i w sumie mam rachunek na $120,00 - więc chciałbym, aby coś tam trafiło z tego do Ciebie.. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DawPi, klikam w link z pierwszego postu, ale on przenosi mnie do strefy "zerowej" tzn do miejsca, w którym mogę wybrać/zakupić nową licencję. Czy jeśli przeskoczę stamtąd do panelu klienta, aby przedłużyć swoją licencję, to też otrzymasz prowizję od tej transakcji? Uzbierało mi się trochę tych aplikacji i w sumie mam rachunek na $120,00 - więc chciałbym, aby coś tam trafiło z tego do Ciebie.. ;)

 

Zagłębiłem się w temat i na trzeciej chyba stronie znalazłem odpowiedź. Już wiem, że otrzymujesz prowizję tylko od nowych zakupów lub od przedłużenia licencji zakupionej za Twoim pośrednictwem. Proszę więc o usunięcie moich postów, bo nic nie wnoszą do dyskusji. Bardzo mi przykro, że nie mogę pomóc.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No jak nic nie wnoszą - wnoszą wnoszą. ;) A najlepsze co wnoszą to nie te $ na koncie do przedłużeń, a Twoje chęci. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Manager

Coś tam doszło. ;)

Dziękuję.

Gwoli jasności - ta kasa może być przeznaczona tylko na nowe licencje lub przedłużenie obecnych. Nie ma opcji jej wypłacenia. Także o wczasach w Lądku Zdrój mogę zapomnieć. ;)

Jeszcze raz dziękuję.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Manager

Chciałbym serdecznie podziękować za dotychczasowe kupna licencji i zapraszam do dalszego wspierania IZE.

Pozdrawiam,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.